Treść opublikowana przez serfin
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
No paczaj jak mi do 30kwietnia nie dojda bede angry, majowe mam wolna wiec zamierzam puscic wiazke pod podlaga i zrobic elektryke z tylu
-
B6 DIVISION
Kaju wtyczki nie doszly wyslales poleconym prior?
-
B6 DIVISION
A co to niby ma znaczyc " skrecone zgodnie ze sztuka"? To jakies tajniki/ triki trzeba znac by to poprawnie skrecic?
-
B6 DIVISION
zapalki w powieki i zapier...w robocie :/
-
B6 DIVISION
A wstawiles Tomek juz ta kiere TT? Czy dalej siedzi B7 sline?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja tam zadnych zapachowych pianek juz stosowac nie mam zamiaru bo teraz nawiewy daja tym "smrodem" wymieszanym z tym z klimy i jest to gorszy efekt jak z przed zabiegu :/
-
B6 DIVISION
Kaju wtyki wyslales mi pod koniec dnia czy przed poludniem? Bo nie wiem kiedy spodziewac sie ich, dzis czy jutro
-
B6 DIVISION
Ehhh jeszcze 2godz i do domu. Rano do lekarza z żoną, moze bede juz znal plec dziecka, a potem jeszcze do banku podpisac kredyt MDM na chatke...Tomek moglbym dac postrzelac ale nie z Walterka
-
B6 DIVISION
Eee a Ty Wladi co tak gangstere tym P83 uprawiasz mi Tu? Ja Walterka P99 mam i nie chwale sie
-
B6 DIVISION
i dzieki Kaju za odp (tak liczyłem, że właśnie Ty udzielisz sie w tym Temacie) to czekam na wtyczki od Ciebie i zabieram sie za mod wiazki F z wtyczkami z B7 i puszczam tył w elektrykę
-
B6 DIVISION
Kaju no i reszta speców wiecie coś może na temat przepalających się lampek w licznikach w B5tkach? siostra pisała mi, że już tylko jedna lampeczka świeci w jej B5 z 1996 dieselku i podczas jazdy nocą jest lipa na liczniku. idzie to jakos samemu ogarnac? tzn zakupic lampki i wymienic czy jakis inny powod jest takiego stanu rzeczy? pytam tu bo kilku z Was przesiadło się z B5 na B6 i temat może być wam znany.
-
B6 DIVISION
ja tam poczekam aż wszyscy wyprzedają się ze swoich klubowych B6 i wtedy zgłoszę się do B6D aby to jakos pociągnąc i utrzymać i będzie taka 18letnia sztuka wśród Waszych B8 . A tak na serio chociaż bardzo bym chciał zjechać w sierpniu na zjazd i w końcu opić nie jeden trunek z Waszym udziałem, to fundusze nie pozwolą, w sierpniu żona ma termin, no i załatwiam kredyt właśnie na mieszkanie w programie MDM wiec liiiipa a tu kasy nie ma by oddać furke dla mechaniora by ogarnął kilka tematów głównie przy engine
-
B6 DIVISION
Kaju ode mnie przelewik za 4 wtyki poszedl z banku PKOBP do WZBK. Nie wiem czy te banki maja nadal umowe miedzy soba na expresowe przelewy jak tak to dzis jeszcze goldeny powininny byc na Twoim koncie
-
B6 DIVISION
i znow do roboty trza isc :/
-
B6 DIVISION
Znowu robi sie tu smacznie
-
B6 DIVISION
Kaju co tam i jak tam? Wtyczkowo
-
B6 DIVISION
No nice Tomek, kolega z Suwalk popisal sie z robota Radyjko podmieniles czy jedziesz do N bez grajka?
-
B6 DIVISION
Chyba piny powinny byc te same z wtyczki starego typu i wystarczy, ze przeloze je do tych nowych? No i piknie jest to w nastepny weekend zabiore sie chyba za elektryke z tylu bo mam juz wszystko
-
B6 DIVISION
Melduje sie!!! Dawaj na pw co i jak
-
B6 DIVISION
A co ty ateista, niepraktykujacy "chrzescijanin", czy buddysta
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Yyy podmienialem glosniki Audi na Bose i widzialem ich roznice w budowie, co do wplywu grubosci kabli na jakosc moc wydawanego dzwieku to nie wiem czy przy centralnym jest to takie konieczne aby je wymieniac no ale jakby wpadla mi kompleta wiazka to czemu by nie zmienic- B6 DIVISION
Dzieki Tomku za odwiedziny i suweniry, MCE-F juz zamontowany, szkoda jedynie, ze nie popili jak bylo w planach :/ no ale juz wkrotce bedziemy mogli opijac wspolnie tatusiowe - B6 DIVISION