Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam 3 piwko siorbie przy meczyku bayer - munchester juz jest 3:1
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozna probowac targowac sie za te siedzenia pokazac kolesiowi jak powinny wygladac a jak wygladaja i zbic cene o jakies 500 stowek
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Toz chyba 7 kwietnia poszedl kompletny gwint KW w licytacji za 800zl na alledrogo i to ktorys z kolegow z forum chwycil
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hm...ciekawe ...u innych niestety z punkciszami
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lec lepiej na jednorazowy kurs zabul i z bij sobie 5punkciszy z rachunku bedzie bezpieczniej, bo jak przy nastepnej okazji wyrwie sie punkty i bedzie dawalo 24 i wiecej to d*pa chocbys mandatu odmowil na miejscu, bo liczy sie i tak od daty popelnienia wykroczenia i prawko moze poleciec i ponowny kurs jak dla nowego kierowcy
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki pytanie mam, jestem przed wymiana rozrzadu, jak powymieniam sobie filtry i olej przed odstawieniem autka do warsztatu na zmiane rozrzadu to chyba nie bedzie kolidowalo? I pytanie nr zwei: jezeli nawet bedzie pomysl/potrzeba otworzyc pokrywe zaworow aby sprawdzic napinacz i lancuszek i ewentualnie zmienic uszczelke (troszke poci sie) to chyba nie koliduje z ta wymiana oleju? Niechcialbym zmarnowac nowego oleju.
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hello kukurydziane chlopaki jeden leszek na dobranoc byl na dobry sen a tu dzis kwas, pewnie to bylo piwko na export
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kabelkomaniacy
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taaa popilem chyba, że rope z przemytu , bo miedzy 1:00 a 2:00 w nocy to popierniczyło ode mnie z miasta na granice z Kaliningradem ze 5 autek kombiaczy VW passatow ze zbiornikami 85litrowymi hehe wiadomo po co ale ja tego nie tankuje, nawet kusi mnie aby za miesiac przytankowac na probe E98 i zobaczyc czy jest roznica
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aloha kurna po nocce baniak napierdziela jakbym zdrowo pochlał, trzeba walnąć czarnucha
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miedzikos pieknie masz posadzona swoja niunie ale dla mnie to juz za nisko w teren by bylo jeszcze jako kawalera skusilbym sie ale z żonką i małym bejbe na pokladzie to nie moze za bardzo rzucac itp. Juz obawiam sie po trochu, ze moje 18" na 1BE moga byc za malo komfortowe do przewozenia niemowlaka
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej twoj teraz przypomina mi mojego z przed 2tygodni teraz jest jak byc powinno
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo mogl to byc Litwin oni kradna na potege auta u nas i w niemczech. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Wandej przeczytaj PW
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol ja kruciec prosty nr. 14 podlaczylem od razu w przewod nr.17, olalem przejsciowke nr. 15 uwazam ze w tym przypadku to niepotrzebny wydatek. Oczywiscie kupilem 5-6opasek zaciskowych i tak poradzilem sobie z podlaczeniem wszystkiego
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten bialy kruciec kosztuje grosze w aso Skody kupywalem rok temu ale juz nie pamietam ile mnie wyniosl. Rada dobra to jak chce sie zdejmowac przewody ze spryskow i innego tego typu koncowek to wziac suszarke do wlosow i nagrzac przewod gumowy (bo jest wzmocniony) i wtedy Pieknie schodzi przewod z krucca jak i wchodzi , bez obaw ze polamiesz i w przewodzie zostanie ulamany kawalek krućca.
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem czemu ale ta dokladka z Cupry pasuje mi do zdesiow sline i s4 ale w cirmnym lakierze, do sreberka juz tak nie bardzo :/ chyba ze chromy z przodu zapodac w czarny kolor ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Tak ten przewod laczysz z krotkim przewodem ktory idzie do trojnika
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sline jest pikny ino i basta!
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witkaa
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bede zmienial wkrotce odboje i oslony bilsteina bo mi z tylu sparcialy i urwaly sie odboje wiec przy okazji sprawdze organoleptycznie wciskajac amorki jak zachowuja sie.
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odpukac u mnie ori zawiecha slineowa jeszcze trzyma, diagnosta badal Tobie ta zawieche i wyszlo ze jest cienko?
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bilstein'a zawieche bedziesz wstawial?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja mam dlugi weekend w sobote robilem, dzis wolne jutro na noc wiec wtorek tez wolny, czas obijania sie nastal hyhy
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ano to wysylaj PW i jakies oleje jak masz ori 5W do mojej 1.8T to zapodaj
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sensowna cena za 3 filtry Mann do 1.8T tj. 169zl? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-1-8t-komplet-filtrow-filtry-mann-hit-i4078810927.html
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek czekam na Twój przyjazd niecierpliwe hehe raz by wypic jakies pifffko dwa, ze bedzie mozna ruszyc z dalszymi modami, juz wczoraj korcilo mnie zakladac na tyl elektryke ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.