Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac Artur do ostatniego Upadłego ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- kuźwa jest problem to mój last bro, a w lodowce został tylko szampan i likier no to lipton
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tyż puściłem vote na Twój carAvan..T [emoji12]
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pierdzio w robo przyglądaja mi się oczy przekrwione mam od mundialu, no i nerwowy przez nie wysypianie się. Kuźwa w uja polecieli i mi popoludnie zj***li wstawili mi dzis zmiane i mam jutro dyzur do 18:00, jebmać. Ale w sobote rozpierdowe robie z autem wnętrze out i wiązki IN
  5. eee tam nie znaszli się i juuż, dla mnie jest GiTT MajoNeZ w mojej mieścinie robi furore i ludziska wciąż zadają mi pytania za ile poszłaby? :dancing:niech się tasują ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- jutro powinny być już u mnie ori zwiasy z Rs4 więc klapa będzie sama w piździec frunąć UP
  6. Tretetete wózek jest jebitny, zajefajnie sie go prowadzi a Tobie Frosty chromy nie pasuja? Wszyscy chcieli by tylko Black i plastidipa, a u mnie pozostanie sreberko i Uj!
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cicho tu bo dobre meczyki w tv....pssst kolejne broo i lecimy z mundialem
  8. Aaa widac szkielet wózka z amelinium wozidło dla małego to Quinny zajefajna zabawka zwrotna itp
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy moze byc tak że realnie taki wzmak z A6 z dodatkowym gniazdem ma w takim razie wieksza moc? Tak jak dodatkowy kanal mocy na drugi glosnik basowy? Mam dodatkowo tube w kole zapasowym wiec moze by tak podlaczyc pod to wyjscie? ---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Domin dla Edytki robiles podlaczenie wzmaka z A6 + dodatkowa tuba w kole, wiec u mnie ten sam przypadek bylby, Czy ten wzmak z A6 ma wyjscie na centralny glosniczek na podszybiu?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli ktos wzial go na swoje auto to OK ale jak jakas hiena wziela go na opchniecie za tysiaka to bez komentarza ;P
  11. serfin odpowiedział(a) na egon@ temat w 1.9TDI
    Slychac bylo jak rolka napinacza skrzypiała, a to byla oznaka konczacej sie rolki czyli czlego napinacza. Wystarczy odpalic auto nachylic sie nad napinaczem i posluchac
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest Domin to i jest pytanie z ranca Mam obecnie dwa czarne wzmacniacze BoSe jeden siedzi u mnie od roku, natomiast Komulator - uzytkownik forum wyslal mi z wiazka wzmak tez czarny BoSe ale bez oznaczen tj naklejek i ten wzmak ma dodatkowe wyjscie z drugiego boku na kwadratowa wtyczke 4pinowa. Takie wzmaki byly w B6? Czy zostal mi wyslany wzmak z A6?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- Nie moge doczekac sie konca mundialu bo chodze do pracy jak zombie
  14. Kein problem mein freund
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niesmacznie nieproporcjonalna jak dla mnie
  16. znaczek sline na grilu? taki juz nabylem. iii czy tylko S4 mialo zarezerwowane dla siebie tego typu znaczek?
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zaraz ten zdesio bedzie wystawiony do sprzedania za jakies 3-4 stówki więcej czekać tylko...
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No chłopaki już rozłożyłem w garażu na podłodze wiązkę Bose i wiązke pod elektryke szyb tył i wzrokowo ogarnąłem co gdzie przełożyć aby wyszło cacy, także chyba już od jutra zajme się po robocie wnetrzem furki. Aaaa no i wpadnie niespodziewany mod, jutro wyjadą do mnie ori zawiasy RS4 B7 do automatycznie podnoszonej klapy
  19. i tak może być jak piszesz ja na szczescie bede kładł w weekend wiązki pod podłogą wiec przy okazji zajrzę tam
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzo możliwe ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- 2:2
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ok ale jak mialem 3 lata temu B6 2.5tdi 2002r to miała własnie wszystkie 4 nadkola materiałowe, mam obecnie 1.8T i przod plastiki, wiec jezeli dopiero od B7 montowane byly materialowe nadkola z przodu, tzn że poprzedni właściciel 2.5tdi musiał mieć jakąś przygodę
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja nie ogladam meczyka ??? siuuup do lodowki....pssst i zimny leszek w akcji... ps. Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jest jakas roznica miedzy plastkiem a materialem jezeli chodzi o nadkola? Czemu plastkk drozszy? Wydawalo mi sie, ze to materialowy jest lepszy i powinien byc drozszy. O i temat siatki do bagaja powrocil hehe
  24. No bede sie zabieral za to ale nie wiem czy juz dzis. A no i usunalem z przedniego znaczka ringow plastidipa przywracajac chrom. Faktycznie wyglada lepiej
  25. Okey dzis lub jutro przywroce fabryczny stan 4 pierscieni i zobaczymy jak to bedzie komponowalo sie w chromie taki grill dostalem kiedys z czarnym znaczkiem w plastidipie ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 12:14 ---------- Dzis przyszla paczuszka z wiazka Bose

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.