Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Edytka i ja też mamy tube z Q5 w moim profilu masz wątek o mojej Adi i jest tam fota z zamontowaną tubą, u mnie akurat w dojazdówce 17'' ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- widze w temacie jestes:grin: Tomek śledczy śledzi prawie wszystko na tym forum i poza nim i jest pamiętliwy co tu ujrzał ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- który to tak płakał chyba we wtorek, że ułamała się mu klameczka w podłokietniku i szuka takiej z amelinium? daje linka: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-327165/
  2. 6 czerwiec 2014r i moja audi jest po pełnej wymianie rozrządu na oryginalnych częściach (dzieki Hammer) oraz napinacza i paska alternatora, wskoczyły też nowe końcówki drążków kierowniczych i była zrobiona zbieżność kół, od razu lepiej się prowadzi Ponadto w weekend wymodziłem przyciski do szyb w chromie z B8 i wskoczył panel do obsługi 4x elektryczne szyby czekam na troche wolnego czasu zdobędę klucz Spline m10 wykrece fotele i poloze wiązke pod tylna elektrykę
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aahahaha Tomkowi kończy się cierpliwość, czyżby chodziło o tunel?
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sa ciekawe trackery tzn zamkniete strony torrentowe gdzie sa i mega predkosci i swiezynki i w najlepszej mozliwej jakosci i zawsze wiesz co sciagasz ja w poniedzialki juz z rana moge ogladac Gre o Tron, szkoda ze ponad rok temu zamkneli mozliwosc zaproszenia ale jak znow pojawi sie taka mozliwosc to moge kogos wciagnac w ten tracker
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja wczoraj obejrzalem 9 odcinek Gry o Tron juz z lektorem i byla calkiem niezla rozpierdowa na murze
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba trzeba sprzedac niunie bo robi sie juz męczące codzienne życie, padaja wciaz pytania "ale ladne auto, moze sprzedaje pan?" "slyszalem,że sprzedajesz auto", "za ile pójdzie?" ehhh a moglem wziac zadbana B4 80tke z zaufanego zrodla ... i mialbym sw spokoj
  7. Spokojnie podlaczysz reszta jest jezeli chodzi o wtyczki plug play, moze jedynie bedzie trzeba bedzie tylko jakies piny podmienic, ja nie orientuje sie bo nie zabralem sie jeszcze za montaz tylnej elektryki
  8. Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój józek no to wierć te dziurasy i spryskaj blache ocynkiem w sprayu Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło"
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee tam planujesz pokonywać prędkości ponaddźwiękowe, że chcesz wiercić? ja dałem na klej do okien i trzyma na amen
  11. ja jedynie zaznaczyłem, że jak ktoś ma B6 do 2003r a kupi sobie przyciski z B7 lub B8 i bedzie chcial podlaczyc to tego nie zrobi z uwagi na inne kostki, wiec wystarczy dorwać sobie 3 same kostki jakie wystepuja w B7 i B8 i wprowadzic w te wtyczki kabelki z pinami z B6, wowczas nic nie trzeba ciąć, sztukowac lutowac ja wolalem uniknąć tego i udalo się, wiec podpowiadam innym na przyszłość pzdr
  12. Powiem Wam tak piny z B7 nie wejda do wtyczki z B6 natomiast piny z B6 wchodza do kostki z B7. Poki co zrobiony mam przod bo podmienialem przyciski na te z B8 i piny jednak ladnie siedza i od pasazera wszystko chodzi nie naganne wiec obylo sie bez ciecia kabli i lutowania, tylu nie podlaczylem bo nie mam poki co klucza spline m10
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ujki w salonie Fiata przy zmianie koncowek drazkow podczas zdejmowania dekielkow z feli uszkodzili mi lakier i sa odpryski, widac kuzwa ze nie maja wiedzy jak zdjac audicowe dekle z fel ehhh...szkoda ze zauwazylem to dopiero 2dni pozniej :/ bardziej interesowalo mnie to co pod maska tj po wymianie przez nich rozrzadu
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przynajmniej nie straszne Twojej będą gradobicia ok odmeldowuję się bo z rana do roboty znów iść trzeba i głową myśleć niestety
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jarek lipa straszna bo zapomniałem w jakim sektorze zaparkowałem tą swoją zapasową niunię ze zdjęcia jaka to była galeria? ostro popiłem no i furka mi zapodziała się
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cwiara polecam sie na przyszłość, Kaju jakiego szukasz przycisku golego DRL czy z CLH?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    farciarz z Ciebie
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cwiara nie kazdy ma ASO "pod nosem" czy też zniżki, do tego doliczyc przesyłka kurierska i zbliza się do tych 160zł sam kupilem na naszym forum taki przycisk za 100zl i puscilem po kosztach stan idealny wiec jak nowy był
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zainwestuj 100zł w przełącznik pod reg swiatel i CLH, po tyle spokojnie idzie kupic stan idealny ja taki puscilem nie dawno za 95zl
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no spox tylko w powiecie Ełckim uwaga na 3 radiowozy : 2 nieoznakowane czarne Skody superB o nr rej. poczatk. NO oraz 1 Lancia oznakowana wszystkie maja wideorejestratory i kasują zwłaszcza przejezdnych, że ho ho
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostrowiec Św. Zapewne mial na mysli Bielun szybciej Ty do mnie na Mazury zawitasz hehe
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A miales jakies konkrety te dystanse? Czy noname? Alu metal czy plastik, bo i takie byly i ponoc niezle sa, ja swoje zgloszenie juz poslalem jakis czas temu i bez odzewu, ani be ani me ani kukuryku
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez tak mysle, że na przod max 10 na tyl spokojnie 15. Moze poszukam i po cichu udw sie cos kupic, dystanse tylko z amelinium? I tylko HR? Czy jest cos jeszcze godnego uwagi? Wwzne aby byly sruby do tego i aby dystanse mialy kołnierze tak?
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łapaj numer siatki ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Wladi ale ty wcisnales dystanse 15 na przo i tyl? Czy tylko na tyl a przod mniejsze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.