Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Popijam broo leszka i ogladam premierowy odcinek Autoreaktywacji ja w ten weekend w robocie :/
-
B6 DIVISION
Kaju to ja moge wyslac i przewoznikiem co regularnie u nas ludzi przewozi do i z UK. Zastanawialem sie nad oficjalnym kurierem
-
B6 DIVISION
panowie ile może kosztować wysłanie paczki ubezpieczonej (laptop) do anglii ? jaki kurier najlepszy?
-
B6 DIVISION
Oooo już ciekawie robi sie, wiadomo mniej wiecej kiedy i gdzie?
-
B6 DIVISION
No ja sobie kiedys krecilem ta srubke i nie chciala wyjsc, takze nie mialem co szarpac za klamke
-
B6 DIVISION
Eee tez bym chetnie dowiedzial sie co i jak z tym zamkiem. Bo zmienialem schowki i przednie drzwiczki i mam teraz raczke bez zamka a ta z zamkiem siedzi w schowku na szrot.
-
B6 DIVISION
Jak ktorys bedzie jechal na Mazury latem to niech da znac to moze podjade na browarka jakiegos
-
B6 DIVISION
Hm... Ja spalem po prywatnych kwaterach znajomkow hyhy...standard powinien byc dobry w gizu bo niemcownia tam splywa co roku masowo wypoczywac... ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- Wladi przyznaj, że jedziesz tam opendzlować magazyny z mundurów by mieć na kolejne mody i ON
-
B6 DIVISION
Ja do matury mieszkalem w Gizycku ale od kilku lat mieszkam w Ełku 60km od Gizycka ale tez nad jeziorami ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- Gizycko to male miasto kiedys wojskowych ale jak polikwidowali jednostki to sporo ludzi wynioslo sie stamtad calymi rodzinami, tak jak moj "old man soldier"
-
B6 DIVISION
No Tomku dajesz dajesz na te Nasze Mazury czekam na suweniry hyhy no i pwko chlodzi sie a tak wogole witam maniakow A4 Wskoczylo kilka fotek z kolejnych modow hyhy ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Jaki tu Silence... Wszyscy chyba w pracy spinają sie przed weekendem
-
B6 DIVISION
dzieki Kaju, patrze, że wszystkie graty zgrają mi się jakos w drugiej polowie kwietnia, z Wiednia dudas307 wiezie mi czesc gratow do fotochromu, Tomcrack27 fajny MCE pod fotochromik i CLH, jutro bedzie full MK aby tylne szybki obsluzyl. no i tu ta niespodzianka z wtyczkami pod przyciski do szyb :/ niesmak ide po browca z lodówki by nerw ochłodzić jutro wolne od roboty
-
B6 DIVISION
chłopaki kto pomoże w dorwaniu 3 wtyczek gołe bez pinów do przyciskow szyb w drzwiach pasazerów z B6 od 2003r i z B7? tj na 4 piny ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Józek masz jak w Banku, może być i RS4 B5, ale prawdopodobieństwo, że wygram jest baaardzo no ten tego
-
B6 DIVISION
Józek nie orcuj sie tak jak wygram w kumulacji Lottka to kupię Tobie takie S4
-
B6 DIVISION
Grzegorz a jezeli ma sie we wszystkich drzwiach przyciski starego typu z B6 do 2002r tj. zdjecie nr 2, to czy mozna po prosto zdjąc gore z chromem przyciskow z B8 i przelozyc je na przyciski tych z B6 do 2002r? czyli zrobic podmianke samej gory przyciskow zachowujac dół po staremu? wtedy uniknąłbym kombinowania z wiązkami w boczkach drzwi bo mam starego typu niekompatybilne z B7
-
B6 DIVISION
Czekaj bo juz pogubilem sie, jezeli mam wiazki w tylnych boczkach z B6 do 2002r to nie moge kupic tylnych przyciskow z B7? Nie beda pasowac? Przyciski tylnych boczkow z B6 i B7 nie maja tych samych gniazdek?
-
B6 DIVISION
Eee to jak mam wiazki w drzwiach tylnych F od B6 do 2002r. a przyciski w raczkach sa z B7 to nie podlacze tych przyciskow do tych wiazek? Czy nie zaloze tych gornych nakladek przyciskow z B8 na te z B6?
-
B6 DIVISION
Ja mam od okolo miesiaca zrobiony zdesio gora seria z dolem sline i super to wyglada i trzyma sie jak fabryczny sline. Kolega Łęga ma o tym watek. ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Domin szlifowales juz te przyciski chrom z B8 do naszych ?
-
B6 DIVISION
Tak tez myslalem, dzieki za info Dominik
-
B6 DIVISION
Guys przy nabywaniu modułu komfortu ma jakies znaczenie czy pochodzi on z B6 eu lub uk? A mowiac o wymianie zarowek mialem na mysli zwykla lampe na zarowy H7
-
B6 DIVISION
Aj tam ja H7 mijania jak i postojowki wymieniam bez wykrecania lamp, takie zwinne chinskie raczki ma sie
-
B6 DIVISION
Kawalek wszystkim dobrze znany chyba?, ktory swietnie sprawdzal sie u mnie w testowaniu glosnikow kolumn i subow. Ale BOSE w audi nie radzi sobie az tak bardzo z najnizszymi tonami
-
B6 DIVISION
Spox domin pamietam do mojego dziadka 2001r potrzebuje wersji nr. I tj. do 06.2002r . 130zl to sensowna cena za taki full high MK czy mozna spokojnke ponizej 100zl wyrwac?
-
B6 DIVISION
Pssssstfffff 4 piwko... Cena 120-130zl za modul komfortu obslugujacego wszystko w B6 to przystepna? Musze zmienic MK jak chce dolozyc elektryke z tylu bo mam biedaka tj. AM, ktory obsluguje tylko pakiet swiatlo, centralny i kukurydziane kolby z tylu :/
-
B6 DIVISION
Frostyy masz linka do aukcji: z gwintem KW o ktorej mowilem: http://allegro.pl/show_item.php?item=4103009443 zreszta gdzies na forum chyba ktos chwalil sie ta aukcja
-
B6 DIVISION
Auto-division i jest git