Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Zaraz miszka polece 4 raz do furki i zyrkne special 4u
-
B6 DIVISION
Eee chlopaki ja nie mam gwintu tylko zawieche sline 1be, a tlustej tesciowej nie zamierzam wozic wiec jak bedzie optymalnie z dystansami do moich felg najlepiej? A do kolegi fo chce siatke do bagaja jak nie masz tak jak u mnie w fotce ponizej to musisz zakupic 4 uchwyty wziac nozyk i wyciac otwory w podlodze tapicerki i wkrecic a potem myslec o siatce
-
B6 DIVISION
Zobacz czy masz w bagaju 4 uchwyty w podlodze tapicerki a potem mysl o siatce
-
B6 DIVISION
Mam ori 18" audi sline 8J ET43 o takie + oponki 225/40/R18
-
B6 DIVISION
W sumie masz racje Tomek wczesniej mialem 17" z ET35 i przod byl na styk idealny a tyl nadal schowany wiec moze i faktycznie przy ET43 przod dac max 10 a tyl hmm no wlasnie ile by bylo cacy i kola nie byly schowane?
-
B6 DIVISION
Yeeep a jest jest, a ja spodziewam sie za 10tygodni potomka, i zbieram kasiore bo pod koniec roku oddaja mi klucze do mojego m4developerki i bedzie na co wydawac hajs. To czego nie zrealizowalem a chcialbym to przyciemnic chyba tylne szyby i wstawic dystanse mysle 10 i 15 na tyl? Mam obecnie ori 18" et43
-
B6 DIVISION
Mikaszi bede dopingowal Cie w tym modzie ja tez mam low i mialem wszystkie graty ale zwatpilem w swoje zdolnosci i checi babrania sie z tym duzym modem w przypadku posiadania instalacji low.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Za wczesnie na sezon kukurydziany chlopaki takze ten tego musicie wziac na wstrzymanie wymiana ramion wycieraczek przebiegla blyskawicznie, rekawica na dlon chwytamy jedna reka za ramie a druga walimy mlotkiem w gwint sruby i łala za pierwszym jebnieciem puscily- B6 DIVISION
Dzieki za pocieszenie mnie hehe 2h dżizassss- B6 DIVISION
Ktos ma super sposob na jak najlatwiejsze wymontowanie starych ramion w naszych B6? Psikalem wd40, ale bez jakiegos podwazania to raczej nie da sie tego wyjac :/- B6 DIVISION
Ok dzieki mycha, to w takim razie napewno spline m10, bo m12 do kiery jest a przymierzalem do fotela i za duzy jest- B6 DIVISION
Chlopaki tak dla potwierdzenia aby odkrecic siedzenia potrzebny klucz spline m10 tak czy 11? Bo skocze chyba do castoramy i kupie dzis- B6 DIVISION
No to Tomek od jutra tatujesz juz chyba co?- B6 DIVISION
A jak przeprowadzic mam kable z jednego slupka do drugiego bez demontowania foteli i unoszenia wykladziny? Mam praktycznie pelna wiazke z B7 do podlaczenia tylu w elektryke.- B6 DIVISION
No tak nie do konca heh... Boczki z tylu tez zrobione, jednakze z braku klucza spline m10 nie odkrecilem foteli i nie moglem polozyc wiazki pod tylne szybki :/ jutro zmiana ramion wycieraczek na zB7- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
No tez tak pomyslalem hehe ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wladi Ty sie jebłeś zaden spline m12, takim to kiere sie wykreca, wiem bo mam taki klucz i przymierzalem wlasnie i jest za duzy, takze do wykrecenia foteli bedzie spilne m10 jednak raczej- B6 DIVISION
No to d*pa bo mi spline skonczyly sie na rozmiarze o 1 nizej i narobilem sie ehh- B6 DIVISION
A po co te plasticzki Tobie, sa takie niezbedne? a tymczasem reza sie... ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Kurna nie mam takiego kretaka by siedzenia wykrecic :/ musi to byc konkretnie tego samego typu jak ten do wykrecania kierownicy? Tzw "s" ? Imbusami nie da rady?- B6 DIVISION
pogoda pikna wiec czas wybebeszyc auto- B6 DIVISION
Ale siedzicha masz w pytę Mikasss, do pozazdroszczenia...- jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?
Samego suba nie wyregulujesz jest jedynie ogolna regulacja basu w radiu dla wszystkich glosnikow niskotonowych- jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?
Jak nie masz Bose a masz wzmacniacz z tylu to masz aktywny tylko tyl z wzmaka a przod daje z radia. Aby upewnic sie czy masz centralny to poprostu zajrzyj tj wykrec na 2 srubki pipek z czujnikiem co w kratce siedzi a nastepnie wyszarp kratke do gory i zobaczysz czy tam jest czy go nie ma, tj centralnego- B6 DIVISION
- B6 DIVISION