Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
3 brama dla NL yeeeee
-
B6 DIVISION
a po ile one chodzą? i jezeli ktos tu takimi handluje to wole robic interes ze swoimi? te wycieraki to klocki czy piora? bo ni panimaju ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- 2:1 hooolandia
-
B6 DIVISION
a o czym wy Chłopaki sprechacie? o wycierakach na przód? zmieniłem ramiona na te z B7 ale pióra na nich są ujowe na maxa i nie sciagaja perfekcyjnie i chyba bedzie czyba powoli rozejrzec sie za czyms wartosciowym albo przeloze stare ramiona i dojeżdżę stare piora bo były perfekcyjne
-
B6 DIVISION
a ja będę wypowiadał się pozytywnie o furce Andrzeja, jeżeli nawet musiałby dolewać częsciej oliwy do engine to przynajmniej będzie miał jedną z najzdrowszych jednostek napedowych ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- ooo Patryk już w PL... a chciałem zapytać czy gasiłeś i ile postojow 4aleeeee bramaaa byla wowwww
-
B6 DIVISION
aby wyjąć i sprawdzić dławik muszę zakręcić zawór? te plastikowe pokrętło czy cuś? nie chciałbym rozszczelnić klimy lub spuścić przez przypadek trochę tego środka
-
B6 DIVISION
Za 15 min bedzie good mecz piwko juz weszło do gry
-
B6 DIVISION
No to ja nie chcialbym dostac takiego "new" osuszacza z ktorego byly zdejmowane te gumowe zaslepki ;P
-
B6 DIVISION
Upss no to na opak przeczytalem z telefonu watek
-
B6 DIVISION
Wyslij i mi Hammer to foto [email protected] przyda sie
-
B6 DIVISION
Pytanie mam klucz spilne m10 do wykrecania foteli z szyn to inaczej T55?
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ujowy mecz juz mnie wkurwiiiii... jak skonczy sie z takim wynikiem to coś jebne najlepiej tego japonczykka co sedziuje, no kuzwa
-
B6 DIVISION
robisz Panie interes wiec o co kaman ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- pakuj te paczuszki bo Cie ukrzyżują
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kaju ty pacz!! bo ja to dla Dobra spolecznosci B6D zadzialac chcialem a nie na handel to puszczac ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- może komuś ciąży w kieszeni 350zł? bo chetnie bym sprawił sobie takie sreberka do mojej niuni
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no to widze, że Kaju był szybszy w opcji "KUP TERAZ" haha polecam się na przyszłość
-
B6 DIVISION
siata nie moja ale kolo ma sprawdzone w sumie rzeczy i ceny przystepne ja siate mam ale pomyslalem o kolegach z B6D
-
B6 DIVISION
Wy z tą piłką nożna to tak na serioo, ja rozumiem, że polska piłka to fuuu i szkoda czasu życia na tą słabiznę, ale Liga mistrzów, oraz teraz Mundial? toż to pikna sprawa jest, już browarek konsumuje sie, od dziś chyba znienawidze kolor żółty
-
B6 DIVISION
nie chce ktoś siatki do baga Avant B6/B7 za 30zł? świeżynka na allegro wystawiona: Oryginalna siatka bagażnika Audi A4 B6/B7 Avant (4328880998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
Oj nie ma nie ma, ja jestem w mundurowce 8 rok wiec tylko to mnie trzyma tu i szkoda to rzucac po tylu latach, ale gdybym mial dalej bujac sie po prywaciarzach (a nie mialem do nich szczescia) to juz dawno bylbym w NL a wtedy mialbym mega rakiete jezeli chodzi o audice tj. na max wypasie... Takze powodzenia, moze szybko cos wpadnie
-
B6 DIVISION
Miszka nie doczytales, u Tomka znow poslizg i teraz w niedziele ma znow jechac takze z gratulacjami jeszcze trzeba troszke poczekac ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Miszka to ty kupiles ta siatke? Bo chcialem linka zapodac tu Tobie ale patrze, ze ktos szarpnal sie na nia dzis http://www.allegro.pl/audi-oryginalna-siatka-do-bagaznika-8e5-861-869-i4286547553.html ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- jak masz troche gratow na mody odlozonych to na szczescie jeszcze bez tragedii
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Moze w niedziele zabiore sie za to, choc bede po weselu no i pogoda ma byc ujowa, ale mam garaż jakby co szybki z tylu beda w elektryce bo poprostu jest obciachem, ze takie audi ma korbki z tylu, na co zwrocilo mi uwage juz kilka osob ogladajac auto na zywo. ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Wymienilem tez w weekend ramiona wycieraczek na te z B7, ale piora cos chyba sa wyeksploatowane bo w niektorych miejscach slabo zbieraja. Teraz odczekam na lipiec i wyplate to zmienie oslony i odboje na tylnych amortyzatorach bo mam od jesieni w garazu a te na aucie odboje pourywaly sie.
-
B6 DIVISION
3mam kciuki Tomek, moja ma na 22sierpnia termin