Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dokładnie kolo z serwisu mówił, że EVR pakuje elementy innych producentów, ale że niby bardzo dobrej jakosci. A, że ja nie znalem wczesniej tej firmy tj EVR to zaniepokoilem sie tym troche.
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ruville tez nie najgorszy producent, zreszta napinacz paska alternatora to nie element rozrzadu, wiec tu mozna przymknac oko
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuzwa no chyba jo musze zaaplikowwc jakis chillout dzis ups... Nie jestem w NL wiec pozostaje schlodzony browar
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale procs przebiegow liczy sie rowniez okres uzytkowania autka, a ja wolalbym juz tam nie pakowac pieniazkow przez kolejne 5latek
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe o jaki pamietliwy no tak mniejszych jak moje przebiegow chyba nikt nie ma ;P 5-6k km
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki jest Big problem niewiadoma dzwonili do mnie z serwisu FIAT w trakcie zmiany rozrzadu i powiedzieli, ze rolka napinajaca od alternatora nadaje sie do wymiany bo jest glosna, i tu pytanie czy wystarczy sama rolka czy jakies ramie do tego tez potrzebne czy jest to element nierozdzielany? I ile kosztuja zamienniki? INA i nie wiem co tam jeszcze dobrego jest, dajcie znac by mnie w koszta nie wpedzili tutaj ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ---------- I uj dzwonili do mnie z tego serwisu Fiata i mowili ze na jutro nie beda mieli ani INA (320zl) ani SKF (280zl) tylko EVR (228zl). No i powiedzialem aby wzieli ten napinacz z rolka bo co mam bez auta siedziec do poniedzialku? Uff. Ktos cos wie czy to nada sie czy lipne badziewiaste? Autko i tak bedzie jezdzilo u mnie przynajmniej 5 lat wiec chcialbym miec spokoj przez ten czas
  7. Piny w kostce z B6 i z B7 sa inne i nie przelozy sie pinow, chcialem to zrobic ale porownalem i piny sa inne, jezeli chcesz wtsawic sobie tyl w elektryke to od razu bierz wszystko od B7 to unikniesz kombinowania z kostkami itp
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie moge znalezc kabla sygnalowego 6 żyłowego i mnie to zniecheca, bo dorwac kabel dwuzylowy pociac na 3 rowne kawalki i puscic na przod tj + - Przednich glosnikow to zadna filozofia. Odpalilem sobie dobry kawalek i przod mi pierdzi z radia i musze sluchac na 30% przy 100% tylnych, i uznalem ze trzeba zrobic 101% Bose
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka o 7:00 niunia odstawiona do serwisu na wymiane rozrzadu, klina i koncowek kier juz nie moge doczekac sie odbioru furacza hell yeah ---------- Post dopisany at 07:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ---------- Nirwiele brskowalo a bym kupil wiazke kompletna Bose od A8 D2, ale dopatrzylem sie na fotkach, ze w tej budzie nie bylo glosnika centralnego, wiec lipton i odpuscilem sobie ta wiazke
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki ile warta jest kompletna wiązka BOSE do B6 130-170zł? czy więcej?
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak nie słyszeli to do autek z dobrym basikiem ciekawa nutka w holandii często słyszałem w maju :dancing:0:57s the best
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za mna przemawia w BNS wyglad i sposob wyswietlanych tresci, no i obsluga z kiery z B7 pewnie lepsza tego cacka.
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bogato to mialo byc, odpuscilem mod na foto/clh i wszystkie graty do tego puscilem. Majac instalacje low nie chcialem az tak bujac sie z kabelkologia, tego typu wyzwanie to dla domina haha ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Tez mysle csy nie zmienic Concert III na tskiego bns'a
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W czwartek 7:00 akcja serwisowa mojej niuni, wymiana rozrzadu i drazkow kier...a pozniej to juz sam wymienie reszte filtrow i olej i nie straszne beda wysokie obroty w weekend jak bedzie pogoda i piwo to tyl zrobie w elektryke + przyciski w chromie z B8. I jeszcze zmiana hebli 320/288, checi na pipcenie z tym przybywaj, amen
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli jednak w trzony a zimowki to se trzymaj, spozniles sie z sezonem o jakies 8 miechow
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek masz PW i w trzony za cicha akcje
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wskazana przy modzie silnika na 300KM i wiecej by d*pa nie odleciala od asfaltu
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pffff zaręczyny to nie chajtnięcie się, pogadamy jak już się załatwisz na amen, póki co jesteś wolny ptaszek, który może zaglądać do różnych dziupl
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju weź ten wątek z listewką pociągnij dalej... bo mam ładną listewkę luzem i chetnie zamienie u siebie bo moja taka już troszkę już wyeksploatowana jest
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeeep roznica miedzy BE i BA jest jedynie w amorkach i sprezynach
  22. dokladnie jak kolega wyżej mówi, przełączniki kierowcy zarowno z B6 i B7 pasują ta sama kostka jest, natomiast roznica jest w przelacznikach pasazerow, od 2001 do 2003 w B6 byla inna kostka i wlacznikow z B7 nie da się podlaczyc pod to. Ja musialem u siebie ciąc wiązkę z 2002r z boczków i sztukować kostki z B7 aby móc wrzucić przyciski chromowane z B8 ktore maja wtyczkę taka sama jak w B7
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju gratuluje wątku i modu, jak się tak patrzy to samemu chce się mieć coś takiego u siebie
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A wymieniasz przewody hamulcowe z przodu na jakies nowe np w oplocie metalowym?
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ajtam ojtam pogoda do d*py to i nie chce sie nic robic, nawet klikac w tego durnego smartfona kto ma dojscie do pelnej wiazki Bose ( jakiegos handlarza) bo nie che mi sie juz kabli DIY zabardzo klasc. Ile mozna dac za taka wiazke sensownie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.