Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ok tak zakladalem, ze na tyl 13-15mm ale przod chcialem zrobic na ET35 ale jak 8mm odpada to bedzie trzeba tylko 5mm wsadzic :/ dzieki za info, ale jeszcze pytanie jak mialem 17" 8,5J Et35 i opone 235/45/17 i przod byl cacy a teraz sa 18" 8J ET43 i oponki 225/40/18 to szerokosc feli wczesniej duzo dawala i teraz nic powyzej 10mm nie wsadzi sie? Czy bedzie to juz wystawac poza obrys auta?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawieche mam ori tj 1BE sline ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- I chcialbym dobrac pikne dystanse by kola nie byly tsk schowane, mam sedana nie woze cegiel ani gdubych tesciow itp z tylu bedzie conajwyzej mala dzidzia z zona siedzialy
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myslalem ze zawiecha ori sline 1BE od 1BV rozni sie jedynie twardoscia bo ma inne wachacze o wiekszej twardosci gumowych sworzni a wysokosc ta sama?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oponk mam standardowe teraz 225/40/18 8J przy ET43 wczesniej mialem 17" tj 235/45/17 8,5J ET35
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczesniej mialem 17 avusy 35 i przod byl idealnie, tylnej oscie troche brakowalo i byly schowane, obecnie 18" ET43 wiec mysle by na przod wziac 8mm wyszloby jakby bylo ET35, a na tyl jakies 13mm wyszloby jakby bylo ET30 i mysle, ze gitara co myslicie?
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli te "najtansze"
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hello Edytko ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- Cosik marnie dzis na forum bo ruch jak na pustyni
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jerzu i jak tam kiedy modzisz? Fotochroma? ---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Ktos mi da cyne na co zwracac uwage przy poszukiwaniu i wybieraniu dystansow do B6? Stalowe niet? Aluminowe Da? Plastikowe niet da?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo i juz po awarii tj pracach konserwatorskich na serverze a myslalem, ze dostalem cichego bana na forum
  10. taka mini sesja z nudów ( w oczekiwaniu na wiązke Bose i puszczenia tylu w elektrykę
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jarek nic nie straciles wszystko zabieraja w sluzbach mundurowych, jest juz 25lat minimum, w trakcie zmieniaja zasady naliczania emerytury ucinaja dodatki, takze ci co robia 14lat i mniej, nie wiedza na czym stoja i w kazdej chwili wszystko moze sie dla nich zmienic na to gorsze, juz znowu spadla ilosc chetnych do sluzby widac to wyraznie w wiekszych miastach i ta tendencja bedzie dalej nasilala sie, zawod zrobi sie malo atrakcyjny wiec lepiej bedzie bladzic wsrod prywaciarzy lub wyjechac na zachod
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mam takich znajomosci, po studiach poszedlem sprobowac, i jestem blokowany od poczatku, posiadanie studiow nie pomoglo a wrecz zaszkodzilo na pewnym etapie. Life is brutal :/ bylo trza isc w slady ojca czyli do woja
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no i prawa do odejscia na emerke po 15 latach mi jeszcze nie zabrali ale nikt z dolu nie odchodzi tak wczesnie bo to jest zaledwie 40% miesiecznej wyplaty czyli jakies 1400zl, a jak ma sie kredyt mieszkaniowy na 30lat, żone bez pracy i z dwojke dzieci to zatyra sie czlowiek do 30tki w tej sluzbie wiec do praktycznie 60tki :# ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Niedlugo wybieram sie na druga operacje glowy nowotwor kosci czaszki, moze juz tym razem nie przepuszcza mnie na komisji, teraz chodze juz 3rok z plytka w czole jakby nie poszlo to wyjazd do Holandii na zawsze
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W budzetowce ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Tomek juz domyslil sie a inni jeszcze nie? ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- 8 rok sluzby i taki piz*ziec, że pozazdroscic mi mozna tylko tej "pewnej" roboty i wplywu na konto na poczatku kazeego miesiaca
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja myślę ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Ujnia a nie dlugi weekend: w czwartek zlazlem z nocki, dzis bylem w robo, w weekend do pracy, pon i wt tez :/ dopiero w srode dzien wolnego a w kolejny weekend nocka, kto mi pozazdrosci wczesniejszej "emerki"? No i brak urlopu w tym roku w wakacje ( co dwa lata mam szanse, że dostanie mi sie czerwiec/lipiec/sierpien )..piwka wysiorbane meczyki obejrzane trza isc w kimke bo rano do pracy :/
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no Szwajcarzy dostają w piz*..eczkę mają obronę tak dziurawą jak ser szwajcarski Tomek, szczerze nie wiem po co malowałeś listwy S4, w ori są moim zdaniem najlepsze, a przy kolorze nadwozia Twojej niuni by wyglądało to ciekawie ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- uuuu 5:2 szwajcaria obudzila sie troszke pozno
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej kolor dokladki w pyte u mnie pasilby bez malunku utnij koncowki i wspawaj fajne ulterki lub cos w ten desen
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki nawet skomentowali ta cene w watku sprzedazy tego cuda ze zlota. No i upomnial ich nasz wrclaguna.
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haha dzialaj dzialaj troszke idzie napocic sie, ale ja dalem rade rok temu w kwietniu na trawniku, latem jak nagrzany to powinno latwiej odchodzic
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak idzie kasa na stare dziady z PZPN co pierdza w stolki i zapelniaja sobie kieszenie
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Costa Rica 4 mln obywateli i robia rozpiedowe europejskie zespoly padaja, My mamy ponad 40mln obywateli i mamy...guana nietoperza
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ewentualnie kupic fotel pasazera z angielskiego autka i dosztukowac sobie wymieniajac szkielet ---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- Wlasnie zaczyna sie pileczka zaraz pojdzie w ruch na dwojce
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to piwko jest, szamka jest mozna usiasc i paczec bo zapowiada sie dobry meczyk, anglicy pewnie przed tv beda palce obgryzac dopingujac Wlochow
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aj tam chlopaki, mam zamiennik i czasami odpali od 1 strzala a czasami musi troche zakrecic by odpalil sie, takze nie wiem czy to wina pokretla. Ale jak tak mowicie, to ja sprawdze i na ori i na zamienniku sposob z ustawieniem na 0 oraz na pozycyjnych,
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiem tak dla mnie nic nie przebije Automapy, przy kazdej aktualizacji, nastepnego dnia ląduje to u mnie w smartfonie czy navi zewnetrznej i nie musze martwic sie, ze soft w urzadzeniach nie przyjmie mi nowej wersji map czekam na wiązkę BOSE od kolegi z forum i w najbliższy weekend zabieram się za montaż, brakowało mi jednak mocy w głosnikach przednich drzwi, zwłaszcza przy większym podbiciu basu pierdziały bo wzmak z radia nie wyrabiał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.