Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja za 3 dni wyjezdzam na wakacje do NL to sobie kazdego dnia poprawiny zrobie
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Procentowo dizisiaj jest choc pizga na dworze
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to fanow przyciemniania szyb bocznych przednich szczerze nie zapraszam na Mazury szczegolnie powiatu ełckiego, tu drogowka ma taki sprzet i widzialem juz nie raz jak mierzyli podczas kontroli szyby i lecialy mandaty. Trzeba pogodzic sie, ze polandia to nie USA gdzie przyciemniaja sobie wszystkie szyby i jest ok. Tez chcialem przyciemnic szyby ale odpuscilem temat zwlaszcza ze mam lakier sreberko i pol auta przyciemnione to troche kiczowato
  5. Najlepiej zdemontowac schowek wowczas bedzie odkryty wirnik odpalic na klimatroniku obieg zamkniety wowczas klapka przy wirniku podniesie sie i bedzie zasysac powietrze z przestrzeni nog pasazera i tam postawic nawilzacz z mikstura z rozpuszczona kostka do zmywarki, tylko czy to da jakis rezultat? Czy jednak trzeba pod cisnieniem wtryskiwac wode z rozrobiona kostka przez zrobiony wczesniej otwor
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to pocisnął evo'wym japończykiem, barierkowy drifciarz ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- cosik na wesoło
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ee ta kobitka poszła spać bo nie mogła z zazdrości paczeć jak Danieloo sączy napój bogów hyhy a jak waidomo kobita w stanie błogosławionym nie może sobie na takie przyjemności pozwolić.... i dobrze wiecej dla mnie hyhy
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee ja tam juz zaczął długi weekend i sącze któregoś żywca, żonka już śpi więc spokój jest
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Palce se polamal a tego meilasa do zgloszenia w koncu po roku poslal ja i byde czykał se a co
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Danke danke
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak to, co to trza czynic by tego tam naklejasa jepnoć na szybasa? ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Chwalilem sie, że na 80% bede mial syna? Bydzie kolejny fan OOOO
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tam Tomek u Ciebie, połóweczka dojechała? No i widziales moja furmake naocznie i jak nada sie do naklejki D6?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale posucha chyba wiekszosc griluje juz
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka ekipa
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Kaju wtyki dzis doszly, jeszcze nie rozbieralem wtyczek ale sadze, ze piny sa takie same we wtyczkach pod przyciski szyb zarowno w B6 i B7, wiec pozostanie podmienic wtyczke bez ciecia kabli
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja wlasnie w banku podpisuje umowe do kupna mieszkania, oczywiscie w kredycie zeby nie bylo ze jakis bogacz jestem wladi dzis trafiles w pogode na Mazurach farciarzu wczoraj bylo okrutnie zimno i deszczowo
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no to git czyli ta akcja serwisowa moze poczekac. Wlasnie chate u developa "zakupilem" czekam jeszcze tylko na decyzje banku zatwierdzenia kredytu. Ale teraz pikne bloki robia m.in. klatki schodowe w granitach itp
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiadasz obskoczysz magazyny jednostek w Giżu? Hehe
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety na Mazurach jest ujowa pogoda szaro i pada :/ ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Chlopaki aby wymienic pasek alternatora/sprezarki klimy chyba nie ma potrzeby rozbierac przodu auta tak jak w przypadku wymiany rozrzadu?
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lepiej byc na stronach Wampa niz Playgirl, bo ten ostatni magazyn niby dla kobiet a kupuja glownie geje. Cze Tomek
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Umcyk umcyk umcyk...witka wladi
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siostra pojechala wczoraj do Leiden na dzien Krola gralo kilku dj m.in. Armin van Buuren, ale zazdroszcze jej :/ i jeszcze za darmoche. A ja dopiero 7 maja jade na "urlop" do Holandii :/
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak, czyli najlepiej nie modowac a przynajmniej staruszkow, i kupowac swieze w bogatej wersji
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee tam na Mazurach póki co słonecznie jest szkoda, że mi wtyczki do wiązek nie doszły bo bym dziś podłubał już troche przy furce. też często macie tak, że ludzie na ulicy pytają się o Wasze audice czy przypadkiem nie są na sprzedaż? widać, że dopieszczone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.