Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze 7h w robocie i do domu :/
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No wlasnie i tu jest problem :/ teraz musze pogonic zwykly kompletny zderzak przod sreberko bo troche miejsca zajmuje niestety
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taaa najlepiej to robiac mody w miare mozliwosci odkladac graty z golasa by potem latwiej bylo poprzekladac i fanty perelki sprzedac oddzielnie
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taa pogadamy za 5latek kto co ma ja teraz wpakowalem co nieco w furke bo wiem, ze bedzie musiala dlugo mi posluzyc jeszcze juz wkrotce montaz fotochromu, no i musze czekac na inne boczki na tyl bo mi handlarz przyslal takie gdzie jeden ma ulamane 3 uchwyty od spinek i dupaa
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokladnie a jak dobrze bedziesz polowal to wyrwiesz sline na 2kominy za 400-500zl
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sieeemaaa
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ale A6C6 wlasnie w avancie czarny kolor i z diodowymi swiatelkami bym nie pogardzil
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hm..mialem czarna B6 w sedanie i po sprzedaniu myslalem o kupnie avanta czarnego ale mowili mi znajomi czy chce jezdzic karawanem? No i zostalem przy sedanie i w srebrzystym kolorze
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba zaznaczyc przy tym ze jezeli masz bude z 2001-2002r to nie ma otworu w blotnikach L i P aby to wyregulowac bo w tych rocznikach nie bylo jeszcze lamp z bixem w audi. Wiec pozostaje wywiercic takie otwory i blach spryskac podkladem z ocynkiem ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Nie no najlepsze kolo to klasyczny ori sline OooO
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nom very niceee avancik, na te fele choruje od ponad roku ale cena skutecznie zgasila moje zapedy
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepsze sa podlaskie samoogony mozna pic bez popiji a nastepnego dnia glowka cacy bez skutkow ubocznych
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja to kolejnego zimnego leszka 0,65 konsumuje wlasnie
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to abys nie zmarnowal juz reszty soboty musisz zrobic poprawiny, takze ten tego %%%%% na stol i jedziemy
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sadzasz dziecie z tylu i przed zamknieciem drzwi wkladasz grot klucza w ta klodke i po zamknieciu drzwi nie da sie ich otworzyc z tych drzwi od srodka. Ja tak to pojmuje na chlopski rozum
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No wlasnie tak zastanawialem sie czy zmieniajac heble powinienem zacisnac czyms przewody aby mi plyn hamulcowy nie wyciekl zabardzo ten stary i dopiero po zmianie hebli wtedy dopiero spuszczajac stary i zalac nowy? Czy mozna smialo pozdejmowac heble co wycieknie to wyciekne majac na mysli stary plyn hamulcowy wciskajac hamulec wielokrotnie hamulec. A nastepnie pozakladac nowe heble tarcze klocki zalac plyn w zbiorniczek i zaczac odpowietrzanie od tylnych kol?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak wymontuje stare hebelki i spuszcze stary plyn hamulcowy zaloze nowe hebelki i zacznie sie komedia z odpowietrzanirm:/ ktos bylby potrzebny do pomocy przy tej czynnosci. No i ponoc Vagiem trzeba tez odpowietrzyc servo?
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robisz mod 320/288? Sam czy masz jakiegos szpeca obok? Ja zbieram sie do zmiany hebli ale zastanawiam sie czy sam to ogarne :/
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hello maniaki Pikna pogoda a czlowiek w robocie od rana, w koncu udalo mi sie opedzlowac sniadanie :F
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aj tam Kaju wystarczą 3 wtyczki hyhyhy a tak na serioo to w 2000r w śledzikowie tj. Białymstoku wyszalałem się przy takich kawałkach ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- jak ktoś tego kawałka nie słyszał to musi nadrobić około 10 letnie zaległości ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- a to kawałek który dobrze sprawdzał się u mnie podczas przejażdżki autem latem nad ranem light nutka
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to jak zaczelismy "dabu dibu da" oficjalnie weekend uważam za rozpoczęty w starym classic stylu
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponoc dzieciak 18latek ktory kupil od mnie to auto, rozjeb... sie nim. Niestety nie dla smarkow to auto bylo
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fr0styyy juz zazdroszcze gwintu :/ mialem 6lat temu honde civic coupe szybcy wsciekli, od silnika po wydech wszystko wywalilem i USA zamowilem kwasowke przelot itp i gwint wstawilem i to byl terminator na zakrety
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Froostyy finalnie chwyciles tego gwinta KW?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.