Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A tego tak nie sprawdzalem czy ze sruba lepiej czy gorzej, jutro moze wloze alufele 18" do bagaja i wloze tego suba do tej feli i wtedy porownam dzwiek, bo mysle ze w tej 17" dojazdowce jest za malo glebi dla tego suba
-
B6 DIVISION
Bo po zdjeciu zderzaka zauwazylem na lewym slupku zielony nalot i odchodzaca czarna farbe. Nie jest to na calej wysokosci slupka tylko tak od polowy do dolu. Nie wiem czy to kwalifikuje sie do wymiany?
-
B6 DIVISION
Chlopaki czy chlodnice te pierwsze co sa w naszych B6 po otworzeniu machy, sa jednakowe w modelach z silnikiem 1.9tdi, i benzynce 1.8T i czy mozna stosowac je zamiennie?
-
B6 DIVISION
Takie tam jeszcze na zimówkach jeżdżę a co;)
-
B6 DIVISION
A no jo godzinke temu otworzylem jest lustereczko i dluga wiazka kabelkow, ktore mozna wykorzystac do montazu lusterka ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- Tomaszu przekonales mnie w takim razie zabierz ze soba do PL 2 przyciski do tylnych szybek, moga byc pozdzierane chyba bede pieszo wracal od Ciebie do Ełku
-
B6 DIVISION
Niestety sknery wyjeli przyciski z raczek i boczki przyszly bez przyciskow, za to z klamkami podswietlanymi z diodami takze nie rozumiem polityki handlarzy ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ---------- Kurka wodna...Tomaszu chcialbym w weekend zamontowac te szybki grrr :/ Tak aby po przyjezdzie po 12 kwietnia do Ciebie miec juz cos do pokazania
-
B6 DIVISION
Dzieki Tomekza info, Szukam styranych przyciskow do raczek tylnych szyb aby dzialaly moga byc porysowane i tak bede robil podmianke gornych nakladek. Ktos moze ma niepotrzebne?
-
B6 DIVISION
Cos tu wietrznie czas spadac z roboty do domu, strzelic piwko i obejrzec kolejne odcinki Gas Monkey na kanale Discovery ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- Chłopaki majac tylne boczki z wiazką z B6 pod elektryke szyb, moge bez problemu wziac przyciski z B7? Te przyciski przypadkiem nie roznia sie wielkoscia wtyczki? Nie chcialbym wkurzyc sie kiedy podczas montazu okazaloby sie, ze wtyczka wiazki z B6 jest inna niz gniazdko przycisku tylnej szyby z B7.
-
B6 DIVISION
Oj to na swieta nie zjezdzasz do pl?
-
B6 DIVISION
Jak masz wyrzucic do smieci tą Wii to oddaj na szczytny cel, znam przynajmniej 3 takie rodziny z dziecmi w moim miescie, ze mi ich szkoda. Ile za nia bys chcial jak cos daj na pw pelne info co do stanu, zawartosci i "kwoty roszczeniowej"
-
B6 DIVISION
No ale chyba " nic nie wypadło" z kartonika? nowka czy uzywka ile funciaków?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Hehe no bez komentarza zaden inny ubezpieczyciel nie jest w stanie mi zaproponowac konkurencyjnych cen w ubezpieczeniu auta teraz zaplacilem jednorazowo 10zl i jezeli w ciagu roku spowoduje kolizje to nie trace znizek taki ze mnie bezkolizyjny driver a do pelnego AC za 700 pare zlociszy proponowala mi za jednorazowa oplate ok.68zl zwolnienie z utraty znizek AC
-
B6 DIVISION
Obejrzalem na jedynce po raz enty filmasa 60 sekund, shelby eleanor auto marzenie nr 1 na mojej liscie i tak juz pozostanie i nie zmieni tego zadne A8 za ponad 700tys zl. ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Marcin mi przysylaja co rok w kopercie karte klienta skladasz ja na pol i ona skleja sie. Co roku ide do PZU i nawet nie prosza mnie bym pokazywal im ta karte ja mam u siebie od 2008r 5 wariantow ubezpieczenia wzialem jakies takie wlasnie za 73-75zl nie pamietam juz bo od 2008r zasuwam na tym i nic nie zmieniam.
-
B6 DIVISION
Glupio przyznac sie ale spryski zbiornik 1 czesciowy zderzak dokladka i kratki lezaly od ponad roku w garazu i dojrzewaly do montazu czekalem na dobry poradnik do rezania i jak Łęga zapodal swoj to zabralem sie do roboty:banan:
-
B6 DIVISION
Wandej jak cos mam kilka dodatkowych swoich fotek podczas skladania zderzaka w calosc, troche trzeba szlifu zapodac i robic przymiarki ale po zakonczeniu jest efekcik super. Najlepiej maja ci z czarnym lakierem bo tam nawet male niedksmonalosci nie sa tam widoczne ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Tak Tomku podlaczylem na probe spryski i wiem, że dzialaja, obecnie nie wylaza bo mam z powrotem swoj ubogi modul bez literek. Czekam cierpliwie na ta e"F"kę lustro od Domina bedzie jutro i poczeka na modulik
-
B6 DIVISION
Poradnik rezania sline http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/docinanie-zwyklej-gory-zderzaka-przod-dokladke-s-line-318145/
-
B6 DIVISION
Oczywiscie bule dodatkowe ubezpieczenie na zycie w pzu w zwiazku z wykonywanym zawodem
-
B6 DIVISION
Łęga zrobil naprawde fajne fotostory rezania zwyklej gory do dokladki sline, zrobilem wg tamtego schematu i jest fantastiko zdesio. Sam troszke pokombinowalem z dorobieniem uchwytow aby kratki boczne sline trzymaly sie w tym skladaku jak w ori i jest Git. Ja przy znizkach 60/60% + 5% za kontynuacje + dodatkowe 20% dla formacji mundurowych i full Autocasco kosztuje mnie 700kilka zlotych w PZU.
-
B6 DIVISION
Tydzien temu w PZU przy przedluzaniu umowy Minicasco moje B6 1.8T fwd z 2001r wg eurotax wycenione zostalo na niecale 17tysi. Nie istotne czy mam dolozonego zew sline xenony itp. Jak chcalbym podniesc wartosc przy ubezpieczeniu musialbym zrobic indywidualna wycene u rzeczoznawcy i wowczas bym zyskal kilka setek wiecej -tak powiedziala ubezpieczycielka
-
B6 DIVISION
Witka cycek ---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- Wszyscy ostro zapierdzielaja dzis w robocie bo posucha
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Musisz poprawic przy 5 i 6 kroku troche wiecej szlifierka zebrac wtedy powinny oba boki cofnac sie bardziej do tylu i ta szczelina zmniejszy sie lub zniknie
- B6 DIVISION
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Taa jak masz kolor czarny zderzaka to mozesz sobie w ostatecznosci zostawic ten element bo na innych kolorach byloby widac to za kratka. Wiem mozna sprayem pomalowac na czarno ten "2" element.
-
B6 DIVISION
A mi Mikołaj nie przyniosl takiego kalendarza, zapewne bylem bardzo niegrzeczny