Treść opublikowana przez serfin
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Marcin dawaj mnie Ty na pw pędzikiem
-
B6 DIVISION
Jak mi zwykly kabel i VCDS Lite nie ogarnie bledow airbagow to poczekam chyba do zimy na ich kasacje chyba ze po odlaczeniu aku, wyjeciu foteli, podlaczeniu aku bez siedzisk a nastepnie ich podlaczenie nie spowoduje bledow?
-
B6 DIVISION
Dzieki Krzychu raz jeszcze za ogromna pomoc przy ogarnieciu hebli, daj znaka jutro z tym oparciem to jak cos zapadlbym kolo 17-18ej zrobilem jazde testowa i jest GiTT,
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
watek B6D zdeszł dzisiaj...wszyscy zaprawiają się i niunie swoje pieszczą przed OEM'em chyba a ja dalej szukam osłon na tarcze tył 288mm. Wandej po zestaw wachaczy do B5 i piora do B6 przypomne sie w weekend
-
B6 DIVISION
Ktos nie wiem kto czarna B6 w sedanie na forumowych tablicach byl dzis w Ełku na Mazurach chyba podpadl bo do Komendy Policji udal sie czasu nie bylo bo bym podszedl i zagadal
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Sedan a Avant to zawsze roznica na niekorzysc Avanta of course, no i czy mowa o wszystkich procz czolowej czy rowniez bez bocznych przednich.- B6 DIVISION
Ha-ha-ha Kaju zagolopejszon sie ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- U mnie jakies picset zlociszy koszt- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Gdzie jest fotka tej kostki bo nie moge znalezc? Przy nr ktorego posta moge je obejrzec?- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A ktory kabelek odpowiada za napis BOSE na radiu? Po oczywiscie zakodowaniu Vagiem, mam Concert III z b7 a wzmak czarny i wiazka z B6- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dokladnie to chodzi mi o ten kabelek w wiazce z sygnalowymi Bose konczacej sie za radiem ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Z wiazki sygnalowych wychodzi jako czarny a potem z kawalkiem brazowego jestcz mostkowany, na chlopski rozum chyba powinienem to podlaczyc do masy zasilania radia tj brazowego?- B6 DIVISION
Zabawa jest niewielka jak puscisz wiazke z boku, ja klade jak ori posrodku wiec wszystko z auta won poszlo. W uj przepiete piny wszystkie a przypomnialy mi sie 2 piny Can low i high i wzialem sie za ich przekladanie i uj jeden sie ujek ulamal we wtyczce nerw szarpie- B6 DIVISION
Kurna zafundowalem sobie pircing palca wskazujacego ile razy juz igielka wbila sie w niego podczas wypinania pinow to fiu fiu,- B6 DIVISION
Kaju to powiedz mi jak piknie wyswietlalo tresc utworow na wyswietlaczu radia badz fisa? Kupa kupa co mi po wyswietlaniu Track01 track02 track03 itp... ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- Wandej pil byś podlaskie samoogony to bys nieupodlil sie tak- B6 DIVISION
Dla mnie to coś to kuuupa, zreszta mam zmieniarke w aucie wiec tego juz bym nie podlaczyl. Zbieraj na rsne lub stacje multimedialna innej marki, bedziesz zadowolony w najgorszym przypadku kup sobie Concert III czyta plyty mp3 ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- A tak wogole to- B6 DIVISION
Był relax...full BOSE stage III+ wyrezany... ---------- Post dopisany 20-07-2014 at 02:42 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 18:17 ---------- Upaa wszyscy biwakuja chyba- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ludziska do czego podłaczyc ten kabelek czarny z wiazki sygnalowej od strony wtyczki radia? Ten kabelek z czarnego przechodzi w brazowy, czy to jest kabel izolacyjny calej wiazki? I gdzie podlaczyc go? do masy radia tj tego grubszego brazowego? Podlaczylem na probe radio i wszystko gra, wiec nie wiem do czego ten kabel jest?- B6 DIVISION
Szybunia piznęła...amen- B6 DIVISION
Mam ori wiazke od wzmaka az do glosnikow i wtyczke sygnalowa do radia, natomiast kable zasilajace czerwony i braz sa ucietecwctej wiazce i koncza sie za radiem, czyli kable zasilajace ori ida od wzmaka az do radiacictam sa uciete, takze nie podlacze ich brzposrednio pod skrzynke z bezpiecznikami bo kable nie siegna, i mysle zeby uciac za radiem kable czerwony i brazowy ktore zasilaly stary wzmak audi jak i obecny Bose jak dzialalem na bose stage I- B6 DIVISION
Czyli smialo ciac kable zasilajace ze starej wiazki wzmaka za konsola i lutowac z kablami zasilajacymi z dokladanej wiazki BoSe tak?- B6 DIVISION
Chodzi mi dokladnie o to, ze mam kable z wiazki BoSe zasilajace i czy moge uciac wiazke stara z systemu audio audi i tsm wlutowac te kable? : ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Wiazka Bose nie jest idealnie kompletna zasilajacy kabel i masa brazowy sa uciete na wysokosci konsoli za climatronikiem ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- Aha i gdzie podlaczyc ten brazowy kabelek z wiazki sygnalowej bose? Ten kabelek w wiazce jest czarny a potem juz brazowy.- B6 DIVISION
Na chlopski rozum, polozylem wiazke BOSE i czy kabel zasilajacy tj. czerwony i brazowy z tej wiazki podlaczyc do kabli do ktorych byly podlaczone kable zwyklego tylnego wzmaka audi?- B6 DIVISION
Scielo mnie i przysnalem sobie, za wczesnie dzis czlowiek na wolnym wstal a no doszedl ja juz po opisach i schematach, ze te kabelki z wtyczki w slupku B maja isc won. Szczerze to wogole wypialem stara wtyczke z kabelkami, a majac wiazke pod BOSE i wiazke pod tylna elektryke do slupkow B, kabelki z obu wiazek ze soba popodlaczalem w jedna wtyczke, musze jeszcze cany popodlaczac w slupku A. Ale ciezko jakos zabrac mi sie za to.- B6 DIVISION
Ktos wie co to za kabelki w wiazce do slupkow B? Bo mam wiazke pod elektryke tylnych drzwi ale tam sa tylko 4 piny obsadzone tj 3,4,5,6, a wiazke, ktora siedzi w aucie od fabryki (pod korbki) ma tych pinow obsadzonych 3,4,5,6,7,8,9,10. I w koncu nie wiem co przepiac a co wypiac na stale?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pod tylne tarcze 288mm Only oslony z numerami 8e0615611p, 8e0615612p, oraz 8e0615611q, 8e0615612q kazde inne Niet. - B6 DIVISION