Treść opublikowana przez serfin
-
Dobór koła dojazdowego
franekd4 ja mialem dokladnie wczesniej kola 17" 235/45 i do tego mialem taka wlasnie dojazdowke, obecnie mam kola 18" na aucie zalozone.
-
B6 DIVISION
A gdzie wy byliscie jak ja wrzucalem ten teledysk[emoji12] pod koniec maja w tym watku?
-
B6 DIVISION
meczyk był w PYTĘ, tyle strzałów bramke dali Belgowie, że ho ho, mogą zamieszać jeszcze zdrowo. jutro ide dalej grzebać sie przy swojej Adi w garażu a tymczasem goodnight folks
-
B6 DIVISION
Ostatnio widzialem takie na allegro po 5zl sztuka czarne idealne a w chromie po 10zl
-
B6 DIVISION
Eee tam jozek cena zaporowa, realnie za gora 450-50[emoji41]0zl i moznaby brac taki zestaw
-
B6 DIVISION
Pytanie z kategorii Deja vu. Masz w tej polce oslone pod ktorym jes subwofer? Jak tak to zdejmij i sobie popatrz to znajdziesz okiem
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Gratulacje [emoji122]- B6 DIVISION
Ja jak mialem poprzednia B6 z wiazka High to mialem wlacznik bez Auto.- B6 DIVISION
siłowniki w zawiasach RS4 B7 mam o takie chyba są ori bo w sumie nie znam się? Andrzeju ja przerabialem wiązki w boczkach mialem różne z B6 a potrzebowałem przerobić na wtyczkę pod B7 i rozbierałem 3 takie czarne wtyczki- B6 DIVISION
Ty to magik kabelkowy jestes, mieć Ciebie na rzut beretem to jak wygrac w totka [emoji12]- B6 DIVISION
Siemaa, wszydzie dzis tak pochmurno? Gut że mam garaż na dalsze modzenie, dzis bez rekawicsek ochronnych ani rusz [emoji13] Doszly zawiasy z RS4 do klapy [emoji41]- B6 DIVISION
Panowie nie spać, zwiedzać [emoji41]- B6 DIVISION
Gdyby Mazury byly troche blizej a nie na drugim koncu PL to bym chetnie wpisal sie na ta liste, bo chodzi mi po glowie chiptuning.- B6 DIVISION
Ciekawe czy do sedana czy avanta sa?- B6 DIVISION
Palucha upierd...przy wyciaganiu srodkowego dolnego slupka i na dzis koniec bebrania sie, zreszta na 20:00 do roboty :/ takze jutro cd modzenia furki [emoji13] ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- Kuzwa nie obejrze calego meczu z Holandia :/- B6 DIVISION
No to zakrecilem sie czytajac z fona, jestem w trakcie wybebeszania furki- B6 DIVISION
Od andr3i'a bierz od razu przekaznik aby Tobie tylna szyba grzala- B6 DIVISION
ekipa, zanim wyrusze do garażu do swojej audi, mam pytanie czy ktoś wie ile żarówek jest do licznika w B5 przed liftem? i czy to o takie dokładnie chodzi? Zarowki led Diody T5 R5 Bx8.5D DO ZEGAROW - 2 szt (4363760191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B6 DIVISION
Coś sennie tu od jakiegoś już czasu- B6 DIVISION
fiu fiu fiu... umcyk umcyk umcyk- B6 DIVISION
Osz Ty Tomek, teraz ten Twoj Avancik ma prezencje, że ja pierdziu- B6 DIVISION
No to karniaki, i zapewne wygra w nich brazylyja :/ ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Ty a fotka gdzie??? Fotek nima bo Tom pochwalil sie tylko i poszedl sie naje..ć [emoji13]- B6 DIVISION
Dokladnie, bylaby niespodzianka jakby dostala Brasil baty od Chile- B6 DIVISION
No i d*pa zmarnowalem pol dnia na grzebaniu sie przy Toyocie siostry, ledwo skonczylem a deszcz zaczal padac, takze audi musi poczekac do jutra no bo i meczyk na dwojce leci ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- No ten to chociaz cos zamodzil przy swojej adi ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Poka foty sznela sznelaa - B6 DIVISION