Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
ja za 3 dni wyjezdzam na wakacje do NL to sobie kazdego dnia poprawiny zrobie
-
B6 DIVISION
Procentowo dizisiaj jest choc pizga na dworze
-
B6 DIVISION
a ile wersji szyb wychodzilo fabrycznie do naszych audic B6/B7? standardowe, jakies dwuwarstwowe termiczne czy akustyczne? a wychodzily fabrycznie ciemne badz dymione tak, że wyraznie roznily sie od standardowych?
-
B6 DIVISION
no to fanow przyciemniania szyb bocznych przednich szczerze nie zapraszam na Mazury szczegolnie powiatu ełckiego, tu drogowka ma taki sprzet i widzialem juz nie raz jak mierzyli podczas kontroli szyby i lecialy mandaty. Trzeba pogodzic sie, ze polandia to nie USA gdzie przyciemniaja sobie wszystkie szyby i jest ok. Tez chcialem przyciemnic szyby ale odpuscilem temat zwlaszcza ze mam lakier sreberko i pol auta przyciemnione to troche kiczowato
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Najlepiej zdemontowac schowek wowczas bedzie odkryty wirnik odpalic na klimatroniku obieg zamkniety wowczas klapka przy wirniku podniesie sie i bedzie zasysac powietrze z przestrzeni nog pasazera i tam postawic nawilzacz z mikstura z rozpuszczona kostka do zmywarki, tylko czy to da jakis rezultat? Czy jednak trzeba pod cisnieniem wtryskiwac wode z rozrobiona kostka przez zrobiony wczesniej otwor
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
no to pocisnął evo'wym japończykiem, barierkowy drifciarz ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- cosik na wesoło- B6 DIVISION
ee ta kobitka poszła spać bo nie mogła z zazdrości paczeć jak Danieloo sączy napój bogów hyhy a jak waidomo kobita w stanie błogosławionym nie może sobie na takie przyjemności pozwolić.... i dobrze wiecej dla mnie hyhy- B6 DIVISION
eee ja tam juz zaczął długi weekend i sącze któregoś żywca, żonka już śpi więc spokój jest- B6 DIVISION
Palce se polamal a tego meilasa do zgloszenia w koncu po roku poslal ja i byde czykał se a co- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A jak to, co to trza czynic by tego tam naklejasa jepnoć na szybasa? ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Chwalilem sie, że na 80% bede mial syna? Bydzie kolejny fan OOOO- B6 DIVISION
Co tam Tomek u Ciebie, połóweczka dojechała? No i widziales moja furmake naocznie i jak nada sie do naklejki D6?- B6 DIVISION
Ale posucha chyba wiekszosc griluje juz- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Dzieki Kaju wtyki dzis doszly, jeszcze nie rozbieralem wtyczek ale sadze, ze piny sa takie same we wtyczkach pod przyciski szyb zarowno w B6 i B7, wiec pozostanie podmienic wtyczke bez ciecia kabli- B6 DIVISION
a ja wlasnie w banku podpisuje umowe do kupna mieszkania, oczywiscie w kredycie zeby nie bylo ze jakis bogacz jestem wladi dzis trafiles w pogode na Mazurach farciarzu wczoraj bylo okrutnie zimno i deszczowo- B6 DIVISION
A no to git czyli ta akcja serwisowa moze poczekac. Wlasnie chate u developa "zakupilem" czekam jeszcze tylko na decyzje banku zatwierdzenia kredytu. Ale teraz pikne bloki robia m.in. klatki schodowe w granitach itp- B6 DIVISION
Powiadasz obskoczysz magazyny jednostek w Giżu? Hehe- B6 DIVISION
Niestety na Mazurach jest ujowa pogoda szaro i pada :/ ---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- Chlopaki aby wymienic pasek alternatora/sprezarki klimy chyba nie ma potrzeby rozbierac przodu auta tak jak w przypadku wymiany rozrzadu?- B6 DIVISION
Lepiej byc na stronach Wampa niz Playgirl, bo ten ostatni magazyn niby dla kobiet a kupuja glownie geje. Cze Tomek- B6 DIVISION
Umcyk umcyk umcyk...witka wladi- B6 DIVISION
Siostra pojechala wczoraj do Leiden na dzien Krola gralo kilku dj m.in. Armin van Buuren, ale zazdroszcze jej :/ i jeszcze za darmoche. A ja dopiero 7 maja jade na "urlop" do Holandii :/- B6 DIVISION
No tak, czyli najlepiej nie modowac a przynajmniej staruszkow, i kupowac swieze w bogatej wersji- B6 DIVISION
eee tam na Mazurach póki co słonecznie jest szkoda, że mi wtyczki do wiązek nie doszły bo bym dziś podłubał już troche przy furce. też często macie tak, że ludzie na ulicy pytają się o Wasze audice czy przypadkiem nie są na sprzedaż? widać, że dopieszczone - B6 DIVISION