Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A jak te zdjecie bylo zrobione, że A4 po srodku wyglada na taką wąską jakby stala koło A6-tek
-
B6 DIVISION
I trzeci przycisk do otwierania klapy z tylu
-
B6 DIVISION
Ja tam sącze piwko ogladam goraczke sobotniej nocy, i drugim okiem rzucam spojrzenie na forum, marnie marnie dzis tu
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Aaaa no to gitara w sumie to dobrze jest miec wiazki ze slupkow do drzwi z B7 bo to zawsze nowsze wiazki i wieksze prawdopodobienstwo, ze kabelki w tych wiazkach nie beda pekac
-
B6 DIVISION
Aj tam najwyzej nie bedzie na badanie techniczne w tym miesiacu u diagnosty i tak bez modulu F nie podniose na zadanie spryskow lamp i wtedy Pan z serwisu FIAT by mi powiedzial adios
-
B6 DIVISION
No to nie zycze zlapania gumy i koniecznosci odwiedzenia wulkanizatora na Mazurach bo zobaczycie pikne ceny
-
B6 DIVISION
Dobrze, ze za rok juz mnie to nie bedzie interesowalo ewentualnie samo wywazenie ale to obdzwonie i wpierw rozpytam sie.
-
B6 DIVISION
To powiedz gdzie przeniesc sie mam z tych ponoc biednych Mazur, chyba ze jeszcze tylko tutaj cenniki wyszczegolniaja rozne ceny w zaleznosci od wielkosc alufelg, masz 15 placisz malo, masz 18 placisz 150zl
-
B6 DIVISION
Taa mialem na alsuach stare i przywiozlem ze soba nowki wiec tylko zmiana opon i wywazenie, fiutki jeszcze mi 2 nakretki chromowane za***ali jednej nie wkrecili a w drugi wentyl wkrecili zwykly na tylnych kolach. Porazka wiecej tam juz nie zajade ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Wentyle mialem rok temu wymienione na chromowe wiec jep 150zyla za sama zmiane opon
-
B6 DIVISION
Jozek pogromca spinek mi udalo sie uszkodzic tylko 4 podczas zdejmowania wszystkich boczkow, az bylem w szoku bo od 2001r to mogly i wszystkie poddac sie, a tak zostal zapas nowek to przy dokladaniu elektryki z tylu moga przydac sie 150zl sciagneli za wymiane oponek 18" ale wymksnela mi sie mysl na glos typu "ktos tu jest poczatkujacy" bo dwoch kolesi meczylo sie by zdjac stara opone a potem zalozyc nowa
-
B6 DIVISION
Chlopaki przy wymianie opon jak poprosilem aby sprawdzili alufelgi czy sa proste to tak jeden mowi ze jak zalozy opony to wtedy sprawdzi heee? Ciekawe hm... Gdzie ja przyjechalem zmieniac opony? Sprawdzal kolo alufelge goła miala parametry 5/20 i powiedzial ze to jest ok po czym w,ial sie za zakladanie opony na ta felge. Sa jakies odchylenia ktore sa akceptowane?
-
B6 DIVISION
Koledzy jade dzis wymienic oponki na swoich 18" poki co na alusach sa stare dwie na smietnik dwie chce zostawic na mały handelek, w garazu mam 4 nowki i pytanie czy przy wymianie opon moge zostawic stare oponki? Czy to dobra wola punktu zmiany opon? Czy maja obowiazek ode mnie wziac stare jezeli powiem ze chce je zostawic u nich? Czy takie punkty zmiany opon zabieraja stare tylko w przypadku gdy klient kupuje u nich nowe i wywaza?
-
B6 DIVISION
Srebereczko jest git nie widac tak szybko kurzu na karoserii a dzis letni felunek powroci i bydzie zew sline na full
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Jak juz chwalimy sie to pokaze tutaj: ---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- U nie bylo tak: ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- Kilka innowacji przy dorabianiu miejsc na zatrzaski kratek sline, bo jak wiadomo przy modzie nie mamy ori ramki wewnetrznej od gory zdesia sline'a.. Jak cos mam kilka jeszcze fotek z innych ujęć
-
B6 DIVISION
Dzis wymiana na letnie, prostowanie jednej feli i ocenimy czy jest roznica w gumach 18" pomiedzy run flat a zwyklymi.
-
B6 DIVISION
Koles312 jak juz staniesz przed koniecznoscia wymiany przetwornic zastanow sie nad zmiana na inne niz Valeo, najlepiej z toyoty avensis Koito i wtedy bedziesz mogl kupic zarniki jakie chcesz bez obaw o przetwornice ---------- Post dopisany at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany at 07:45 ---------- Na przetwoornice Valeo to moga pozwolic sobie Deutche bo u nich nie ma zalewu podrob jak u nas i ich stac jechac do serwisu na wymiane zarnikow na nowe i nie musza nawet glowic sie czy beda to ori czy nie zarniki. Na polskie warunki Valeo przetwornice to kupa
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
No to u mnie bedzie zabawa silniczki i wiazki w boczkach sa z B6 z 2001r natomiast wiazki od slupka B do silniczka sa z B7, i cos przypuszczam, ze tu bedzie trzeba podmienic jakies piny w ktorejs wiazce?
-
B6 DIVISION
Witam kawa i czas brac sie za papierki arbeit arbeit :/
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Co jaki czas nalezy wymienic ten osuszacz? Ma ktos namiary na takie cos w dobrej cenie? Jakies dobrej jakosci zamienniki? Bo u Gajosa cena kosmiczna :/
-
B6 DIVISION
Marcin cos juz nie pisze tu pewnie na PW goraco targuje sie a na moje zapytanie cisza...
-
B6 DIVISION
A kto nie szuka z B7 wkladow foto tych ladniejszych?
-
B6 DIVISION
Witam Elite Marcin poszlo pw ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Hehe juz na pw pytalem go o nie
-
B6 DIVISION
Fajne bity zapuszcza ta niewiasta trzeba bedzie rozbujac tube w aucie i sprawdzic tego songa jak tam sobie radzi ---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ---------- Ewakuacja...goodnight nocnym marom B-)
-
B6 DIVISION
No to Marcinie czas wywalic ten syfik zestaw/zapas ( w garazu mam juz 2 takie zestawy z sedana) i trzeba wrzucic w koncu zapasowke min 17" roznica w kabinie jest czuc bardziej basik i drzenie