Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Gas monkey'e obejrzane, poturbowani tez kawa wypita i OUT pod garaż
-
B6 DIVISION
Hehe na majowce to bym juz poprawial
-
B6 DIVISION
Ale robisz smaka Tomku ja spadywuje do garazu, tylko kawa
-
B6 DIVISION
Dobra mordeczki trza posprzatac buteleczki i klasc sie spac, jutro tez jest dzien, ponoc niezla pogoda, i jakies male rezanko
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
150zl za sztuke 1 glosnik, tego Allegrowicza ostro pogielo, juz od dluzszego czasu widze rozne jego aukcje, ma wszystko niemalze w cenach mega zawyżonych.
-
B6 DIVISION
sie jezdzi do Holandii to zawsze z nowościami do przodu wzgledem PL, Yellow Claw z Amsterdamu zespolik, no i Mr. Polska z nimi czesto gra, Polak ma kilka swoich smiesznych kawalkow hehe np. , , basiki dobre i klimat na wesoło faajaa pokoju i chillout ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------
-
B6 DIVISION
ponoć przymarło tu zdeczka, także podkręcić sprzet stero bass max Loudness też i posłuchać sobie wymasuje przyjemnie czache, autku Bose fajnie to wyciąga w końcu zaczeli to puszczać w polskim radiu
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Jak do oddania to ja biore i symboliczne piwko postawie hyhyhy
-
B6 DIVISION
Alles gutes Tomek, piwo już chłodzi sie
-
B6 DIVISION
Wlasnie...mowimy chyba o samych wkladach Wandej hm?
-
B6 DIVISION
A masz tu na forum angielskie lusterko za 50zl z wkladem chroma cena bardzo dobra
-
B6 DIVISION
Hi u mnie ma byc sloneczny weekend - wkoncu - skoncze wreszcie dlubanie i zamontuje zderzak na aucie. We wtorek wymiana rozrzadu full ori Hammer's package i bez obaw bede wskakiwal na wysokie obroty
-
B6 DIVISION
Jak przewala sie to dawaj na pw moze cos ugada sie
-
B6 DIVISION
Siema powoli bede szukał modulu F.... niestety zachcialo sie fotochromu i moze CLH :/
-
B6 DIVISION
Wojtek a przypadkiem jak nabyles to lustro to za przypadkowo okazyjna cene? Kurde ale grobowa cisza, pogoda wszystkich pousypiala chyba
-
B6 DIVISION
A no nie pamietam jaki mam MCE, musze zainstalowac windows XP, chyba ze VCDS lite dziala na windows 7 64bit to podlacze dzis i sprawdze. Lustro od domininka z czujką swiatla Ps. Dzieki Andrzeju za swietne fotostory elektryki szyb, napewno bedzie latwiej z montazem i co najwazniejsze szybciej
-
B6 DIVISION
Panowie montujac fotochrom wew i zew, aby moc dodatkowo korzystac z funkcji Coming home (oczywiscie musze miec ten wlacznik CLH) potrzebuje jeszcze jakies niezbedniki? Wlacznik swiatel z funkcja Auto jest niezbedny w tym przypadku czy mozna i bez niego obejsc sie przy zakladaniu tej funkcji ustawiajac tryb skandynawski?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja jezdze cierpliwe na biedronach i 18" wskocza dopiero w kwietniu nie ma co sie spieszyc
-
B6 DIVISION
Wyglada jak fela od BMW? No ten chwalacy sie niech napisze co to za alusy
-
B6 DIVISION
Wstawac zwiedzac mody modzic
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No to faktycznie farciarz z niego ja czekam Rafał na info na przełomie kwietnia/maja, co do tego no tamtego co ugadywalismy
-
B6 DIVISION
Pojechales jemu z tymi baalonami ina sprawa ze mialem 235/45/17 i to krowy byly i po zmianie na 18" 225/40/ roznica w kierowaniu na duzy plus i wygladzie rowoniez
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Witaj w klubie wielu tak ma jak Ty
-
B6 DIVISION
Wladi mam tak samo 18" 8J ET43 fele Sline i mysle ze tak na przod 7mm na tył 10mm i bedzie git wyjdzie tyl bedzie tj ET33 a przod ET36 i bedzie super. Wiadomo ze z przodu kola bardziej wystaja na zewnatrz wzgledem tylu ktory jest troszke bardziej schowany ;l