Treść opublikowana przez serfin
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Full BoSe ogarniety kilka dni temu, dzis w kooooncu zamknalem rozdzial dokladania full elektryki szyb, jutro wkladam siedziska, kilka plastikow i ajda w miasto masowac narzady sluchowe ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- No i mod hebli 320/288 ogarniety wiec bedzie mozna wygrzewac klocki i tarcze co by nie sfajczyc ich
-
B6 DIVISION
Chodzi o to ze wolalbym uniknac druciarstwa przy skrzynce z bezpiecznikami i tak myslalem czy mozna czy nie zaszkodzi oba skrecic w szynie, Andrzeju masz pw na Whatsappie
-
B6 DIVISION
Oo moj mentor i zbawiciel
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No i gitara tylko pewnie teraz bede zabieral sie za to tempem slimaczym
-
B6 DIVISION
Aa tak myslalem, drugie ostatnie pytanie, czy: czerwony kabel z bezpiecznika 23 z puszki oraz czerwony kabel z bezpiecznika S280 od elektryki szyb tyl ten co znajduje sie spod MCE , to czy moge oba kable skrecic i podlaczyc pod szyne z czerwonymi grubymi kablami ktora znajduje sie za modulem MCE? ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Yyyy nikt nic nie wie na ten temat?
-
B6 DIVISION
Chlopaki koncze walke z elektryka tylu tj, zostalo mi jedynie podlaczyc juz tylko zasilania, i pytania: czy piny w miejsce 23 dla bezpiecznika 15A w puszce z bezpiecznikami mam wcisnac na chama? Bo cos nie chca mi wejsc? Mam cos odblokowac ta fioletowa zabudowe podniesc od reszty konstrukcji puszki i wtedy wsunac piny czy jak?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z koncowka Q, obym nie musial za duzego druciarstwa przy tym robic :/
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To z jakiejs audicy z ostatniego rocznika sciagniete chyba i z auta po niedzielnym dziadkowym kierowcy, because they are like a new ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- Aaa i dzieki Marcin za namiary na kolesia od oslon, dzis przyszly i jak za taka cene uwazam, że jest GiTT
-
B6 DIVISION
połamany od 3 dni, cos ostro chyba przewialo mi plecy bo padaka, że spac po nocach nie moge
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Czekamy na efekty, z jakiej aukcji brales? Moze Link?
-
B6 DIVISION
ale dzis na Mazurach spiekota uffff, kto ma wakacje to moze sobie pluskac sie w jeziorach.
-
B6 DIVISION
Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p też słyszałem że osłony tył na 288mm z Q do ośki nie podejdą A ja słyszalem, że dokladnie na odwrot jest, z Q do FWD pasi a na odwor juz nie [emoji12]
-
B6 DIVISION
Akurat te nie pasują P&P, z FWD 2.7TDI, 2.0TFSI, 3.0 pasują... To ja juz nie wiem spec od hebli Dev mowil, że oslony z B7 3.0tdi quattro oraz z 2.0tfsi podvheble 288mm tył pasuja fajnie do B6 tj numery 8E0615611(2)q/p
-
B6 DIVISION
pewka ze dobry A Ty Andrzeju whatsappa masz wylaczonego chyba co?
-
B6 DIVISION
udalo mi sie dorwac oslony 288mm na tyl z B7 3.0tdi Q, setka złociszowa za wszystko już wlacznie z kw to chyba dobry deal?
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
To znajduje sie po stronie pasazera ze scianki pod nagrzewnica wychodzi czarna rurka, widac tu na zdjeciu rurka znajduje sie za taśmą ktora jest naklejona na konstrukcji podlogi auta ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- Pojde za 15-20min do auta i zrobie zdjecie z bliska bo to jest zrobione wiele dni temu i nie dla tego celu
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Okey moze dzis zajrze do tego fotke wrzuce tutaj ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To wszyscy powiedza Tobie rob moda 320/288 od razu, chyba ze masz 15" kola to koszta koszta koszta
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Nie ma co za duzo wzmakow wkladac do auta bo akumulator niepociagnie za dlugo, zwlaszcza sluchajac muzy na postoju i zgaszonym silniku, a moze poprostu u mnie juz czas na zmiane aku choc w zime odpala moja benze 1.8T bez zajakniecia
-
śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Co tam Chuck wymysliles? Ja mam rozebrana podloge i widze gumowy przewod odplywu idacy od skraplacza/nagrzewnicy do podlogi, zamierzam go rozebrac i sprawdzic o co kaman
-
B6 DIVISION
Jak planujecie modzik pod maska i w ukladzie wydechowym jak np siwy to zestaw hamulcowy od m.in. S4 musi byc, za***rdala to nie jak 1.9tdi kolega wymodzil furke, że uuuuj ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- Jezdze od 2 tygodni stara toyota corolla 1.3 bo swoja niunie mam rozbebeszona, ale wczoraj wsadzilem na dziko fotel kierowcy i zrobilem testowa jazde na nowych heblach 320/288, ktore robia robote, ale bardziej cieszylo mordke przyspieszenie w furce, jest jakas mozliwosc sprawdzenia przy pomocy VCDS czy moja niunia ma jakis wgrany soft do ecu?
- B6 DIVISION