Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Jestem wlasnie w Bialymstoku, podjechalem z siory B7 Tdi 170km na akcje pompowtryskow, przy okazji dowiedzialem sie, ze w swojej srebnej B6 1.8T AVJ tez mam akcje serwis na wymiane cewek pod warunkiem, ze sa wadliwe? Czy wadliwa seria byla? Kolo nie powiedzial mi nic wiecej procz tego ze auto bylo na lawecie kilka razy, mozliwe ze Niemiec na wlasny koszt cewki wymienil chyba nie?
-
B7 Crew
Wlasnie oddalem B7 BRD 170KM do salonu audi w Bialystoku. Poprosilem by sprawdzili jaki model pompy tam siedzi lancuchowy czy zebatkowy. Auto wyprodukowane w 11.2006r. Koles zaznaczyl w uwagach i powiedzial, ze jak podniosa auto to sprawdza mise olejowa po numerze i wtedy bedzie 100% pewnosc jaki mechanizm posiada pompa oleju w tym aucie. No i akcja pompowtryskow oczywiscie
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Tylko handlarze złomem jak coś [emoji12]- B6 DIVISION
Pnematyczne wrzuc sobie Andrzeju i bedzie po klopocie pssssss up pssssss down- B6 DIVISION
A no i Andrzeju poki co wycieraki ladnie zbieraja zobaczymy jak bedzie w listopadzie- B6 DIVISION
Daniel zjedz snickersa:decayed:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Nie chce mi sie isc do sklepu [emoji13] poza tym czekam na wyklucie sie potomka bo to juz tuz tuz mial byc na piatek a ten maly skrzat dalej nie chce zobaczyc swojej karocy tj. srebrnej strzały ktora bedzie sie woził [emoji12]- B6 DIVISION
To kup sobie radio co Ci będzie loda robić skoro nie czuć to po co bose wkładasz jak są lepsze głośniki yyy Tomaszu sezon na lody już minął przecie jesień idzie tse tse drugiej cześci nipanimaju. pełny BOSE mam na pokładzie wymodziłem, a różnicę miedzy ori plytami AUDIO a tymi z MP3 słychać i to bardzo, tak samo sie ma to do FLAC > MP3. cóż poradzić że Bozia obdarzyła takim słuchem, że odpowiednich kolumn stereo i wzmaka szukałem kilka lat- B6 DIVISION
eeee na młode dziunie w sam raz a i nie pierdolta że nie czuć różnicy miedzy mp3 320kbit a FLAC grrrr- B6 DIVISION
Da sie ogladnac filmy HD w formacie MKV? lub posluchac muzy w bestratnym formacie FLAC? wlasnie m.in. tegocmi brakuje w firmowym Rnsie :/- B6 DIVISION
Yeeeep dokupujac nie ori mase innych pier**l tj aby ten RNS stal sie funkcyjny tj tuner cyfrowy czy odtwarzacz dvd to juz tez nie jest ori sprzet i druciarstwo z deka nieprawdaz? Wiec... Kto jak woli- B6 DIVISION
Mysle ze lepiej kupic nowe cuda Kenwooda za 2tysie tj stacje multi 2din z navi filmy itp TV cyfrowa tez- B6 DIVISION
Hahaha no a przeciez na Leda chcesz zmieniac- B6 DIVISION
No i kurna wlasnie mysle sobie, ze lipa straszna z tym jest tj. z RNSe, korzystalbym w takim razie jedynie z audio tj radia i kart z mp3...a to troszke malo za ten hajs tj 1400zl- B6 DIVISION
Sam sobie kupilem rok temu zmieniare specjalnie z "D" by miec na zas jezeli kiedykolwiek zdecyduje sie na RNSa. Poki co moge pobawic sie tym w siostry aucie myslalem, ze chociaz ori filmy na DVD ten RNSe obsluzy a tu duuupaaaa :/- B6 DIVISION
Do Twojego RNSika jak najbardziej ma byc z koncowka D Tomku- B6 DIVISION
Ktos sprzedaje w dziale sprzedam dokladnie tego czego szukasz poszukaj dobrze aaa no i siema ludziska... partyyy people- B6 DIVISION
Chłopy co tu taki ujowy ruch jest, w srode 27ego jade do Bialego do ASO na zmiane pompek do B7. Moze ktos bedzie nudzil sie Bialego bo zamierzam spedzic tam troooche dnia- B6 DIVISION
siema Andrzeju Marcino ustrzelił rakiete jak Twoja koniec 2004r w full sline tylko nie zdradził czy to BEX drań jeden jakies fotki by zapodał- B6 DIVISION
Jest troche aut z tego rocznika w ogloszeniach z pomaramczowymi kierunkami, nie mowie, ze to musial zmieniac tylko Niemiec, autko przelatalo w PL 3,5roku moze ktos tu zmienil na uzywki gdybanie w kazdym badz razie nie jest powypadkowe poduszki cale podluznice tez blotniki nie malowane.. Oki konczmy juz to rozwazanie bylem w profi firmie by to sprawdzic, mogl miec kumpla i podmienic lampy przed handlem bo np wew lusterko jest fotochrom a boczne juz maja zwykle lustra, mogl wykrecic RNSe i wstawic za 350 concert III ale tego nie zrobil autko jest gooood i sam bym chcial je miec- B7 Crew
- B6 DIVISION
po VIN mam akcje serwisowa w ASO Pani zapraszała mnie już abym przyjechał i bezplatnie wymienia mi pompowtryski jezeli siedza tam felerne, wowczas pozostanie jedynie imbusik sprawdzic, bo poma olejowa juz jest na zębatkach a nie łancuchu reszta silnika nie jest juz awaryjna- B7 Crew
Co do pompowtryskow to autko kupione dla siostry , w grudniu przyjedzie i jedzie nim do Holandii i nie chce aby miala problem na Autobanie jak jej jakas pompka odmowi posluszenstwa :/ inna sprawa, ze w 2015r chyba mi juz tego nie wymienia bo ktos gdzies pisal, ze ta akcja serwisowa jest do silnikow BRD w autach max 7 letnich? Marcin gdzie wejsc przez VAGcom by to sprawdzic? i czy pełna wersja 3,11n2 nie jest za stara do tej B7 ?- B6 DIVISION
szczerze to pytalem sie aby ktos mi przypomnial gdzie zapukac na forum by ktos cos mi ogarnal.. kiedys 2 dla siebei audice B6 sprawdzalem u kogos z forum i mialem fajna znizke ale nie pamietam kto to byl auto nie jest od żyda nie jest rozkradzione wszystko ori w aucie. Lampami nie sugerowałbym się. moja B6 jest z 2001r a kupiłem z lampami produkcja 2008r to ma znaczyć że miało przygodę z przodu? Nie, poprostu Niemiec wymienił je jeszcze u siebie bo były klosze juz poniszczone albo soczewki nie wyrabiały juz.- B6 DIVISION
sugerujesz się źle spasowanym zderzakiem w stosunku do obu przednich błotników? bo rozrzad był wymieniany i nie kazdy potrafi to potem idealnie złożyć. przy swojej B6 dorabialem zdesia przod sline pod spryski i jak juz ogarnalem w koncu by bylo w miare good to jak odebralem auto z salonu FIAT po wymianie rozrzadu to wyglada to podobnie, kole w oczy ale mi sie juz nie chce za to zabierac i poprawiac podłużnice, kielichy, przednie ćwiartki wszystko pod maską zdrowe i bez śladów szpachli, malowania. - B6 DIVISION