Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Edytka i ja też mamy tube z Q5 w moim profilu masz wątek o mojej Adi i jest tam fota z zamontowaną tubą, u mnie akurat w dojazdówce 17'' ---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ---------- widze w temacie jestes:grin: Tomek śledczy śledzi prawie wszystko na tym forum i poza nim i jest pamiętliwy co tu ujrzał ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ---------- który to tak płakał chyba we wtorek, że ułamała się mu klameczka w podłokietniku i szuka takiej z amelinium? daje linka: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-327165/
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
6 czerwiec 2014r i moja audi jest po pełnej wymianie rozrządu na oryginalnych częściach (dzieki Hammer) oraz napinacza i paska alternatora, wskoczyły też nowe końcówki drążków kierowniczych i była zrobiona zbieżność kół, od razu lepiej się prowadzi Ponadto w weekend wymodziłem przyciski do szyb w chromie z B8 i wskoczył panel do obsługi 4x elektryczne szyby czekam na troche wolnego czasu zdobędę klucz Spline m10 wykrece fotele i poloze wiązke pod tylna elektrykę
-
B6 DIVISION
aahahaha Tomkowi kończy się cierpliwość, czyżby chodziło o tunel?
-
B6 DIVISION
Sa ciekawe trackery tzn zamkniete strony torrentowe gdzie sa i mega predkosci i swiezynki i w najlepszej mozliwej jakosci i zawsze wiesz co sciagasz ja w poniedzialki juz z rana moge ogladac Gre o Tron, szkoda ze ponad rok temu zamkneli mozliwosc zaproszenia ale jak znow pojawi sie taka mozliwosc to moge kogos wciagnac w ten tracker
-
B6 DIVISION
A ja wczoraj obejrzalem 9 odcinek Gry o Tron juz z lektorem i byla calkiem niezla rozpierdowa na murze
-
B6 DIVISION
chyba trzeba sprzedac niunie bo robi sie juz męczące codzienne życie, padaja wciaz pytania "ale ladne auto, moze sprzedaje pan?" "slyszalem,że sprzedajesz auto", "za ile pójdzie?" ehhh a moglem wziac zadbana B4 80tke z zaufanego zrodla ... i mialbym sw spokoj
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Spokojnie podlaczysz reszta jest jezeli chodzi o wtyczki plug play, moze jedynie bedzie trzeba bedzie tylko jakies piny podmienic, ja nie orientuje sie bo nie zabralem sie jeszcze za montaz tylnej elektryki
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Miszka w przeciwieństwie do kolegów to ja foteli Tobie nie zazdroszcze natomiast zazdroszcze Matuli z takimi zdolnościami i cierpliwością bo mając taki Skarb , pozostaje jedynie kupić tanio siedziska i zrobić z nich majstersztyk
-
B6 DIVISION
miszka - kup sobie z amelinium tą klamkę to będziesz miał spokój józek no to wierć te dziurasy i spryskaj blache ocynkiem w sprayu Patryk pokonujesz 1500km na jednym baku? spoko, moja siora ma B5 1,9tdi ale z 5 biegami i niestety po drodze musi przytankować, ale ona musi pokonac całą PL i całą NL więc zapewne troszku więcej km no i te nieszczesna 5 biegówka robi swoje "zło"
-
B6 DIVISION
eee tam planujesz pokonywać prędkości ponaddźwiękowe, że chcesz wiercić? ja dałem na klej do okien i trzyma na amen
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
ja jedynie zaznaczyłem, że jak ktoś ma B6 do 2003r a kupi sobie przyciski z B7 lub B8 i bedzie chcial podlaczyc to tego nie zrobi z uwagi na inne kostki, wiec wystarczy dorwać sobie 3 same kostki jakie wystepuja w B7 i B8 i wprowadzic w te wtyczki kabelki z pinami z B6, wowczas nic nie trzeba ciąć, sztukowac lutowac ja wolalem uniknąć tego i udalo się, wiec podpowiadam innym na przyszłość pzdr
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Powiem Wam tak piny z B7 nie wejda do wtyczki z B6 natomiast piny z B6 wchodza do kostki z B7. Poki co zrobiony mam przod bo podmienialem przyciski na te z B8 i piny jednak ladnie siedza i od pasazera wszystko chodzi nie naganne wiec obylo sie bez ciecia kabli i lutowania, tylu nie podlaczylem bo nie mam poki co klucza spline m10
-
B6 DIVISION
Ale ujki w salonie Fiata przy zmianie koncowek drazkow podczas zdejmowania dekielkow z feli uszkodzili mi lakier i sa odpryski, widac kuzwa ze nie maja wiedzy jak zdjac audicowe dekle z fel ehhh...szkoda ze zauwazylem to dopiero 2dni pozniej :/ bardziej interesowalo mnie to co pod maska tj po wymianie przez nich rozrzadu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
przynajmniej nie straszne Twojej będą gradobicia ok odmeldowuję się bo z rana do roboty znów iść trzeba i głową myśleć niestety- B6 DIVISION
Jarek lipa straszna bo zapomniałem w jakim sektorze zaparkowałem tą swoją zapasową niunię ze zdjęcia jaka to była galeria? ostro popiłem no i furka mi zapodziała się- B6 DIVISION
cwiara polecam sie na przyszłość, Kaju jakiego szukasz przycisku golego DRL czy z CLH?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Cwiara nie kazdy ma ASO "pod nosem" czy też zniżki, do tego doliczyc przesyłka kurierska i zbliza się do tych 160zł sam kupilem na naszym forum taki przycisk za 100zl i puscilem po kosztach stan idealny wiec jak nowy był- B6 DIVISION
zainwestuj 100zł w przełącznik pod reg swiatel i CLH, po tyle spokojnie idzie kupic stan idealny ja taki puscilem nie dawno za 95zl- B6 DIVISION
no spox tylko w powiecie Ełckim uwaga na 3 radiowozy : 2 nieoznakowane czarne Skody superB o nr rej. poczatk. NO oraz 1 Lancia oznakowana wszystkie maja wideorejestratory i kasują zwłaszcza przejezdnych, że ho ho- B6 DIVISION
Ostrowiec Św. Zapewne mial na mysli Bielun szybciej Ty do mnie na Mazury zawitasz hehe- B6 DIVISION
A miales jakies konkrety te dystanse? Czy noname? Alu metal czy plastik, bo i takie byly i ponoc niezle sa, ja swoje zgloszenie juz poslalem jakis czas temu i bez odzewu, ani be ani me ani kukuryku- B6 DIVISION
Tez tak mysle, że na przod max 10 na tyl spokojnie 15. Moze poszukam i po cichu udw sie cos kupic, dystanse tylko z amelinium? I tylko HR? Czy jest cos jeszcze godnego uwagi? Wwzne aby byly sruby do tego i aby dystanse mialy kołnierze tak?- B6 DIVISION
Łapaj numer siatki ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Wladi ale ty wcisnales dystanse 15 na przo i tyl? Czy tylko na tyl a przod mniejsze? - B6 DIVISION