Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tera zad bajka
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    guys and girls
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Full BoSe ogarniety kilka dni temu, dzis w kooooncu zamknalem rozdzial dokladania full elektryki szyb, jutro wkladam siedziska, kilka plastikow i ajda w miasto masowac narzady sluchowe ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- No i mod hebli 320/288 ogarniety wiec bedzie mozna wygrzewac klocki i tarcze co by nie sfajczyc ich
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi o to ze wolalbym uniknac druciarstwa przy skrzynce z bezpiecznikami i tak myslalem czy mozna czy nie zaszkodzi oba skrecic w szynie, Andrzeju masz pw na Whatsappie
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oo moj mentor i zbawiciel
  7. No i gitara tylko pewnie teraz bede zabieral sie za to tempem slimaczym
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aa tak myslalem, drugie ostatnie pytanie, czy: czerwony kabel z bezpiecznika 23 z puszki oraz czerwony kabel z bezpiecznika S280 od elektryki szyb tyl ten co znajduje sie spod MCE , to czy moge oba kable skrecic i podlaczyc pod szyne z czerwonymi grubymi kablami ktora znajduje sie za modulem MCE? ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Yyyy nikt nic nie wie na ten temat?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki koncze walke z elektryka tylu tj, zostalo mi jedynie podlaczyc juz tylko zasilania, i pytania: czy piny w miejsce 23 dla bezpiecznika 15A w puszce z bezpiecznikami mam wcisnac na chama? Bo cos nie chca mi wejsc? Mam cos odblokowac ta fioletowa zabudowe podniesc od reszty konstrukcji puszki i wtedy wsunac piny czy jak?
  10. Z koncowka Q, obym nie musial za duzego druciarstwa przy tym robic :/
  11. To z jakiejs audicy z ostatniego rocznika sciagniete chyba i z auta po niedzielnym dziadkowym kierowcy, because they are like a new ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Aaa i dzieki Marcin za namiary na kolesia od oslon, dzis przyszly i jak za taka cene uwazam, że jest GiTT
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    połamany od 3 dni, cos ostro chyba przewialo mi plecy bo padaka, że spac po nocach nie moge
  13. Czekamy na efekty, z jakiej aukcji brales? Moze Link?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale dzis na Mazurach spiekota uffff, kto ma wakacje to moze sobie pluskac sie w jeziorach.
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą A ja słyszalem, że dokladnie na odwrot jest, z Q do FWD pasi a na odwor juz nie [emoji12]
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewka ze dobry A Ty Andrzeju whatsappa masz wylaczonego chyba co?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?
  19. To znajduje sie po stronie pasazera ze scianki pod nagrzewnica wychodzi czarna rurka, widac tu na zdjeciu rurka znajduje sie za taśmą ktora jest naklejona na konstrukcji podlogi auta ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Pojde za 15-20min do auta i zrobie zdjecie z bliska bo to jest zrobione wiele dni temu i nie dla tego celu
  20. Okey moze dzis zajrze do tego fotke wrzuce tutaj ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------
  21. To wszyscy powiedza Tobie rob moda 320/288 od razu, chyba ze masz 15" kola to koszta koszta koszta
  22. Nie ma co za duzo wzmakow wkladac do auta bo akumulator niepociagnie za dlugo, zwlaszcza sluchajac muzy na postoju i zgaszonym silniku, a moze poprostu u mnie juz czas na zmiane aku choc w zime odpala moja benze 1.8T bez zajakniecia
  23. Co tam Chuck wymysliles? Ja mam rozebrana podloge i widze gumowy przewod odplywu idacy od skraplacza/nagrzewnicy do podlogi, zamierzam go rozebrac i sprawdzic o co kaman
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak planujecie modzik pod maska i w ukladzie wydechowym jak np siwy to zestaw hamulcowy od m.in. S4 musi byc, za***rdala to nie jak 1.9tdi kolega wymodzil furke, że uuuuj ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Jezdze od 2 tygodni stara toyota corolla 1.3 bo swoja niunie mam rozbebeszona, ale wczoraj wsadzilem na dziko fotel kierowcy i zrobilem testowa jazde na nowych heblach 320/288, ktore robia robote, ale bardziej cieszylo mordke przyspieszenie w furce, jest jakas mozliwosc sprawdzenia przy pomocy VCDS czy moja niunia ma jakis wgrany soft do ecu?
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.