Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A u mnie taka o sytuacja
-
B6 DIVISION
Za godzinke bedzie meczyk z udzialem NL ---------- Post dopisany 06-07-2014 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2014 at 21:00 ---------- Kuzwa karniaki :/ ale lipaa
-
B6 DIVISION
No weekend zaczal sie pogoda sprzyjajaca to wszystkich wywialo na łaki i plaze
-
B6 DIVISION
rezacze, do roboty czas wyruszac :/ ...a wy dalej o tej kierze?
-
B6 DIVISION
Taniej niz za 700zl nie widzialem na forum takiej kiery sline z B7 juz airbagiem, ale byc byla i mnie kusila swego czasu.
-
B6 DIVISION
Ale szybko mu podsuwasz propozycje z allegro ale ta z B7 to cena za sama kiere bezairbagu razem z nim to cena wywinduje na jakies 1200-1400zl a to juz nalewno zadna okazja tylko židowanie ---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- Cena nawet jak za sama kiere to za wysoka gora 350-400zl za taka kiere mozna dac a najlepiej 300zl
-
B6 DIVISION
No i jak Panowie po meczyku zaskoczenie? Czekam na meczyk z Holandia
-
B6 DIVISION
Za symbolicznego zyla moge wciac te pseudo sreberka haha ;D
-
B6 DIVISION
Jeden fotel zrobilem kilka dni temu szybko ale nie pamietam jak mi to udalo sie, a z fotelem kierowcy mam problema gdybym mial miejsce obok auta to bym je poprostu z pasem wystawil na zewnatrz a tak jest tylko nerw :\
-
B6 DIVISION
Andrzeju bedziesz wiedzial bo grzebiesz sie ostatnio przy tych siedzeniach, jak fotel siedzi w aucie na szynach, i chce z niego odpiac klame z pasem bezp to: zdejmuje ta mala oslonke plasrikowa i odslaniam klame pasa, i jak ustawic ta klame by ja bezproblemowo przesunac i dalo sie wyjac?
-
B6 DIVISION
Jak ma sie kolegow spamowców to tak jest dyzur zaczety a za oknem ma dzis byc tak za***iście :/
-
B6 DIVISION
Klama z fotela pasazera wylazla w mig a z drugiego fotela nie chce, juz blaszke odksztalcilem w niej. Zreszta nie mam od jakiegos czasu wolnego dnia by isc tam z rana i ogarnac robote do wieczora, na raty nie chce mi sie robic :/
-
B6 DIVISION
A ja poszedl do garazu dzis i godzine tam wytrzymal, pierdulnął robote i wyszedl z kurweśkami na jęzorze, wszystko wymontowane ale kiedy chcialem odpiac pas od siedziska kierowcy to mi na zlosc klama robila i wpiz*ziec machnąłem ryką i poszedl ja stamtad [emoji34]
-
B6 DIVISION
Ale mu dopierdalata ufff, żeby to same V8'owce wypowiadały sie a tak same repliki tfe tfe tfe [emoji12]
-
B6 DIVISION
Masz i ode mnie like'a, powodzenia [emoji13]
-
B6 DIVISION
Fanta to 19'' jo? 9j? et30?
-
B6 DIVISION
ludziska pospał sobie i czas zaszyć sie w garażu
-
B6 DIVISION
Dzień po uju bo dziś w robo do 4rano jak oczywiscie nic nie zysra sie pod koniec :/ i... tak, dzien bez broo bez meczyka, bez ruu... [emoji13]
-
B6 DIVISION
Cicho tu dzisiaj, jakis monolog trzeba zapuscic, chyba...
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Tanio kupil tanio sprzedal, ma choc czyste sumienie [emoji122]- B6 DIVISION
Kuzwa Kaju masz mysl...chyba trzeba spisywac te wywody- B6 DIVISION
Nie ma czlowiek kiedy napic sie, w pon zlazl z nocki by dzis znow ją miec, dobrze że przerwa mundialowa fo nie wiele strace- Dobór koła dojazdowego
Moja ori audi dojazdowka ma 17"- B6 DIVISION
Kurde ale ssące z Was przypadki - B6 DIVISION