Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. Odpukac ja mialem aktywny tyl i naglosnienie audi tj 10glosnikow w tym pod przednia szyba wiec pozostalo mi jedynie podmienic glosnik centralny na Bose a kabelki ktore ida od centralnego do glosnikow L/P przod wystarczy uciac i do tego dolutowac kabelki z wiazki Bose majace napedzac gł centralny
  2. Jak ktos lubi dlubac sie to nic prostszego jak kupic sporo kabli odpowiedniej grubosci w roznch kolorach i samemu taka wiazke skrecic troche roboty jest ale satysfakcja gwarantowana. Nie wiem tylko jak to wychodzi w ostatecznym rozrachunku do ceny 250-300zl za gotowa ori wiazke z demontazu
  3. 200-300zl? Jezeli wyzsza kwota to uwazam juz to za zdzierstwo
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzis tylko 4 godziny snu byly, wiec dzien bezalkoholowy bydzie
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema Maniaki
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie spac zwiedzac cos na rozbudzenie http://www.youtube.com/watch?v=-91xG7scrDs ---------- Post dopisany at 04:38 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- Dobranoc i dziendobry elita
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zauwazylem dzieki wielkie pozostaje mi dokupic na alledrogo pare metrow kabla posztukowac polutowac i pozakladac przy okazji ukladania elektryki z tyłu wezme się i za fotochrom, bo przynajmniej boczków przednich nie bede musial zdejmowac 2x aby pociagnac kable od lustra wew do silniczkow w drzwiach oj poleci kilka kur... przy tej kabelkologi, ale to ogarne aby mnie lutownica nie wkurw... to wszystko bedzie Git:grin:
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Danielu dzięki za wiązkę pod Fotochrom wlasnie dzis dotarła przed chwilą
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ameno aż pacierz zmówię za te wtyczki...
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro wpada mi poprawiona dostawa boczkow na tyl pod elektryke i bede mial wszystko procz wtyczek pod przyciski szyb z B7. Jak tam Kaju cos tam w tej materii pozytywnie nakreca sie?
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eee tam gdzie wy byli jak was nie bylo people
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak cos to mozna zapasc do mnie na domek kawke albo browarka opic szybkiego przed doktorkiem chyba ze sam tu zawitasz i nie bedziesz mial drivera to wowczas tylko bezalkoholowe ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- na ożywienie umysłów psze Państwa i bez dobrego basiora nie zabierac sie za sluchanie ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 23:10 ---------- myślałem już, że to mi się zjebczyło odświeżanie w lapku ale to tu nic nie dzieje sie :/ zniesmaczony przechodze w stan offline:disgust:
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oo luzik daj znac to spotkamy sie bede po nocce ale od 10:00 bede na nogach juz, wiec moge obskoczy z Toba ten temat na Suwalskiej zalatwic jak cos przy okazji suweniry by jakies moze wpadly
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ejo Tomek a gdzie te tatu bedziesz robil? No i jak sprawa zdesia i lakieru? Wybrales juz speca? ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- Ja po leszkach znow jestem i tak jakos błogo jutro wolne do 19:00 wiec jest czas na obijanie sie
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Farciarz ja juz za miesiac ide na urlop, po 9 miesiacach zapierdzielania juz wypalilem sie i czas odpoczac. Aaa no witka wszystkim
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie ostatnio pifko jest codziennie daj znaka jak jutro bedziesz ogarnial temat lakiernika co i jak i kiedy grafik na caly tydzien mojej roboty znasz ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ---------- odmeldowuję się, od 10:00 znów lecę na dyżur
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe Tomek zawitał nice mam ori płytkę z soundtrackiem z tego filmasa całymi popołudniami na automatach się spedziało i fatality klepało
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dzis od 12 do 20 w robocie siedzialem i praktycznie nie bylo co zagladac na forum bo byla martwota, że heeeej. moze w raz z poniedziałkiem społeczność rozkreci sie i zacznie udzielać ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- słyszeliście wersje Polaka kultowego kawałka Orbitala -halcyon? mi kawałek od połowy lat 90tych czesze mózgownice jak chce się z chilloutowac ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- a pamiętacie czasy poczatki 2000r Szybcy wsciekli tuningi furek itp? jak ktos przegapil nagrania Schnazzy to nie wiem gdzie był
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    właśnie zajrzałem na stary twardy dysk i znalazłem zbior pojedynczych kawalkow zbieranych od ponad 10 lat, trance techno itp. zapewne kilka by się spodobało tu nie jednej osobie
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Edytko zapodajesz ciekawe nuty mi tutaj, dobrze masują mi kolumny w pokoju, nutka do przetestowania w adi
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ja nie bralem udzialu w aukcji lsuterka mam elektr.skladane i jedynie wklady bede zmienial na foto
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yyyy a to Ty wygrales te lusterka? Bo jak tak to pytanie spoznione wygladaja na ori, ale nie wiadomo jakie fotochromy wklady tam sa czy z B6 czy z B7 czy z A6 itp
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krecac pokretlami w lampie odlaczonej czy wylaczonej nie zauwazysz po soczewce roznicy, musisz ustawic sie kilka metrow od sciany moze byc 3-4m odpalic lampiony i wtedy krecac mozna zauwazyc zmiany w ustawieniach. Troche watpiwe jest aby w obu lampach byly niesprawne wszystkie 4 regulacje nieprawdaz?
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Exacly, dobrze radzi polać mu
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeee tam kupie sobie od angola klameczke kierowcy i bede mial ala US hyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.