Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Adam sprawa z Twoja byla Audi WJ jest w toku , dzis nie idzie jej upolowac a jezdze z RD, ale kolega postara sie w sposob stanowczy przekonac do blyskawicznego przerejestrowania tej furki, bo mozna zabarac dowod rejestracyjny i poslac do wydzialu komunikacji jak tablica rej a poten to juz problem obecnego wlasciciela
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
ktoś jeszcze nie ma przeszczepu kiery z B7 mutli? kolejną taśmę z końcówką A znalazłem za 20zł http://allegro.pl/tasma-airbag-zwijak-audi-a4-b6-b7-a6-c6-4e0953541a-i4589917366.html- B6 DIVISION
mi udał się spokojny dzieciak co potwierdza wpis w książeczce ze szpitala podkreślony "spokojny" i faktycznie da znac o sobie jedynie jak bedzie głodny- B6 DIVISION
no dziś mały dał pospać całą noc także tylko lekko ziewający jestem. Kuźwa miało być dziś słońce na Mazurach a ktoś rozlał gęstą "śmietanę" na niebie :/- B6 DIVISION
jaka posucha zrobiła się tu.... fiuuu fiuuu- B6 DIVISION
nieee dzieki za takiego zielonego splesnialego ziemniaka, i za skrapetke z mikrobami ale te rzymskie cezarowe sandalesy to jest rarytas- B6 DIVISION
A jak skusi sie ktos na te lampki to sandales w gratisie dorzucasz?- B6 DIVISION
Jeeep jak dobrze ppszukac i troche popolowac 2 zdesie sline sedan do b6 na 2 rurki tez mialem po 400zl- B6 DIVISION
Witka Wczoraj wyrwalem tasme z koncowka A pod multi kiere z B7 za jedyne 19zl- B6 DIVISION
Owszem bylo poruszane lecz nie ulega wątpliwości, że jest to za***ista sprawa na stronkach torrentowych (tych lepszych) swietnie przyjął sie na glownej stronie shoutbox, tylko, ze tu forum jest mocno uogólnione i bysmy faktycznie mieli problemy z odnalezieniem wczesniejszych wpisow innych ludzi z mniejszego grona- B6 DIVISION
Nowe forum na chyba nowy serwerze to raczej i powinny byc nowe mozliwosci tj taka funkcja uniknelo by sie nadmiernego spamu w watku- B6 DIVISION
czyliMa na mysli tzw. Shoutbox gdzie na bieżaco mozna pisac taki typowy kanał ala czat [emoji6]- Błąd 01435 Brake Pressure Sensor 1 (G201)
Jozek sprawdz ten czujnik hamowania tez mialem jakos tak kontrolna ESP i Brakes, wymiana czujnika na nowycori juz poprawiony niby zalatwila sprawe- B6 DIVISION
Siema Ludy [emoji6]- B6 DIVISION
Yeeep... Byle do 16:00 i lece z roboty do szpitala do małego- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Dzieki dzieki dzieks [emoji6]- B6 DIVISION
Yeeep pierwszy resorak to audica trzeba zaszczepic od samego poczatku hyhy- B6 DIVISION
Dzieki Ludziska... Kasy na mody brak zaczalem splacac kredyt mieszkaniowy i zbieram na garaz. A chcialo sie wstawic kiere z B7 i ten bajer zwany rnse. Haha kiere mam juz od siemiana, teraz przez dlugi czas zbierac bede "drobne" na modul, tasme i poduche Tomek jak bede chcial spac to pojde na dol i w salonie zdrzemne sie- B6 DIVISION
Praca mi na to nie pozwoli jak na zlosc w weekend mam same dyzury.- B6 DIVISION
dobry dzien dobry. o 8:20 zostałem tatusiem jest synek będzie świetowanie- B6 DIVISION
tiaaa, poki co mam 3 pieterka liczac piwnice oraz domek gosporczy z garazem takze mam gdzie uciekac i wysypiac się ok pogadamy tym razem juz bez pospiechu i przy zimnej vodzie w 2015r opijemy nasze pociechy no i bede juz we własnych 4 kątach- B6 DIVISION
Bede albo i nie bede, jutro mam dyzur w swojej robocie i moze mnie ta przyjemnosc "ominac". Zreszta zona nie chce mnie przy porodzie bo obawia sie, że obsluge cala zjade z komentuje i wszyscy pouciekaja itp bo ja taki nerwus jestem [emoji34] no nareszcie w morde jeza zobaczysz co to malo spac moja to juz gawozy nawet Moje centrum dowodzenia zostalo przeze mjie przeniesione, koszary rowniez wiec jakby co mam gdzie "uciec" by troche zdrzemnac sie [emoji12]- B6 DIVISION
Wlasnie odwiozlem żonę na położniczy, to od jutra Tatuś jestem w końcu dosc oczekiwania - B6 DIVISION