Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Aa no tak, wskoczyly mi w koncu wczoraj na autko tarcze i klocki 320/288 od Ciebie, dojrzewaly troooche w garazu ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Najgorsze, ze ktos mi wywalil z rodziny oslony na tyl 288 i mam lipe straszna bo stare 245 musialem ciąć i wlozyc z powrotem ale tarcze tylne sa odkryte na jakis cm :/
-
B6 DIVISION
Kurna co to wszyscy griluja i browarki konsumuja ? Taki silence tu...
-
B6 DIVISION
W Stavanger rządzą chłopaki z Mazur tj. Ludzie Dobrej Woli i Rady [emoji41] Krzychu wiem wiem by nie zapiec klockow chyba ze ktos lubi piszczalki potem zrobie testa z fotela i na drodze a nie 4m polbruku przed domem nie pytaj jak na wstecznym wjechalem nim pod wiate dzis rano [emoji12] ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Widzieliscie ze w dziale sprzedazy kolega jeden robi zapisy na nowki rs4 podstopnice i z nakladkami na pedalce za 400zl ? Jak ktos chcial to niech wpisuje sie
-
B6 DIVISION
Cze Krzychu, dzieki za wczoraj, podkleje szyny fotela i wkrece by sensownie moznabylo zrobic test hamowania, no i czekam jak cos na telefon ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- Chlopaki kazdy wlacznik swiatel z B7 wlozony do B6 bedzie dzialal bezproblemowo trzeba cos ciac czy tylko jakis kabelek z pinem przepiac w inne miejsce we wtyczce
-
B6 DIVISION
maniaki 4pierścieniowe
-
B6 DIVISION
Meczyk i dobry i slaby zarazem bo jednostronny ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 23:58 ---------- Licze na final europejski NL vs D
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
6 do jaaaja ---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Sieben i null
-
B6 DIVISION
Ty masz czarnucha a moda jest na silvery
-
B6 DIVISION
Bierz francuza i cisnij az ukrecisz
-
B6 DIVISION
Kaju na haju? Czy jak?
-
B6 DIVISION
Normalnie nie wierze Tomek oglada mecz az żal że nie moge tego zobaczyc i wypic razem piwka
-
B6 DIVISION
Dzieki ooovromnej pomocy Krzycha aka Siwego mam juz zalozone hebelki 320/288 ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- 5 do jaaaja
-
B6 DIVISION
2 do jaja uiuuu ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- 3 do jajaaaa ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- 4 do jaaaaja ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Nooooookaaaaut
-
B6 DIVISION
A dzieki Dominik za info bo w celu przetestowania hamulcow jak i ich odpowietrzenia musze zrobic jazde probna a nie chce mi sie wkrecac obu foteli do tego zabiegu, ( autko nadal ma rozbebeszone wnetrze ;p
-
B6 DIVISION
No i Bierz różowe przewody chyba że nie chcesz takich ti musisz zaznaczyc jaku kolor pasi ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Uuuu dzis bedzie w koncu wrzucony heblunek 320/288 na bryczke, czy abys zrbic testa i przejechac sie to lepiej abym wsadzil oba fotele i wpial kostki airbagow, czy nic nie stanie sie a bledy skasuje przy podpieciu vaga jak juz ogarne cale wnetrze?
-
B6 DIVISION
Pytaj Andrzeju Dev'a on takie tworzy i sprzedaje
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Ja na szczescie mam rozebrane auto tj bez podlogi i widze ten wezyk gumowy aka spływik, w wersji EU jest po stronie pasazera odchodzac od strony nagrzewnicy, jak troche ochlodzi sie to zajrze tam
-
B6 DIVISION
Tomek...inni nie maja urlopu a spac by pospali ale nie moga ---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ---------- Kurna popatrz moze ktos wlozyl tam drugi sub ala bose wiec moglbys podzialac na dwa [emoji12]
-
B6 DIVISION
Bielun chyba to na spawy bylo wziete fabrycznie mam rozebrane autko golutkie i nie widzialem aby mozna bylo odkrecic i zdemontowac polke,
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Ale nie pomoglo po uzyciu izapropanolu?
-
B6 DIVISION
Zeby nie bylo pokonalem niemoc i rozebralem kompletnie wnetrze auta pod wiazki ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Tomek a Krzysiek zjechal juz z Norwegii na Mazury? Bo mamy heble ogarnac a wiem ze na tydzien wyrusza do It
-
B6 DIVISION
Za full komplet bose ze wzmakiem to 600-700zl gora mowa o srebrnym wzmaku w zestawie
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
ja tam jestem po 4 zuberkach, trzeba jakos podbudowac sie na zblizajace sie 8 dni pracy no i Adi rozbebeszona stoi in the garage - B6 DIVISION