Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aa no tak, wskoczyly mi w koncu wczoraj na autko tarcze i klocki 320/288 od Ciebie, dojrzewaly troooche w garazu ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Najgorsze, ze ktos mi wywalil z rodziny oslony na tyl 288 i mam lipe straszna bo stare 245 musialem ciąć i wlozyc z powrotem ale tarcze tylne sa odkryte na jakis cm :/
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Stavanger rządzą chłopaki z Mazur tj. Ludzie Dobrej Woli i Rady [emoji41] Krzychu wiem wiem by nie zapiec klockow chyba ze ktos lubi piszczalki potem zrobie testa z fotela i na drodze a nie 4m polbruku przed domem nie pytaj jak na wstecznym wjechalem nim pod wiate dzis rano [emoji12] ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Widzieliscie ze w dziale sprzedazy kolega jeden robi zapisy na nowki rs4 podstopnice i z nakladkami na pedalce za 400zl ? Jak ktos chcial to niech wpisuje sie
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- Chlopaki kazdy wlacznik swiatel z B7 wlozony do B6 bedzie dzialal bezproblemowo trzeba cos ciac czy tylko jakis kabelek z pinem przepiac w inne miejsce we wtyczce
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    maniaki 4pierścieniowe
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Meczyk i dobry i slaby zarazem bo jednostronny ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 23:58 ---------- Licze na final europejski NL vs D
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Honorowy uno
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    6 do jaaaja ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Sieben i null
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty masz czarnucha a moda jest na silvery
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz francuza i cisnij az ukrecisz
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju na haju? Czy jak?
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Normalnie nie wierze Tomek oglada mecz az żal że nie moge tego zobaczyc i wypic razem piwka
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki ooovromnej pomocy Krzycha aka Siwego mam juz zalozone hebelki 320/288 ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- 5 do jaaaja
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2 do jaja uiuuu ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- 3 do jajaaaa ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- 4 do jaaaaja ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Nooooookaaaaut
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A dzieki Dominik za info bo w celu przetestowania hamulcow jak i ich odpowietrzenia musze zrobic jazde probna a nie chce mi sie wkrecac obu foteli do tego zabiegu, ( autko nadal ma rozbebeszone wnetrze ;p
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i Bierz różowe przewody chyba że nie chcesz takich ti musisz zaznaczyc jaku kolor pasi ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Uuuu dzis bedzie w koncu wrzucony heblunek 320/288 na bryczke, czy abys zrbic testa i przejechac sie to lepiej abym wsadzil oba fotele i wpial kostki airbagow, czy nic nie stanie sie a bledy skasuje przy podpieciu vaga jak juz ogarne cale wnetrze?
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytaj Andrzeju Dev'a on takie tworzy i sprzedaje
  18. Ja na szczescie mam rozebrane auto tj bez podlogi i widze ten wezyk gumowy aka spływik, w wersji EU jest po stronie pasazera odchodzac od strony nagrzewnicy, jak troche ochlodzi sie to zajrze tam
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek...inni nie maja urlopu a spac by pospali ale nie moga ---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ---------- Kurna popatrz moze ktos wlozyl tam drugi sub ala bose wiec moglbys podzialac na dwa [emoji12]
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bielun chyba to na spawy bylo wziete fabrycznie mam rozebrane autko golutkie i nie widzialem aby mozna bylo odkrecic i zdemontowac polke,
  21. Ale nie pomoglo po uzyciu izapropanolu?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zeby nie bylo pokonalem niemoc i rozebralem kompletnie wnetrze auta pod wiazki ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Tomek a Krzysiek zjechal juz z Norwegii na Mazury? Bo mamy heble ogarnac a wiem ze na tydzien wyrusza do It
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za full komplet bose ze wzmakiem to 600-700zl gora mowa o srebrnym wzmaku w zestawie
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tam jestem po 4 zuberkach, trzeba jakos podbudowac sie na zblizajace sie 8 dni pracy no i Adi rozbebeszona stoi in the garage

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.