Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
samsungowcy strzelili pierwsza bramkę wow
-
B6 DIVISION
Ooo wlasnie o takie mi chodzilo allegro.pl/dystanse-13mm-audi-vw-57-1-5x112-5x100-sruby-i4339074286.html a jak polecaja je to sprobuje polskiego [emoji12]
-
B6 DIVISION
Jeszcze 45min i jak nic sie nie zesra na koniec to bede mogl jechac do domu na meczyk i piwko i obiadzik co zona zaczyna wlasnie mi kuchcic chociaz zakonczenie dnia bedzie pozytywne A co myslicie o dystansach z duraluminium robionych przez niektorych polskich producentow? Moze nie takie zle? Czy tylko HR musi byc?
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Aaaa no to jak tak to giitaaaraaa
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Oki dzieki sprawdze, jak chodzi klima i niskie temp ustawione 16-17 to nic nie czuc, jak wlacze ogrzewanie 18 i w gore to wowczas czuje dziwny zapach ale mysle, ze to plak obkleil mi zdrowo nagrzewnice i teraz mam ten dziwny zapach ala pomaranczowy taki byl plak lub jakis granat zastosowany w aucie o tym zapachu, mysle ze scianki mam obklejowe tym bo piana dawala mi kratkami az, a w puszczalem ten preparat przed i za parownikiem. Wiec nie wiem czy u mnie jednak nie bylby potrzebny silny srodek rozpuszczajacy cos jak kostki od zmywarki z woda?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ponoc mikrofon Bose wystepowal jedynie przy srebrnym wzmaku Bose a w czarnym nie, wiec ja mam to z glowy bo mam czarny wzmak a wkrotce dwa
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Przemek normalnie zapodales newsa, aż spróbuję bo mialem zamiar bawic sie w wode z rozpuszczonymi kostkami od zmywarki, ale obawialem sie, ze zaleje mi elektronike i bedzie bieda ( jedno radio tak kiedys padlo
-
Pomocy, problem, z paskiem
Ja jestem po 3tyg od wymiany rozrzadu, przy okazji wymienilem pasek alternatora na Gates'a no i okazalo sie podczas tego zabiegu, że skonczyl sie napinacz hydrauliczny paska alternatora wiec tez zostal wymieniony na jakis zamiennik EVR, wszystko chodzi cichutko, teraz slychac jedynie prace silnika przy scianie grodziowej. Wiec jezeli wymieniales napinacz z rolka i pasek i dalej masz cos nie tak to albo mechanik cos skopal albo masz kiepski /wadliwy element,
-
Spryskiwacze xenonów
A moje pytanie czy ty masz ori od fabryki xenony w swoim aucie? Czy dokladales sobie zdesio ze spryskami? Bo niektore MCE nie obsluguja spryskow.
-
Dobór koła dojazdowego
Maciek koncze dzis robote o 20:00 to moge zajechac do garazu i sprawdzic Tobie wymiary tej dojazdowki bo mam ori 17" audi. Jak wymiary beda Tobie pasowaly i bedziesz zainteresowany nabyciem takiego kola to moge odsprzedac Tobie bo mi i tak do niczego nie jest potrzebna
-
B6 DIVISION
Aj tam Andrzeju bylo trzeba sprzedawcy nie uswiadamiac co ma, tylko forumowiczow to by ktos z naszych lyknal taka okazyję ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- Co myslicie o audio na 2 wzmaki Bose? Mam obecnie tyl aktywny na starej wiazce na wzmaku i glosnikach i subach Bose, a do tego bede kladl w przyszly weekend ori wiazke pelna Bose i bede mial dwa wzmaki Bose i mysle aby na ori wiazce Bose puscic caly zestaw 10 glosnikow a na drugi wzmak co dziala obecnie na starej ori audio wiazce podlaczyc oddzielnie tube w kole zapasowym, ciekawe czy lepiej to zagra?
-
B6 DIVISION
Kurna tansze niz slineowe i esowe zdesie od b6? To nic tylko brac jak czesci do rs4 tansze
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a ja zostawiam starą wiązkę na której mam głośniki BOSE podłączone ale tylko tył ze wzmakiem to taki BOSE, dokładam ori wiązkę BOSE i mozliwe, że drugi wzmak BOSE i podłącze pod niego ori TUBE Audi w kole zapasowym, i zobacze czy zagra lepiej anizeli jak teraz gdy dzieli moc z z subem Bose znajdujacym się w półce jak bedzie lepiej to bede działał na dwa wzmaki BOSE
-
B6 DIVISION
furka pikna i bogata, ale te uszkodzenia z przodu z lewej strony to takie troche odpychające ale jak ma sie znajomego magika to ogarnie ładnie, ale popatrz, błotnik pod rs4, zdesio przod i tył , listwa progowa od rs4, ceny tych elementow napewno nie są małe. Ale autko to perełeczka, jak ma sie hajs na paliwo to mozna jezdzic przez laaataaa
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ale to był jebitnie piękny mecz no i Ghana pokazała klasę Niemcy musieli trochę namęczyć się przy nich, remisowe zakocznenie 2:2 uczciwe ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- Ty ty ty bluźnierco ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- dobre to to nada się? na równi te alu dystanste eibach z H&R? Dystanse EIBACH dystans 5x112 5x100 4x100 flansza (4295814833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
aaaa rezanko parktronika przod się zapowiada? czy już masz w aucie
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
kup Wurth lub Zep Venture od kolegi z forum zaaplikuj wg opisow w watku i patrz co Ci skapuje przy prawym przednim kole w okolicy nóg pasażera. mi przy pierwszej i drugiej kolejce skapywala brudna piana cos jak capucino dopiero przy trzecim zaaplikowaniu nasiliło się kapanie pod autem i byla to juz woda, narazie jest dobrze
-
B6 DIVISION
pikny pikny ten nabytek na yebayu upolowales?
-
B6 DIVISION
za taką cene to poproszę kolor fis do benzy rocznikowo 2001r to wyzme
-
B6 DIVISION
Andrzej w temacie to zapytam duzo śmiecia trzeba by moc wylaczac poduche pasazera z przodu? Manualna blokada w schowku to 1, przycisk przelacznik w miejsce szufladki na pieniadze to 2, jakies kabelki i co jeszcze?
-
B6 DIVISION
A mi przypadly do gustu reprezentacje Ameryki Poludniowej, taka Costa Rica 4mln mieszkancow i rozpierdowe robia wsrod wielkich starego kontynentu po cichu dopinguje Holendrom z uwagi na ich przeszlosc zwiazana z mundialami ale sa inne naprawde mocne druzyny
-
B6 DIVISION
Cze Miszka jak tam humoerk Angolow po wczorajszym OUT z mundialu? Butelki lecialy?
-
B6 DIVISION
Nie ma sie gwinta i nie wozi "puszystych" pasazerow a w bagaju zabudowy lazienkowej ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ---------- No to juz wiem, ze przy mojej ori zawieszce 1BE kolach 225/40/18 8J ET43 na przod tylko 5mm a na tyl 13-15mm i bedzie gralo i wygladalo joł?
-
B6 DIVISION
No wiesz fela 8J a 8,5J to w szerokosci roznica jakies 1,2cm podzielic na pol i wychodzi, ze o jakies 6mm wystaje na zewnatrz fela o tym samym ET i rozmiarze ale o juz wiekszej szerokosci o 0,5J chyba ze ja cos namieszalem