Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
U mnie w Noortwijekerhout poki co nie pada i oby tak zostalo oks miało być Noordwijkerhout...F16 było też z rana:kox:
-
B6 DIVISION
i pozdro z NL, dzis beda wysokie loty z F16, Patryś powinien wiedziec o co kepasa ;P
-
B6 DIVISION
A2 141km do Poznania a kiedy do Amsterdamu dojade, pewnie 8-9 rano..d*pa na boku fajna sprawa, pod warunkiem, ze jedna bo jak wiecej to zaczyna sie czlowiek lekko mieszac ;p
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
A w Aso nie da rady tego odkrecic? Tj zamowienia na inny zestaw?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
MiKasz kurde wspolczuje, i oby felerna przygoda skonczyla sie na wymianie rozrzadu tylko : / a silnika nikt przed Toba tam nie zmienil w budzie? Jak nie to faktycznie lepiej bylo trza po Vinie zamawiac
-
B6 DIVISION
Cze Michal faktycznie troche Cie nie bylo, w koncu wyslalem moje zgloszenie do B6D sline wyszlifowany i troche w srodku tez Co do zdarzenia na autostradzie, oby szkod bylo jak najmniej a najlepiej wogole procz wymiany rozrzadu
-
B6 DIVISION
ja wlasnie wyruszylem do NL na urlopik troche wychilloutowac sie ;p zamowilem szofera wiec moge piffko pić juz teraz
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A co Ty masz do trabanta? Na poczatku lat 90tych swietnie "palilo sie" gumy w fabrycznie nowym trabanciku cioteczki hehe leciutki byl i mial MOooc- B6 DIVISION
Ja do kazdego bede mial 0,5km jak znajde wujka szejka z arabii saudyjskiej i bedzie mi benze hurtem prezentowal bez limitow ;P- B6 DIVISION
Domin jakiegos łopatologicznego przewodnika mi bys zapodal z tym przejsciem z low na high moj rocznik to 2001r nie wiem czy to ma znaczenie przy kabelkologi? Komu ostatnio ogarnales Domin tego moda z low na high? I wogole czemu wszyscy mieszkacie tak daleko od Mazur? Boicie sie Putina? Hehe- B6 DIVISION
A no to miales light moda przy zmianie mce i dokladaniu fotochroma, a u mnie bedzie druciarstwo, ze piździec :/- B6 DIVISION
Jezeli bede zbieral sie do tej kabelkologi jak do rezania zderzaka sline przod to faktycznie z roczek mi przyjdzie czekac na efekty no ale mysle, ze wczesniej podejme probe ogarniecia tematu. Tomek a ty jaka miales wiazke LOW czy HiGh?- B6 DIVISION
A kto na wakacje na Mazury zjezdza? To by mi pomogl kabelki ogarnac i przerobic wiazke LOW na HIGH pod MCE F Spooxa z nudow sam pomodze ale bede zbieral sie do tego pewnie dlugie tygodnie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka- B6 DIVISION
A no taa chlopaki w robocie mi dowalaja, ze bede na legalu ziolo wciagal ale we krwi potem i tak bede mial...jakies aluzje..moze nie znajdzie sie taki by mnie wyslac na badania, na szczescie w kwietniu mialem okresowe i 3 lata mam z glowy- B6 DIVISION
Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach- B6 DIVISION
Kaju stare wtyczki z kablami bylo trzeba ciac i dolutowywac te od Ciebie z B7, bo piny sa inne te z B7 i z B6 i nie dalo sie piknie zrobic plug and play z ich przelozeniem, natomiast elektryki nie zalozylem jeszcze bo brakuje czasu, a w srode wyjezdzam na urlop i autko zostaje w garazu. Wroce to ogarne bedzie juz przynajmniej cieplo przy okazji musze ogarnac dodatkowe kable do modulu MCE F bo mam instalacje Low i czeka mnie w uj roboty z dokladaniem kabli niestety no i dokladka fotochrom wiec jak demontowac wnetrze auta to lepiej na raz wszystko- B6 DIVISION
Oj kaju ja tam nie doczytalem ze z wysylem bylo a chodzilo mi glownie czy 100 za komplet czy sztuke bylo- B6 DIVISION
100zl za komplet rozumiem z wysylem? Bo inaczej to zadna promocja- B6 DIVISION
o właśnie tez miałem to na myśli, czy te boczki z MEGA okazji wogóle zobaczyłbym na oczy jak ktos z Naszych ma blisko to niech obejrzy je i jak są bez zarzutu to ja chętnie przygarnę hyhy- B6 DIVISION
Tomasz cos nie mam zaufania do tych okazji z Tablica/OLX :/ 100zl za komplet to naprawde mega promocja, ciekawe czy uchwyty nie pourywane w tych boczkach sa :/- B6 DIVISION
No to ciekawe czy dzik ma taniej niz w getem te blaszki.- B6 DIVISION
Koledzy jakie numery maja te blaszki do zaciskow 320 Ate z B7? I po ile chodza? ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- - B6 DIVISION