Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Niby co 120tys km lub jak malo jezdzone co 5lat- pasek rozrzadu wiadomo guma traci wlasciwosci. Ale ja bym sklanial wymieniac przy ok 90tys km, nie wiem jak mysla inni? ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Ja przy moich rocznych przebiegach, liczac obowiazek wymiany np co 120tys, to wymieniac musialbym co ok 20lat swoj rozrzad- B6 DIVISION
Panowie a dynamiczne logi zrobie sam? czy potrzebuje pasazera, ktory bedzie obslugiwal lapka i przelaczal tam cos w trakcie jazdy? bo w sumie i u siebie zrobilbym testy i sprawdzil swoje 1.8T. poza tym mozna sprawdzic "wstepnie" czy mam jakiegos wirusa po Germańcu?- B6 DIVISION
co to za smutasy z tych clipów, ni ma na czym oka zawiesić tu lepiej: WRZUTA - Machanie tyłeczkami po rosyjsku- B6 DIVISION
Wladi a ty gdzie pytasz o wymiane klockow? W aukcjach allegro ebay?- B6 DIVISION
Szybkiej emerki, Zdrowia (psychicznego) zadowolenia z furki bezawaryjnosci,- B6 DIVISION
uwielbiam ludzi z takim poczuciem humoru- B6 DIVISION
jak zdejmowałem niedawno zdesia to widziałem tego ala klaskona po stronie kierowcy, ale byłem po kilku mocniejszych browcach więc mogłem pomylić lewą z prawą- B6 DIVISION
Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie- B6 DIVISION
No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/- B6 DIVISION
Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,- B6 DIVISION
Chcialo sie miec firemke to teraz czeba ponapierdzielac i caly miesiac zamknac, tj zrobic raport itp- B6 DIVISION
No ja od 5 rano tez mam tak jakby weekend, chociaz nie dlugi :/- B6 DIVISION
Kurna co to dlugi weekend zaczal sie juz? Wszyscy napruci przy grilu leza, ze tak tu pusto?- B6 DIVISION
W watku sprzedaz czesci do B6 lub "sprzedam" ktos chyba wystawial kabelek ori do zmieniarki bo wczoraj cos mi smignelo przed oczami takiego- B6 DIVISION
Dziendobry i dobranoc maniaki OOOO- B6 DIVISION
Panowie po ile są piny do kostki do lusterka fotochrom w B6? bo nie orientuje się jak chodzą- B6 DIVISION
bo z teściami nie mieszka się, a nawet ze swoimi rodzicami, masz kobiete żonę i z nią rodzinę, niestety zwijasz się jak najprędzej na "swoje" bądź stancję, bo inaczej związek stanie się "toxic", ja od listopada idę w końcu na swoje M4, amen- B6 DIVISION
Panowie z uwagi, iż rezygnuje z dużego w moim przypadku modu CLH/fotochrom (mam instalacje LOW w aucie), bede miał do "opchnięcią" moduł MCE F, regulator świateł/CLH, włącznik świateł z funkcją AUTO (8E0941531D), oraz lusterko czarne fotochrom z osłonką + wtyczki i kabelki i piny) część tych fantów zakupiłem na forum to od Domina to od czakiego itp, stan obu pokręteł idealny. Poszukuję za to MCE D low do obsługi sprysków w zdesiu, takze jak ktos ma to niech odzywa mi się- B6 DIVISION
Tomaszu jak ktos nie glupi i sprawdzi najpierw komentarze tego użyszkodnika to zohaczy ze wszystkie noty ma do d*py a zwlaszcza ta "zgodnosc przedmiotu z opisem" ma 4.6. Od takich nigdy nic nie kupuje. Zapewne chce opchnac wlacznik ktory mu odeslales- B6 DIVISION
Wladi to taki soldier z nazwy chyba bardziej administracyjny czlonek WP, jezdzi od miasta do miasta i kukurydze ogarnia- B6 DIVISION
Nie poczty, to TEN tego lubi wysylac ekonomicznymi a te ida w ..uj czasu- B6 DIVISION
Ale nie powie jaka czcionka w logo B6D, co by nikt nie nadrukowal sobie lewych napisow- B6 DIVISION
Ale zdechło tu dzis, silence mocno niepokojące- B6 DIVISION
Normalnie strach sie bać - B6 DIVISION