Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Edytko zyje zyje, troche miotało mną po przebudzeniu ale mocna kawa robi swoje
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Calkiem calkiem Fr0styyy okey nudno pic samemu wiec uderzam w kime dzis ide na jakies weselicho wiec trzeba sie wyspac by pozniej %%% dobrze wchodzily
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uuuu 3:1 dla Chile ale miazga ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ---------- no ja sobie czarnucha zaserwowałem bo zalatywało ciszą już i jeszcze trochę i dobranocka zakradłaby się w powieki aleee jest nowy dzień i szkoda go troche marnować ---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ---------- żem trafił w kobitę co usypia przed 22:00 i więcej jak 2 piwa nie upije tzn teraz stan błogosławiony więc ni kropi nawet wina nie chce lampi skosztować) żaden towarzysz w nocnych wojażach z tej mojej babuszki ---------- Post dopisany at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ---------- ooo są jeszcze piosenki umcyk boom boom z sensowną treścią
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a o to mój ostani modzik, może delikatny ale częściowe przejście z 2x na 4x eletrico z chromem z B8 ---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ---------- ooo pojawia się i znika jak mr of america
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi nawet 650ml za małe dziś są :/ bo ja tak qr** mam, czasami mi wystarczą 2 sztuki by poczuć chillout a czasami człek leje w siebie i ni uja nie zakołysze, oby na dzisiejszym weselichu wlewało się mi bez limitu to będzie GiTT musze teścia pogrążyć chlejusa moczygębę
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju u Ciebie chyba weekend zaczął sie bez procentowo haha ja z dużą uwagą pacze w klawe by nie robic z byt duzych bugów.. ach przydało sie doswiadczenie po pracy na błękitnej linii TPSA za czasów studiowania w Olsztynie nie zapomnę jak wdzwonił mi sie jeden pan, ja przywitałem się i zapytałem z kim mam przyjemność kolo powiedział ....Stolec zawiesiłem sie zaniemówiłem myślałem że pirdolnę z krzesła jak to usłyszał,,, to kolo nie słyszał że można zmienic nazwisko jezeli jest obraźliwe? przecie PL prawo na to zezwala Hi I'm Mr. Stolec ...no way... omg f*ck noo i dont believe really? shotgun and shot into --->head ---------- Post dopisany at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ---------- Edytka odezwała się przez chwilę i fly away... chyba na dziś wątek kaput?
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kajzera zasada jedna w weekend a tym bardziej o późnych hours nie zadaje się takich cięzkich pytań w tym wątku bo prawdopodobieństwo że padnie jakakolwiek odpowiedz na takie "złożone" question jest wątpliwa? ---------- Post dopisany at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ---------- ok Kaju no to śpiewam... kawałek D-Bomb zaczynamy: BOMBA-A-A-A-A-A BOMBA-A-A-A-A-A Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba Ja jestem bomba, ja jestem bomba (bomba), ja jestem bomba Hej, jesteście tutaj? Nie słyszę was Łapy w górę Jazda, jazda, jazda, jaaaaazzzdddaaaa Jazda, jazda Bomba - a-a-a-a-a-a Bomba - a-a-a-a-a-a Booooomba UPS i to by była cała piosenka ale nie powiem bo zdrowo wstawiony skakałem i przy tym na bstockich parkietach lat kilkanascie temu
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdyby nie to że żona mi potomka wyda w sierpniu właśnie i to że chate kupiłem u developka na dniach dopiero co i trzeba ją szykować powoli.... to bym zjechał na ten zjazd sierpniowy bo mam "niedaleko" ale musze obejść sie ze smakiem. może za rok zjade z Tomkiem na bukowinę i damy w palnik z resztą
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja chowany bylem na disco bo starszyzna zjeżdzala sie co wakejszon na mazurejszon i w tube walili wiec disco polo królowało ale na codzien rock rządził, potem studia i pojawił się na stancji współlokator co słuchał disco zresztą Białystok to stolica disco polo wiec się zatrułem tym bardziej ale miało się długie hairy i woziło do Katowic do spodka na Metalmanie i nikt mi nie powie że jestem zaszufladkowany
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo ja po wiekszej ilosci alco wylewny jestem a tak to cichy bill
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pacz Ewka bo tu miejsca braaak ble ble ble ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- o w mordejszon gdzie to chcesz wyslac ze załącznik 25mb przekracza limit? jaki dzis 100mb to jest ten max ogranicznik ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- braaaama dla kangurooow yeeah
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciiiiii bo Kaju się zblokuje i nic już nie napisze dziś ---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ---------- kuwa wróciłem na te Mazury i nie ma z kim pic a na podlasiu waliło się litrami... ciekawe jak bardzo wyszedlem z formejszon? Tomek byłby najblizej aby to spradzić ale spierdolejszon do Norwejszon że mi ostało się na tych bidnych Mazurien ostać się samemu
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    disco polo skonczylo sie w Połowie lat 90tych i amen temu gatunkowi muzycznemu, tj biały miś.. dziś jest Armin Tiesto Colonia itp i tu podaje kierunku muzyczne ktore czesc moich starych znajomych okreslilaby jako wypaczenie... bo mialo sie piec gitare skore i jezdzilo na koncerty gdzie dawalo sie w pier**l ostrymi Wattami, ale ja wylewny jestem i slucham wsystkiego chocby '"czerwonej jaźebiny:
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oooo Kaju ma bezsenną noc i pojawiła się zmora..ok to ja już nie piszę o foootboolu. rzucam zwykle brooo i wracam do porterków bo reszta to jakiś sik jest jakby z jeziora mazurskiego
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no oni to jakieś dziwaki jezeli chodzi o brooo 25 lub 33ml hehe to dla nas drobinki haha
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale szybka 2 brama dla Chile
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jutro / zaraz dziś idę na weselo jakieś pipy i się najebię w sztos, a że nikogo prawie nie znam to lepiej by mnie nikt nie wkurw... bo mogę być nieobliczalny zwłaszcza, że panny młodej nienawidzę (kuzynka żony) ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- no w kurwejszon broo skończył się uj trzeba kupic całą skrzynkę next time
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jeździłem po kilku małych mieścinach rowerem tj Katwijk , Noordwijk, Noordwijkerhout i bylem w szooku maja swietna organizacje i fajne boiska w soboty zapelnione przez dzieci / mlodziez i graja w piłę...WOGOLE zycie tam i organizacja jest inna, zyje sie spokojniej bezstresowo nikt nigdzie nie goooni to my im dalej na wschod zapierd.... i wypalamy sie szybciej... w imie czego? qurwejszon mać ehhh..pssssst kolejny brooo i kolejny mecz startejszon:banan:
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to wtedy i moje bobito bedziemy opijać Tomku , chyba że wcześniej MY Mazury wczesniej opijemy nasze potomstwo na Własnych Włościach ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- ogladam powtory na dwójce czekając na kolejny mecz i popijając napój bogów słucham najnowszego albumu TIESTO, a tak zastanawialem sie co dzieje się z tym DJ bo ucichł i holender Armin go zaczął przebijać ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- kierwa dalej mi cieżko uwierzyć taki mały kraj jak NL a takich mają piłkarzy a My? taki duży kraj a mamy zawodników kiczowatych żeeenuuuu aaaaa
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i end of match f*ck kto by tak obstawial wynik to BÓG jest dla mnie ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- no i ok mozna wracac do tematu naszych kochanych audiczek
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak tu mozna psioczyć chłopaki że piłka nożna jest feee bezsensu? ja powtarzam polska pilka to kicz ale to co na mundialu sie wyprawia to baaaajaaaaa:slina:
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten robci to kurwejszon maxymalny taki skretny jak węgorz pierdzol w morde jeża, nie wiadomo nigdy do konca jak sie zkreci fajans jeden
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pitole normalnie 7 broo sącze i myslalem przez chwile ze mam jakies zwidy fucck Hiszpania zmiażdżona szook:shock3:
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Patryk jakbym byl tera w NL jak i Ty to chyba by na ten mecz gdzies poszli w PUB i pokazali chlopakom jak to sie pije ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ---------- 5 brama dla NL ja pierdoooo
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4 brama dla NL ale blad bramkarza legendy ufffff

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.