Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaraz miszka polece 4 raz do furki i zyrkne special 4u
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee chlopaki ja nie mam gwintu tylko zawieche sline 1be, a tlustej tesciowej nie zamierzam wozic wiec jak bedzie optymalnie z dystansami do moich felg najlepiej? A do kolegi fo chce siatke do bagaja jak nie masz tak jak u mnie w fotce ponizej to musisz zakupic 4 uchwyty wziac nozyk i wyciac otwory w podlodze tapicerki i wkrecic a potem myslec o siatce
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz czy masz w bagaju 4 uchwyty w podlodze tapicerki a potem mysl o siatce
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam ori 18" audi sline 8J ET43 o takie + oponki 225/40/R18
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie masz racje Tomek wczesniej mialem 17" z ET35 i przod byl na styk idealny a tyl nadal schowany wiec moze i faktycznie przy ET43 przod dac max 10 a tyl hmm no wlasnie ile by bylo cacy i kola nie byly schowane?
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yeeep a jest jest, a ja spodziewam sie za 10tygodni potomka, i zbieram kasiore bo pod koniec roku oddaja mi klucze do mojego m4developerki i bedzie na co wydawac hajs. To czego nie zrealizowalem a chcialbym to przyciemnic chyba tylne szyby i wstawic dystanse mysle 10 i 15 na tyl? Mam obecnie ori 18" et43
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mikaszi bede dopingowal Cie w tym modzie ja tez mam low i mialem wszystkie graty ale zwatpilem w swoje zdolnosci i checi babrania sie z tym duzym modem w przypadku posiadania instalacji low.
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za wczesnie na sezon kukurydziany chlopaki takze ten tego musicie wziac na wstrzymanie wymiana ramion wycieraczek przebiegla blyskawicznie, rekawica na dlon chwytamy jedna reka za ramie a druga walimy mlotkiem w gwint sruby i łala za pierwszym jebnieciem puscily
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za pocieszenie mnie hehe 2h dżizassss
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktos ma super sposob na jak najlatwiejsze wymontowanie starych ramion w naszych B6? Psikalem wd40, ale bez jakiegos podwazania to raczej nie da sie tego wyjac :/
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok dzieki mycha, to w takim razie napewno spline m10, bo m12 do kiery jest a przymierzalem do fotela i za duzy jest
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki tak dla potwierdzenia aby odkrecic siedzenia potrzebny klucz spline m10 tak czy 11? Bo skocze chyba do castoramy i kupie dzis
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to Tomek od jutra tatujesz juz chyba co?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak przeprowadzic mam kable z jednego slupka do drugiego bez demontowania foteli i unoszenia wykladziny? Mam praktycznie pelna wiazke z B7 do podlaczenia tylu w elektryke.
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak nie do konca heh... Boczki z tylu tez zrobione, jednakze z braku klucza spline m10 nie odkrecilem foteli i nie moglem polozyc wiazki pod tylne szybki :/ jutro zmiana ramion wycieraczek na zB7
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Było... jest...
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tez tak pomyslalem hehe ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ---------- Wladi Ty sie jebłeś zaden spline m12, takim to kiere sie wykreca, wiem bo mam taki klucz i przymierzalem wlasnie i jest za duzy, takze do wykrecenia foteli bedzie spilne m10 jednak raczej
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to d*pa bo mi spline skonczyly sie na rozmiarze o 1 nizej i narobilem sie ehh
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A po co te plasticzki Tobie, sa takie niezbedne? a tymczasem reza sie... ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- Kurna nie mam takiego kretaka by siedzenia wykrecic :/ musi to byc konkretnie tego samego typu jak ten do wykrecania kierownicy? Tzw "s" ? Imbusami nie da rady?
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pogoda pikna wiec czas wybebeszyc auto
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale siedzicha masz w pytę Mikasss, do pozazdroszczenia...
  23. Samego suba nie wyregulujesz jest jedynie ogolna regulacja basu w radiu dla wszystkich glosnikow niskotonowych
  24. Jak nie masz Bose a masz wzmacniacz z tylu to masz aktywny tylko tyl z wzmaka a przod daje z radia. Aby upewnic sie czy masz centralny to poprostu zajrzyj tj wykrec na 2 srubki pipek z czujnikiem co w kratce siedzi a nastepnie wyszarp kratke do gory i zobaczysz czy tam jest czy go nie ma, tj centralnego
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.