Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Ja tam 3 piwko siorbie przy meczyku bayer - munchester juz jest 3:1
-
B6 DIVISION
Mozna probowac targowac sie za te siedzenia pokazac kolesiowi jak powinny wygladac a jak wygladaja i zbic cene o jakies 500 stowek
-
B6 DIVISION
Toz chyba 7 kwietnia poszedl kompletny gwint KW w licytacji za 800zl na alledrogo i to ktorys z kolegow z forum chwycil
-
B6 DIVISION
Hm...ciekawe ...u innych niestety z punkciszami
-
B6 DIVISION
Lec lepiej na jednorazowy kurs zabul i z bij sobie 5punkciszy z rachunku bedzie bezpieczniej, bo jak przy nastepnej okazji wyrwie sie punkty i bedzie dawalo 24 i wiecej to d*pa chocbys mandatu odmowil na miejscu, bo liczy sie i tak od daty popelnienia wykroczenia i prawko moze poleciec i ponowny kurs jak dla nowego kierowcy
-
B6 DIVISION
Chlopaki pytanie mam, jestem przed wymiana rozrzadu, jak powymieniam sobie filtry i olej przed odstawieniem autka do warsztatu na zmiane rozrzadu to chyba nie bedzie kolidowalo? I pytanie nr zwei: jezeli nawet bedzie pomysl/potrzeba otworzyc pokrywe zaworow aby sprawdzic napinacz i lancuszek i ewentualnie zmienic uszczelke (troszke poci sie) to chyba nie koliduje z ta wymiana oleju? Niechcialbym zmarnowac nowego oleju.
-
B6 DIVISION
Hello kukurydziane chlopaki jeden leszek na dobranoc byl na dobry sen a tu dzis kwas, pewnie to bylo piwko na export
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
taaa popilem chyba, że rope z przemytu , bo miedzy 1:00 a 2:00 w nocy to popierniczyło ode mnie z miasta na granice z Kaliningradem ze 5 autek kombiaczy VW passatow ze zbiornikami 85litrowymi hehe wiadomo po co ale ja tego nie tankuje, nawet kusi mnie aby za miesiac przytankowac na probe E98 i zobaczyc czy jest roznica
-
B6 DIVISION
Aloha kurna po nocce baniak napierdziela jakbym zdrowo pochlał, trzeba walnąć czarnucha
-
B6 DIVISION
Miedzikos pieknie masz posadzona swoja niunie ale dla mnie to juz za nisko w teren by bylo jeszcze jako kawalera skusilbym sie ale z żonką i małym bejbe na pokladzie to nie moze za bardzo rzucac itp. Juz obawiam sie po trochu, ze moje 18" na 1BE moga byc za malo komfortowe do przewozenia niemowlaka
-
B6 DIVISION
Wandej twoj teraz przypomina mi mojego z przed 2tygodni teraz jest jak byc powinno
-
B6 DIVISION
Bo mogl to byc Litwin oni kradna na potege auta u nas i w niemczech. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Wandej przeczytaj PW
-
B6 DIVISION
Turzol ja kruciec prosty nr. 14 podlaczylem od razu w przewod nr.17, olalem przejsciowke nr. 15 uwazam ze w tym przypadku to niepotrzebny wydatek. Oczywiscie kupilem 5-6opasek zaciskowych i tak poradzilem sobie z podlaczeniem wszystkiego
-
B6 DIVISION
Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.
-
B6 DIVISION
Nie wiem czemu ale ta dokladka z Cupry pasuje mi do zdesiow sline i s4 ale w cirmnym lakierze, do sreberka juz tak nie bardzo :/ chyba ze chromy z przodu zapodac w czarny kolor ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Tak ten przewod laczysz z krotkim przewodem ktory idzie do trojnika
-
B6 DIVISION
Sline jest pikny ino i basta!
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Bede zmienial wkrotce odboje i oslony bilsteina bo mi z tylu sparcialy i urwaly sie odboje wiec przy okazji sprawdze organoleptycznie wciskajac amorki jak zachowuja sie.
-
B6 DIVISION
Odpukac u mnie ori zawiecha slineowa jeszcze trzyma, diagnosta badal Tobie ta zawieche i wyszlo ze jest cienko?
-
B6 DIVISION
Bilstein'a zawieche bedziesz wstawial?
-
B6 DIVISION
A ja mam dlugi weekend w sobote robilem, dzis wolne jutro na noc wiec wtorek tez wolny, czas obijania sie nastal hyhy
-
B6 DIVISION
Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj
-
B6 DIVISION
Sensowna cena za 3 filtry Mann do 1.8T tj. 169zl? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-8t-komplet-filtrow-filtry-mann-hit-i4078810927.html
-
B6 DIVISION
Tomek czekam na Twój przyjazd niecierpliwe hehe raz by wypic jakies pifffko dwa, ze bedzie mozna ruszyc z dalszymi modami, juz wczoraj korcilo mnie zakladac na tyl elektryke ;D