Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niby co 120tys km lub jak malo jezdzone co 5lat- pasek rozrzadu wiadomo guma traci wlasciwosci. Ale ja bym sklanial wymieniac przy ok 90tys km, nie wiem jak mysla inni? ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Ja przy moich rocznych przebiegach, liczac obowiazek wymiany np co 120tys, to wymieniac musialbym co ok 20lat swoj rozrzad
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie a dynamiczne logi zrobie sam? czy potrzebuje pasazera, ktory bedzie obslugiwal lapka i przelaczal tam cos w trakcie jazdy? bo w sumie i u siebie zrobilbym testy i sprawdzil swoje 1.8T. poza tym mozna sprawdzic "wstepnie" czy mam jakiegos wirusa po Germańcu?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to za smutasy z tych clipów, ni ma na czym oka zawiesić tu lepiej: WRZUTA - Machanie tyłeczkami po rosyjsku
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi a ty gdzie pytasz o wymiane klockow? W aukcjach allegro ebay?
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkiej emerki, Zdrowia (psychicznego) zadowolenia z furki bezawaryjnosci,
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uwielbiam ludzi z takim poczuciem humoru
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak zdejmowałem niedawno zdesia to widziałem tego ala klaskona po stronie kierowcy, ale byłem po kilku mocniejszych browcach więc mogłem pomylić lewą z prawą
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Edytko w 18" gra slabiej bo alusek ma duza srednice i tuba w kolo ma pusta przestrzen a nie powinna, czyli najlepiej jak jest na styk przytulona do scianek kola ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Tomek ja to i przy cesarce moglbym byc, takie widoki to mi nie straszne ani nie smaczne, moge jesc przy tym sniadanie
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale wiesz, ze w przypadku wystapienia przeslanek do cesarki to niestety ale wyprosza :/
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ufff Tomek, ja za 3 miechy bede mial to samo co Ty teraz, żona caly czas meczy mnie, ze mam byc przy porodzie a ja drocze sie z nia, ze jak bede na sluzbie i dyzur to niestety ale niet hehe mina i jej reakcja bezcenne ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Barrowiec ja mam 17 " ori dojazdowke i tuba z Q5 wchodzi ale nie cala jakies 8cm wystaje ale w sedanie bez problemu podloge kladzie sie i nic nie odstaje ona,
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcialo sie miec firemke to teraz czeba ponapierdzielac i caly miesiac zamknac, tj zrobic raport itp
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja od 5 rano tez mam tak jakby weekend, chociaz nie dlugi :/
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna co to dlugi weekend zaczal sie juz? Wszyscy napruci przy grilu leza, ze tak tu pusto?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W watku sprzedaz czesci do B6 lub "sprzedam" ktos chyba wystawial kabelek ori do zmieniarki bo wczoraj cos mi smignelo przed oczami takiego
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziendobry i dobranoc maniaki OOOO
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie po ile są piny do kostki do lusterka fotochrom w B6? bo nie orientuje się jak chodzą
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo z teściami nie mieszka się, a nawet ze swoimi rodzicami, masz kobiete żonę i z nią rodzinę, niestety zwijasz się jak najprędzej na "swoje" bądź stancję, bo inaczej związek stanie się "toxic", ja od listopada idę w końcu na swoje M4, amen
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie z uwagi, iż rezygnuje z dużego w moim przypadku modu CLH/fotochrom (mam instalacje LOW w aucie), bede miał do "opchnięcią" moduł MCE F, regulator świateł/CLH, włącznik świateł z funkcją AUTO (8E0941531D), oraz lusterko czarne fotochrom z osłonką + wtyczki i kabelki i piny) część tych fantów zakupiłem na forum to od Domina to od czakiego itp, stan obu pokręteł idealny. Poszukuję za to MCE D low do obsługi sprysków w zdesiu, takze jak ktos ma to niech odzywa mi się
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomaszu jak ktos nie glupi i sprawdzi najpierw komentarze tego użyszkodnika to zohaczy ze wszystkie noty ma do d*py a zwlaszcza ta "zgodnosc przedmiotu z opisem" ma 4.6. Od takich nigdy nic nie kupuje. Zapewne chce opchnac wlacznik ktory mu odeslales
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi to taki soldier z nazwy chyba bardziej administracyjny czlonek WP, jezdzi od miasta do miasta i kukurydze ogarnia
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie poczty, to TEN tego lubi wysylac ekonomicznymi a te ida w ..uj czasu
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale nie powie jaka czcionka w logo B6D, co by nikt nie nadrukowal sobie lewych napisow
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale zdechło tu dzis, silence mocno niepokojące
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Normalnie strach sie bać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.