Treść opublikowana przez serfin
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Odpukac ja mialem aktywny tyl i naglosnienie audi tj 10glosnikow w tym pod przednia szyba wiec pozostalo mi jedynie podmienic glosnik centralny na Bose a kabelki ktore ida od centralnego do glosnikow L/P przod wystarczy uciac i do tego dolutowac kabelki z wiazki Bose majace napedzac gł centralny
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jak ktos lubi dlubac sie to nic prostszego jak kupic sporo kabli odpowiedniej grubosci w roznch kolorach i samemu taka wiazke skrecic troche roboty jest ale satysfakcja gwarantowana. Nie wiem tylko jak to wychodzi w ostatecznym rozrachunku do ceny 250-300zl za gotowa ori wiazke z demontazu
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
200-300zl? Jezeli wyzsza kwota to uwazam juz to za zdzierstwo
-
B6 DIVISION
Dzis tylko 4 godziny snu byly, wiec dzien bezalkoholowy bydzie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie spac zwiedzac cos na rozbudzenie http://www.youtube.com/watch?v=-91xG7scrDs ---------- Post dopisany at 04:38 ---------- Poprzedni post napisany at 02:22 ---------- Dobranoc i dziendobry elita
-
B6 DIVISION
zauwazylem dzieki wielkie pozostaje mi dokupic na alledrogo pare metrow kabla posztukowac polutowac i pozakladac przy okazji ukladania elektryki z tyłu wezme się i za fotochrom, bo przynajmniej boczków przednich nie bede musial zdejmowac 2x aby pociagnac kable od lustra wew do silniczkow w drzwiach oj poleci kilka kur... przy tej kabelkologi, ale to ogarne aby mnie lutownica nie wkurw... to wszystko bedzie Git:grin:
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Danielu dzięki za wiązkę pod Fotochrom wlasnie dzis dotarła przed chwilą
-
B6 DIVISION
Ameno aż pacierz zmówię za te wtyczki...
-
B6 DIVISION
Jutro wpada mi poprawiona dostawa boczkow na tyl pod elektryke i bede mial wszystko procz wtyczek pod przyciski szyb z B7. Jak tam Kaju cos tam w tej materii pozytywnie nakreca sie?
-
B6 DIVISION
Eee tam gdzie wy byli jak was nie bylo people
-
B6 DIVISION
Jak cos to mozna zapasc do mnie na domek kawke albo browarka opic szybkiego przed doktorkiem chyba ze sam tu zawitasz i nie bedziesz mial drivera to wowczas tylko bezalkoholowe ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- na ożywienie umysłów psze Państwa i bez dobrego basiora nie zabierac sie za sluchanie ---------- Post dopisany 15-04-2014 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 23:10 ---------- myślałem już, że to mi się zjebczyło odświeżanie w lapku ale to tu nic nie dzieje sie :/ zniesmaczony przechodze w stan offline:disgust:
-
B6 DIVISION
Oo luzik daj znac to spotkamy sie bede po nocce ale od 10:00 bede na nogach juz, wiec moge obskoczy z Toba ten temat na Suwalskiej zalatwic jak cos przy okazji suweniry by jakies moze wpadly
-
B6 DIVISION
Ejo Tomek a gdzie te tatu bedziesz robil? No i jak sprawa zdesia i lakieru? Wybrales juz speca? ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- Ja po leszkach znow jestem i tak jakos błogo jutro wolne do 19:00 wiec jest czas na obijanie sie
-
B6 DIVISION
Farciarz ja juz za miesiac ide na urlop, po 9 miesiacach zapierdzielania juz wypalilem sie i czas odpoczac. Aaa no witka wszystkim
-
B6 DIVISION
u mnie ostatnio pifko jest codziennie daj znaka jak jutro bedziesz ogarnial temat lakiernika co i jak i kiedy grafik na caly tydzien mojej roboty znasz ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:44 ---------- odmeldowuję się, od 10:00 znów lecę na dyżur
-
B6 DIVISION
hehe Tomek zawitał nice mam ori płytkę z soundtrackiem z tego filmasa całymi popołudniami na automatach się spedziało i fatality klepało
-
B6 DIVISION
ja dzis od 12 do 20 w robocie siedzialem i praktycznie nie bylo co zagladac na forum bo byla martwota, że heeeej. moze w raz z poniedziałkiem społeczność rozkreci sie i zacznie udzielać ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- słyszeliście wersje Polaka kultowego kawałka Orbitala -halcyon? mi kawałek od połowy lat 90tych czesze mózgownice jak chce się z chilloutowac ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- a pamiętacie czasy poczatki 2000r Szybcy wsciekli tuningi furek itp? jak ktos przegapil nagrania Schnazzy to nie wiem gdzie był
-
B6 DIVISION
właśnie zajrzałem na stary twardy dysk i znalazłem zbior pojedynczych kawalkow zbieranych od ponad 10 lat, trance techno itp. zapewne kilka by się spodobało tu nie jednej osobie
-
B6 DIVISION
Edytko zapodajesz ciekawe nuty mi tutaj, dobrze masują mi kolumny w pokoju, nutka do przetestowania w adi
-
B6 DIVISION
Nie ja nie bralem udzialu w aukcji lsuterka mam elektr.skladane i jedynie wklady bede zmienial na foto
-
B6 DIVISION
Yyyy a to Ty wygrales te lusterka? Bo jak tak to pytanie spoznione wygladaja na ori, ale nie wiadomo jakie fotochromy wklady tam sa czy z B6 czy z B7 czy z A6 itp
-
B6 DIVISION
Krecac pokretlami w lampie odlaczonej czy wylaczonej nie zauwazysz po soczewce roznicy, musisz ustawic sie kilka metrow od sciany moze byc 3-4m odpalic lampiony i wtedy krecac mozna zauwazyc zmiany w ustawieniach. Troche watpiwe jest aby w obu lampach byly niesprawne wszystkie 4 regulacje nieprawdaz?
-
B6 DIVISION
Exacly, dobrze radzi polać mu
-
B6 DIVISION
Eeee tam kupie sobie od angola klameczke kierowcy i bede mial ala US hyhy