Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ni mam kolorowego licznika wiec jak juz tam pacze to tylko by sprawdzic spalanie i ile jeszcze przejade na zbiorniku
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mozna tez podlaczyc kabel AUX do radyjka a do tego mp4 z 64gb pamieci i sluchac muzy moja sister tez zjezdza za miesiac na urlop z NL
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee tam zalezy kto ile siedzi w aucie ;P ja mam krotkie 5-10minutowe "podroze" do pracy i z powrotem i mi wystarczy zmieniarka + Concert III z obsluga CDmp3. Natomiast skusilbym sie na stacje multimedialna z obsluga plikow FLAC tj bezstratnym formatem muzycznym ;D
  4. Raz uzylem PLAKA i zaluje tego dzialania, wyjalem radio zupelnie z auta, klimatronik wyjalem na tyle na ile kable pozwolily i przykrylem szmatka, a nastepnie nie oszczedzalem i w kratki nawet wkladalem rurke i juz odpowiedni srodek aplikowalem, ktory mial za zadanie oczyscic scianki, bo faktynie ten PLAK wiecej zaszkodzil niz pomogl wiec lepiej aby ludzie czytali watki i zapamietali by nie eksperymentowac z z tanim Gównem jakim jest PLAK i jemu podobnymi, natomiast Wurth jest jak nabardziej godny polecenia
  5. Zep Venture pianka w aerozolu w dziale sprzedam jest sprzedaje kolo o nicku michael130
  6. Korzystakllem z roznych srodkow w spray pianek i byla wielka kupa ale uzylem srodka od kolesia z forum w dziale sprzedam i powiem ze ladnie zadzialalo juz 4 tydzien mam spokoj. pod autem kapala maź wiec poplukalo zdrowo a pryskalem wkladajac dluga rurke w wiatrak i az w przewod za nim , napryskalem przez 10 sek, wyjalem i odpalilem klime na low i sile ok 3 kreski i powtorzylem 2 razy jeszcze i nie narzekam
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oooooouuuu i Hammerek piknie pozegnal sie, takze licze na rownie pikne przywitanie
  8. A odplyw masz drozny? Kapie pod autem? Myske ze masz osuszacz do wymiany bo dziala jak zapchany klozet i masz toi toi w kabinie, ale moze sie myle...
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No no wlacha szyba nowka funkiel jeszcze kamykiem nie dostala a i Tomek robi sie robi, dzis nocka i w terenie a nie za biurkiem i wlasnie jedna jednostka bedzie miala klopoty.
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macir jakis namiar link gdzie mozna obejrzec mecz na zywo? Bo nie moge przed tv siedziec jestem w robocie i na smartfonie bym obejrzal mecz hiszpanow jak dostaja w tylki
  11. jak ktoś będzie zainteresowany modem na zmianę przycisków ster szyb na te z B8 to mogę poradzić co i jak, efekt widoczny na 1 stronie wątku
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnio widziałem taki na forum za 400zł bodajże:przebiegly: taaa była promocja od siemiana i pamiętam kto na ten zdesio szarpnął się .... ale to nie byłem ja, żeby nie było
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Hammerek lecisz z tematem, brakowało tu tych fajnych obrazków, tak to mialem kazdego dnia w robocie przy kawie z rana usmiech na gebie jak obejrzałem tego typu ciekawą wrzutę a Twój zestaw rozrządu zapierdziela w mojej Adi jeba..tki, że uj, w koncu mogę trochę pocisnąć z miejsca i nie obawiać się, że cos mie w tym rozrządzie jeb..nie
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łukasz współczuję, ja niestety nie mam znajomego mechanika, i mając ori części - pełny rozrząd, wolałem pojechać z autem do salonu Fiata, gdy mogłem pojechać do Skody. W salonie FIata oświadczyłem, że autem zamierzam jeździć kolejne 5-7lat i dlatego zainwestowałem w ori części, jak też zasugerowałem, że przyjdzie mi jeszcze raz wymienić w tym aucie rozrząd. (to po to by nie kusiło nieuczciwego typa) . Jak okazało się, musialem oczywiscie wymienic dodatkowo napinacz paska alternatora (dali zamiennik) oraz ponoc jakis przewod gumowy byl sparciały (mechanik po zdjęciu przodu auta ruszyl jakis przewod i ten sie posypał i trzeba bylo wymienic na nowy zbrojony (na fakturze wyceniony został ten element) tylko, że ja nie dopatrzyłem się nigdzie nowego wężyka w komorze silnika, oczywiscie odbierajac auto po 16:00 mechanika ktory mi to robil juz nie bylo wiec kierownik dzialu oddajac fakture i kluczyk nie bylby w stanie powiedziec, który to byl przewod. zreszta porysowali mi jedna fele z przodu bo nie potrafil ktos zdjac dekielka przy wymianie koncowek drążka kier..
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może ktoś potrzebuje szuka 50 zeta? Włącznik PDC Chrom Audi A4 B6/B7 Idealny (4342449360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No na system Bose mozna sie by rzucic kto jeszcze nie ma
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zestaw kluczy spline zamowiony i czekam na wysylke wiazki Bose, juz nie moge doczekac sie by rozbebeszyc podloge i pociagnac wiazki pod szyby i audio. Poki co zblokowany
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O otototo chcialem to samo napisac Tomek
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ahaha aż taka wampirzyce masz w domu Kaju? Ja tam przygruchałem sobie znośną kobiecine
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    036242 4me i masz towarzysza na to monster party żarcik ---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- Dla mnie za daleko troche w sierpniu bede mial impre motoryzacyjna u siebie w Ełku zreszta jak co roku,
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a od kogo ty brał te cudeńko, że nie ogarnąłeś podłączenia kostki? nie ukrywam że mi chwilę zajęło kiedyś dojście co gdzie wpiąć gdzie piny przełożyć ale temat ogarnięty został szybko, gdybym jednak miał teraz ponownie przysiąść do tego to uuuuuu
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy ta wiązka BOSE z obrazka na dlugość wygląda na kompletną? czy brakuje jej przynajmniej 1metra?
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no yo odliczanie już rozpoczeło się, łóżeczko i wózek z nosidełkiem czekają ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- 3 do jaaaaaja:facepalm:
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaaaa noo to co innego tez musze sobie go zainstalowac w swojej andromaszynie, zwlaszcza, że mobilenet za free ma się no to teraz odliczanie do mojej dzidzi termin na 22 sierpnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.