Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3 brama dla NL yeeeee
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a po ile one chodzą? i jezeli ktos tu takimi handluje to wole robic interes ze swoimi? te wycieraki to klocki czy piora? bo ni panimaju ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- 2:1 hooolandia
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a o czym wy Chłopaki sprechacie? o wycierakach na przód? zmieniłem ramiona na te z B7 ale pióra na nich są ujowe na maxa i nie sciagaja perfekcyjnie i chyba bedzie czyba powoli rozejrzec sie za czyms wartosciowym albo przeloze stare ramiona i dojeżdżę stare piora bo były perfekcyjne
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja będę wypowiadał się pozytywnie o furce Andrzeja, jeżeli nawet musiałby dolewać częsciej oliwy do engine to przynajmniej będzie miał jedną z najzdrowszych jednostek napedowych ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- ooo Patryk już w PL... a chciałem zapytać czy gasiłeś i ile postojow 4aleeeee bramaaa byla wowwww
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aby wyjąć i sprawdzić dławik muszę zakręcić zawór? te plastikowe pokrętło czy cuś? nie chciałbym rozszczelnić klimy lub spuścić przez przypadek trochę tego środka
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za 15 min bedzie good mecz piwko juz weszło do gry
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ja nie chcialbym dostac takiego "new" osuszacza z ktorego byly zdejmowane te gumowe zaslepki ;P
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Upss no to na opak przeczytalem z telefonu watek
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyslij i mi Hammer to foto [email protected] przyda sie
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie mam klucz spilne m10 do wykrecania foteli z szyn to inaczej T55?
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sieeemaaa:a4fan:
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i h uuu ide spac
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ujowy mecz juz mnie wkurwiiiii... jak skonczy sie z takim wynikiem to coś jebne najlepiej tego japonczykka co sedziuje, no kuzwa
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    robisz Panie interes wiec o co kaman ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- pakuj te paczuszki bo Cie ukrzyżują
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    że whaaat?
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju ty pacz!! bo ja to dla Dobra spolecznosci B6D zadzialac chcialem a nie na handel to puszczac ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- może komuś ciąży w kieszeni 350zł? bo chetnie bym sprawił sobie takie sreberka do mojej niuni
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1:1 !!!!!
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to widze, że Kaju był szybszy w opcji "KUP TERAZ" haha polecam się na przyszłość
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siata nie moja ale kolo ma sprawdzone w sumie rzeczy i ceny przystepne ja siate mam ale pomyslalem o kolegach z B6D
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wy z tą piłką nożna to tak na serioo, ja rozumiem, że polska piłka to fuuu i szkoda czasu życia na tą słabiznę, ale Liga mistrzów, oraz teraz Mundial? toż to pikna sprawa jest, już browarek konsumuje sie, od dziś chyba znienawidze kolor żółty
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie chce ktoś siatki do baga Avant B6/B7 za 30zł? świeżynka na allegro wystawiona: Oryginalna siatka bagażnika Audi A4 B6/B7 Avant (4328880998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj nie ma nie ma, ja jestem w mundurowce 8 rok wiec tylko to mnie trzyma tu i szkoda to rzucac po tylu latach, ale gdybym mial dalej bujac sie po prywaciarzach (a nie mialem do nich szczescia) to juz dawno bylbym w NL a wtedy mialbym mega rakiete jezeli chodzi o audice tj. na max wypasie... Takze powodzenia, moze szybko cos wpadnie
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka nie doczytales, u Tomka znow poslizg i teraz w niedziele ma znow jechac takze z gratulacjami jeszcze trzeba troszke poczekac ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Miszka to ty kupiles ta siatke? Bo chcialem linka zapodac tu Tobie ale patrze, ze ktos szarpnal sie na nia dzis http://www.allegro.pl/audi-oryginalna-siatka-do-bagaznika-8e5-861-869-i4286547553.html ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- jak masz troche gratow na mody odlozonych to na szczescie jeszcze bez tragedii
  24. Moze w niedziele zabiore sie za to, choc bede po weselu no i pogoda ma byc ujowa, ale mam garaż jakby co szybki z tylu beda w elektryce bo poprostu jest obciachem, ze takie audi ma korbki z tylu, na co zwrocilo mi uwage juz kilka osob ogladajac auto na zywo. ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Wymienilem tez w weekend ramiona wycieraczek na te z B7, ale piora cos chyba sa wyeksploatowane bo w niektorych miejscach slabo zbieraja. Teraz odczekam na lipiec i wyplate to zmienie oslony i odboje na tylnych amortyzatorach bo mam od jesieni w garazu a te na aucie odboje pourywaly sie.
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    3mam kciuki Tomek, moja ma na 22sierpnia termin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.