Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
No dokładnie kolo z serwisu mówił, że EVR pakuje elementy innych producentów, ale że niby bardzo dobrej jakosci. A, że ja nie znalem wczesniej tej firmy tj EVR to zaniepokoilem sie tym troche.
-
B6 DIVISION
Ruville tez nie najgorszy producent, zreszta napinacz paska alternatora to nie element rozrzadu, wiec tu mozna przymknac oko
-
B6 DIVISION
Kuzwa no chyba jo musze zaaplikowwc jakis chillout dzis ups... Nie jestem w NL wiec pozostaje schlodzony browar
-
B6 DIVISION
Ale procs przebiegow liczy sie rowniez okres uzytkowania autka, a ja wolalbym juz tam nie pakowac pieniazkow przez kolejne 5latek
-
B6 DIVISION
Hehe o jaki pamietliwy no tak mniejszych jak moje przebiegow chyba nikt nie ma ;P 5-6k km
-
B6 DIVISION
Chlopaki jest Big problem niewiadoma dzwonili do mnie z serwisu FIAT w trakcie zmiany rozrzadu i powiedzieli, ze rolka napinajaca od alternatora nadaje sie do wymiany bo jest glosna, i tu pytanie czy wystarczy sama rolka czy jakies ramie do tego tez potrzebne czy jest to element nierozdzielany? I ile kosztuja zamienniki? INA i nie wiem co tam jeszcze dobrego jest, dajcie znac by mnie w koszta nie wpedzili tutaj ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- I uj dzwonili do mnie z tego serwisu Fiata i mowili ze na jutro nie beda mieli ani INA (320zl) ani SKF (280zl) tylko EVR (228zl). No i powiedzialem aby wzieli ten napinacz z rolka bo co mam bez auta siedziec do poniedzialku? Uff. Ktos cos wie czy to nada sie czy lipne badziewiaste? Autko i tak bedzie jezdzilo u mnie przynajmniej 5 lat wiec chcialbym miec spokoj przez ten czas
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Piny w kostce z B6 i z B7 sa inne i nie przelozy sie pinow, chcialem to zrobic ale porownalem i piny sa inne, jezeli chcesz wtsawic sobie tyl w elektryke to od razu bierz wszystko od B7 to unikniesz kombinowania z kostkami itp
-
B6 DIVISION
Nie moge znalezc kabla sygnalowego 6 żyłowego i mnie to zniecheca, bo dorwac kabel dwuzylowy pociac na 3 rowne kawalki i puscic na przod tj + - Przednich glosnikow to zadna filozofia. Odpalilem sobie dobry kawalek i przod mi pierdzi z radia i musze sluchac na 30% przy 100% tylnych, i uznalem ze trzeba zrobic 101% Bose
-
B6 DIVISION
Witka o 7:00 niunia odstawiona do serwisu na wymiane rozrzadu, klina i koncowek kier juz nie moge doczekac sie odbioru furacza hell yeah ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- Nirwiele brskowalo a bym kupil wiazke kompletna Bose od A8 D2, ale dopatrzylem sie na fotkach, ze w tej budzie nie bylo glosnika centralnego, wiec lipton i odpuscilem sobie ta wiazke
-
B6 DIVISION
Chłopaki ile warta jest kompletna wiązka BOSE do B6 130-170zł? czy więcej?
-
B6 DIVISION
jak nie słyszeli to do autek z dobrym basikiem ciekawa nutka w holandii często słyszałem w maju :dancing:0:57s the best
-
B6 DIVISION
Za mna przemawia w BNS wyglad i sposob wyswietlanych tresci, no i obsluga z kiery z B7 pewnie lepsza tego cacka.
-
B6 DIVISION
Bogato to mialo byc, odpuscilem mod na foto/clh i wszystkie graty do tego puscilem. Majac instalacje low nie chcialem az tak bujac sie z kabelkologia, tego typu wyzwanie to dla domina haha ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Tez mysle csy nie zmienic Concert III na tskiego bns'a
-
B6 DIVISION
W czwartek 7:00 akcja serwisowa mojej niuni, wymiana rozrzadu i drazkow kier...a pozniej to juz sam wymienie reszte filtrow i olej i nie straszne beda wysokie obroty w weekend jak bedzie pogoda i piwo to tyl zrobie w elektryke + przyciski w chromie z B8. I jeszcze zmiana hebli 320/288, checi na pipcenie z tym przybywaj, amen
-
B6 DIVISION
Czyli jednak w trzony a zimowki to se trzymaj, spozniles sie z sezonem o jakies 8 miechow
-
B6 DIVISION
Jozek masz PW i w trzony za cicha akcje
-
B6 DIVISION
Wskazana przy modzie silnika na 300KM i wiecej by d*pa nie odleciala od asfaltu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
pffff zaręczyny to nie chajtnięcie się, pogadamy jak już się załatwisz na amen, póki co jesteś wolny ptaszek, który może zaglądać do różnych dziupl- B6 DIVISION
Andrzeju weź ten wątek z listewką pociągnij dalej... bo mam ładną listewkę luzem i chetnie zamienie u siebie bo moja taka już troszkę już wyeksploatowana jest- B6 DIVISION
Jeeep roznica miedzy BE i BA jest jedynie w amorkach i sprezynach- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
dokladnie jak kolega wyżej mówi, przełączniki kierowcy zarowno z B6 i B7 pasują ta sama kostka jest, natomiast roznica jest w przelacznikach pasazerow, od 2001 do 2003 w B6 byla inna kostka i wlacznikow z B7 nie da się podlaczyc pod to. Ja musialem u siebie ciąc wiązkę z 2002r z boczków i sztukować kostki z B7 aby móc wrzucić przyciski chromowane z B8 ktore maja wtyczkę taka sama jak w B7- B6 DIVISION
Andrzeju gratuluje wątku i modu, jak się tak patrzy to samemu chce się mieć coś takiego u siebie- B6 DIVISION
A wymieniasz przewody hamulcowe z przodu na jakies nowe np w oplocie metalowym?- B6 DIVISION
Ajtam ojtam pogoda do d*py to i nie chce sie nic robic, nawet klikac w tego durnego smartfona kto ma dojscie do pelnej wiazki Bose ( jakiegos handlarza) bo nie che mi sie juz kabli DIY zabardzo klasc. Ile mozna dac za taka wiazke sensownie? - B6 DIVISION