Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A wrzucaj go wrzucaj na ta czarna liste
-
B6 DIVISION
Ja tam zaplace 500zl i wymienia mi kompletny rozrzad w salonie Fiata (czesci od Hammer'a). Chociaz moglbym jeszcze zapytac w salonie Skody...sam nie zabieram sie bo nigdy nie bylem przy takiej operacji, a wsxystkim wiadomo, ze tu nie wolno poxwolic sobie na pomylke
-
B6 DIVISION
I po urlopie cale wakacje w robocie ale lipa :/
-
B6 DIVISION
I powrot do PL dzisiaj, stesknilem sie za moja sline'owa nunią pozostawiona w garażu
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Siema z rana, 2 tydzien bez swojej Adi, odczuwa sie tą tęsknote za furaczem- B6 DIVISION
Nie ma co ukrywac B6 staje sie juz wiekowym autem, wiec okazji cenowych bedzie coraz wiecej na podzespoly do tej furki- B6 DIVISION
Siema, faktycznie przez weekend bylo slabo no ale pogoda byla nice wiec warto bylo wyskoczyc w plener- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ale Ci ten Kaju dowala Andrzeju do Twojej Adi 2.0. Ja nie widze nic zlego w tym silniku, za oknem tu w holandii widzialem juz kilka takich B6 z 2.0 a diesli jak na lekarstwo. Z drugiej strony dolewajac czesciej swiezego oleju, powinienes miec najzdrowszy silnik, bo ma swieze dolewki- B6 DIVISION
- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Świetnie Michał, że skończyło sie na wielkim strachu- B6 DIVISION
Fajny fajny a cena jeszcze fajniejsza- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Domin to przecie maniak kabelkologii, pinow I wtyczek wiec nie zdziwilbym sie jakby mial kilka kartonow wiecej tego "badziewia"- B6 DIVISION
co tam Tomek slychac, dzis na wolnym czy juz po robocie? Ja bycze sie w NL, weekend "zaliczylem" na Red Light Streets i w kilku cofeshopach- B6 DIVISION
ale dupna pogoda :/ prawie caly czas pada. Wandej chcesz wskoczyc w zestaw od hofele? Nie idziesz w masówke tj. S4?- B6 DIVISION
Płynie Józek, płynie ... - wiocha.pl absurd 53505- B6 DIVISION
łomżink miodowy na obczyźnie a za oknem napierdziela deszczysko :/- B6 DIVISION
Co to Marcin pożegnalne foto Twojej Adi? Pchnąłeś ją niemiłosierny...- B6 DIVISION
Te ze szparka u dołu z przodu Tomeczek tylko takie miałem na mysli... Ja nie fan Vandersexxxx'u scotty doesn't know scotty doesn't know .....- B6 DIVISION
Ja dopiero wrocilem z XXX, red light distict taki sobie byl, laseczki niektore fajowe no i tera szyja boli od paczenia na lewo i prawo, na szczescir browarek i znieczulacz zaimplementowany i jest gites- B6 DIVISION
Na swieto krola to bylo trzeba podjechac do Leiden i posluchac Armina van B. za free, gral w swoim miescie, mozna bylo spokojnie podejsc blisko Armina- B6 DIVISION
Patryś a ty gdzie w tej NL? Ja siedze w Noordwijkerhout, wlasnie startuje F16 przy Grolschu, a jutro wypad do Amsterdamu oby pogoda dopisala- B6 DIVISION
chłopaki po ile można już mieć nówki ori lampy przednie do B5 rocznik do 98r. silniczki jak cos to mam do przeszczepienia. Czy można brać smialo jakies zamienniki i tylko przełożyć silniczki. w gre nie wchodzi renowacja, tylko zakup czegos nowego co bedzie i ladnie wygladac i swiecic lepiej niz te stare lampiony. - B6 DIVISION