Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Jeszcze 7h w robocie i do domu :/
-
B6 DIVISION
No wlasnie i tu jest problem :/ teraz musze pogonic zwykly kompletny zderzak przod sreberko bo troche miejsca zajmuje niestety
-
B6 DIVISION
Taaa najlepiej to robiac mody w miare mozliwosci odkladac graty z golasa by potem latwiej bylo poprzekladac i fanty perelki sprzedac oddzielnie
-
B6 DIVISION
Taa pogadamy za 5latek kto co ma ja teraz wpakowalem co nieco w furke bo wiem, ze bedzie musiala dlugo mi posluzyc jeszcze juz wkrotce montaz fotochromu, no i musze czekac na inne boczki na tyl bo mi handlarz przyslal takie gdzie jeden ma ulamane 3 uchwyty od spinek i dupaa
-
B6 DIVISION
Pod koniec kwietnia zona idzie do lekarza, oby tym razem dobrze ulozone bylo podczas badan to i wkoncu dowiem sie bo juz nie wiem jakie resorki zbierac czarne czy rozowe
-
B6 DIVISION
Ja swojej benzynki 1.8T w sedanie dlugo nie zmienie oj dlugo predzej Wy wszyscy przeskoczycie na B8 i inne bryczki , a ja swoim dziadkiem z 2001r bede dalej wozil sie bo dzidzia w drodze i mieszkanie w kredyt biore w wakacje :/
-
B6 DIVISION
Dokladnie a jak dobrze bedziesz polowal to wyrwiesz sline na 2kominy za 400-500zl
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No ale A6C6 wlasnie w avancie czarny kolor i z diodowymi swiatelkami bym nie pogardzil
-
B6 DIVISION
Hm..mialem czarna B6 w sedanie i po sprzedaniu myslalem o kupnie avanta czarnego ale mowili mi znajomi czy chce jezdzic karawanem? No i zostalem przy sedanie i w srebrzystym kolorze
-
B6 DIVISION
Trzeba zaznaczyc przy tym ze jezeli masz bude z 2001-2002r to nie ma otworu w blotnikach L i P aby to wyregulowac bo w tych rocznikach nie bylo jeszcze lamp z bixem w audi. Wiec pozostaje wywiercic takie otwory i blach spryskac podkladem z ocynkiem ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Nie no najlepsze kolo to klasyczny ori sline OooO
-
B6 DIVISION
Nom very niceee avancik, na te fele choruje od ponad roku ale cena skutecznie zgasila moje zapedy
-
B6 DIVISION
Najlepsze sa podlaskie samoogony mozna pic bez popiji a nastepnego dnia glowka cacy bez skutkow ubocznych
-
B6 DIVISION
Ja to kolejnego zimnego leszka 0,65 konsumuje wlasnie
-
B6 DIVISION
No to abys nie zmarnowal juz reszty soboty musisz zrobic poprawiny, takze ten tego %%%%% na stol i jedziemy
-
B6 DIVISION
Sadzasz dziecie z tylu i przed zamknieciem drzwi wkladasz grot klucza w ta klodke i po zamknieciu drzwi nie da sie ich otworzyc z tych drzwi od srodka. Ja tak to pojmuje na chlopski rozum
-
B6 DIVISION
No wlasnie tak zastanawialem sie czy zmieniajac heble powinienem zacisnac czyms przewody aby mi plyn hamulcowy nie wyciekl zabardzo ten stary i dopiero po zmianie hebli wtedy dopiero spuszczajac stary i zalac nowy? Czy mozna smialo pozdejmowac heble co wycieknie to wyciekne majac na mysli stary plyn hamulcowy wciskajac hamulec wielokrotnie hamulec. A nastepnie pozakladac nowe heble tarcze klocki zalac plyn w zbiorniczek i zaczac odpowietrzanie od tylnych kol?
-
B6 DIVISION
No tak wymontuje stare hebelki i spuszcze stary plyn hamulcowy zaloze nowe hebelki i zacznie sie komedia z odpowietrzanirm:/ ktos bylby potrzebny do pomocy przy tej czynnosci. No i ponoc Vagiem trzeba tez odpowietrzyc servo?
-
B6 DIVISION
Robisz mod 320/288? Sam czy masz jakiegos szpeca obok? Ja zbieram sie do zmiany hebli ale zastanawiam sie czy sam to ogarne :/
-
B6 DIVISION
Hello maniaki Pikna pogoda a czlowiek w robocie od rana, w koncu udalo mi sie opedzlowac sniadanie :F
-
B6 DIVISION
aj tam Kaju wystarczą 3 wtyczki hyhyhy a tak na serioo to w 2000r w śledzikowie tj. Białymstoku wyszalałem się przy takich kawałkach ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- jak ktoś tego kawałka nie słyszał to musi nadrobić około 10 letnie zaległości ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- a to kawałek który dobrze sprawdzał się u mnie podczas przejażdżki autem latem nad ranem light nutka
-
B6 DIVISION
no to jak zaczelismy "dabu dibu da" oficjalnie weekend uważam za rozpoczęty w starym classic stylu
-
B6 DIVISION
Ponoc dzieciak 18latek ktory kupil od mnie to auto, rozjeb... sie nim. Niestety nie dla smarkow to auto bylo
-
B6 DIVISION
Fr0styyy juz zazdroszcze gwintu :/ mialem 6lat temu honde civic coupe szybcy wsciekli, od silnika po wydech wszystko wywalilem i USA zamowilem kwasowke przelot itp i gwint wstawilem i to byl terminator na zakrety
-
B6 DIVISION
Froostyy finalnie chwyciles tego gwinta KW?