Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siostra dotarla do zachodniej NL, znajomy z "rodziny" zyjacy w NL Polak zorganizowal laweciarza Polaka tez z NL ktory pojechal 300km po auto siostry i wzial w obie strony 350euro, sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie. Niemiec proponowal lawete za 1600euro do NL lub 200 euro za oddanie auta na zlom loool 0_o Po tym jak padnie pompa od wspomagania ukl kier. a po niej padnie alternator, auto bylo w drodze to jaka jest szansa, ze silnik nie zapiekl sie i nie bedzie potrzebowal remontu? Jak mozna to stwierdzic? Odpalajac zimny silnik i sprawdzic czy chodzi i szybko zgasic czy najpierw kupno i wymiana pompy i alternatora i dopiero test silnika?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pierdolnął albo pasek od altka albo regulator napięcia czy coś (pytaj kowiego z battalionu - to mu pada raz na rok) zdechł. w momencie jak wyczerpie energie z aku to jest pchanie albo laweta. szczerze wspôłczuję jak na autostradzie...reasumując: brak ładowania i jazda się kończy. Ale jezeli auto bedzie caly czas odpalone tj nie gaszone to chyba mozna dojechac do celu? Inna sprawa, ze siostrze wkoncu wywalilo sporo diodek na desce juz i auto stoi, na szczescie zjechali za wczasu do jakiegos miasteczka, cos pisali, że poszlo łozysko? W altku ? W pompie od wspomagania? A uj to wie, tez wspolczuje... Juz dawno powinna byc w NL
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki moze byc powod kiedy na desce rodzielczej podczas jazdy na autostradzie wlaczyla sie i swieci dioda od akumulatora? Chodzi o A4 B5 1.9tdi
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki pilnie potrzebuje namiary na warsztat samochodowy na trasie Poznań Świebodzin, siostrze audi padlo prawdopodobnie cos ze wspomaganiem tj pompa, jechali do Holandii z Mazur i sa w kropce :/
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema z rana Maniaki
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lekki kacyk z rana... O musze u siebie sprawdzic cisnienie w oponkach
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kręć z wyczuciem, ciężko żebyś zerwał ten gwint na końcu delikatnie doj*b i na bank nie ruszy.No to tak zrobie dla pewnosci, ukrece kluczem ile w łapkach poweru jest i jak juz nie dam rady to pierdykne z piąchy w klucz dla pewnosci i powinno byc GiTT, kurde dla mnie to dziwne troche by tylko na 1 srube cos tak istotnego-kierownice montowac, powinna byc na to druga sruba lub inny sposob blokady.
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to bede krecil az sruba stanie w miejscu i nie bedzie chciala isc dalej.
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju powiedz Ty mi, bo zmienialem kiere u siostry w B5 przedlifta, i nie wiem jak mocno moge zakrecic ta duza srube 24 co trzyma kierownice w kolumnie. Moge krecic az do oporu? Nie uszkodze sruby i gwintu? Czy najlepiej zakrecic jluczem dynamo? Jak tak to z jaka wartoscia Nm?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znajdz umowe i na pw podaj mi date oraz dane gnoja, ulatwi sprawe nie lubie ujkow co kupuja auta a potem wożą d*py bez przerejestrowania i pakuja poprzednich wlascicieli na problemy. Inna sprawa ze spezedajacy bi sprzedaniu auta powinien poleciec od razu do wydzialu komunikacji i okazac umowe spezedazy oni zrobia xero podbija pieczatkami z data i ma sie podkladke
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie też wiem o tym MARTWYM przepisie , bede musial sie jakoś przypomniec nowemu włascicielowi ps. ciekawe jak wygląda sprawa zaginiecia auta zawsze moge zapomnieć ze sprzedałem czy raczej nie jak myslicie hmmmm .... ;) A nie sprzedałeś auta komuś od siebie z miasta? Jeśli ten sam powiat to zmienia się tylko dowód i naklejkę na tablicy... Własnie ze sprzedałem typowi z Ełku a ja z Warszawy :) wiec coś tu jest niechalo Jak juz wiem, że to żaden z naszym forumowych klubowiczow to go upierdole sprzedam dla kolegow z drogówki, że hujek jezdzi od roku bez przerejestrowywania tej audicy. Byl jakies 2tygodnie temu na komendzie w Elku z wezwaniem w rączce, ciekawe w jakim celu...
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to moze wiecie czyje jest klubowe Czarne A4 B6 Avant na nr WJ88912, ktore mi po Ełku jeździ od ponad tygodnia? Ktos opchnął czy na urlopie u mnie i cicho siedzi mi na moich włościach? [emoji34]
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cos przycichł ten chlopaczyna bo na forum nie widzialem go juz troooche czasu
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rym dnia... Wladi rulezzz [emoji122]
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi drugi.... Mazury dzis rządzą [emoji12]
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja tam operuje praktycznie tylko na Tapatalk wiec nie widze za bardzo roznic na forum
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No chwal sie co żeś tam sknocił u mnie ten mod przebiegl bez niespodzianek
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ziomki
  19. Aj tam dariuj sobie ten napis, tez go nie mam i jakos nie narzekam wystarczy, ze gra jak przystalo na BOSE
  20. Chyba jakies uziemienie dales nie tam gdzie trzeba jezeli slyszysz swist z obrotow silnika
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No bo Croatia jest za***ista, sam chetnie wybralbym sie tam ponownie u mnie juz odliczanie do bobito termin 22sierpnia tuz tuz
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to pochwale sie szybciej tutaj a do watku dodam jak zejde z plazy i bede mial kompa w zasiegu tj wstawione zawiasy ori z RS4 B7 i klapa chodzi jak powinna
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sezon urlopowy takze cicho na forum a tu kolejny modzik ogarniety...[emoji12]
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na allegro nic takiego z kabla nie znalazlem wczesniej jak sam szukalem, wiec zdecydowalem sie na ori wiazke BOSE, ktora delikatnie musialem dosztukowac.
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Heja Hoooo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.