Treść opublikowana przez serfin
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chłopaki może ktoś coś wie i pomoże? chce zakupic zimowki na stalówkach do a4 b7 170km brd, czyli na tarcze hamulcowe przod 312mm i czy wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1
-
B6 DIVISION
uuuu w biłem w złotą godzinę lustranko temata :/ ktoś coś wie dot pytania powyzej: tj czy na a4 b7 170km brd, czyli na tarcze 312mm wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1
-
B6 DIVISION
czy na a4 b7 170km brd, czyli na tarcze 312mm wejdą stalówki o tych parametrach? Rozstaw śrub: 5 x 112, ET: 42, szerokość felgi: 7 Otwór centrujący: 57,1 z góry dzieki za info z góry dzięki chłopaki za info kupic chce przez neta do auta siorki
-
B6 DIVISION
Hi dołącze do pytania? Za ile ktoś ze zniżkami moglby dorwac uszczelki do drzwi przod lewa prawa b6/b7. Bo slysze szum ze swoich juz leciwych 13letnich :/
-
B6 DIVISION
Co ty ćpiesz? Bo fazka patrze już jest masz watek o olejach ilu ludzi tyle opinii ale w ścisłej czołówce jest Motul
-
B6 DIVISION
wandej wlacha podaj nr na pw to zamowienia beda szly przez whatsaapaa
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wandej Ty oszukisto zaplacilem za 4 piora a dostalem tyko 3 jak to mozliwe? Pisz mi spowiedz na PW raz dwa
-
B6 DIVISION
Mi tam bialy kolor nie podchodzi lepiej zrob na czarny mat albo idz w ori kolor felg ale to tylko moja opinia pod ten kolor nadwozia
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chyba lepsze takie kolo niz ori dojazdowka
-
B6 DIVISION
Chlopaki majac letnie 18" 225/40 i zimowe 16" 205/55 smialo moge wrzucic w zapas kolo 17" 225/50? Bedzie to razem gralo podczas musu wrzucenia na jedno z kol w trasie takiej oponki z zapasu?
-
B6 DIVISION
Bielun a Ty czytasz PW? bo cosik nie odpisujesz... A tak po za tym to siemka i dobranocka
-
B6 DIVISION
1BD wzmacniane na zle drogiKurna żebym wiedział to bym ni uuuja nie kupił audiczki z 1be tylko 1bD ;p , na wschod tylko takie powinny isc a moze takie 1BD pakowali w furki glownie na zbyt w bloku wschodnim? I zazdroszcze tym co maja dlugi weekend. Wczoraj napierd do 18ej dzis i jutro do 17ej i w pon tez do roboty :/ gdzie tu czas na ciąg alkoholowy?
-
B6 DIVISION
Uuuu o takim zestawie zawiechyto ja nie slyszał jeszcze
-
B6 DIVISION
1BE to najlepszy wybor na polskie drogi
-
B6 DIVISION
Andrzeju wstrzymaj sie z wysylka bo moze nagonir jeszcze jednego klienta, kumpel wczoraj sciagnal B7 z niemcowni i moze tez wezmie piora jutro z nim bede gadal w robocie.
-
B6 DIVISION
Andrzeju kolejne zamowienie szykuj mi
-
Ma ktoś na przymiarkę felgi 19''x10j?
U mnie na Mazurach, nikt ze znajomkow z B6 nie ma aż takich kozaków kapci na furce także nie pomoge sam mam tylko 18"
-
B6 DIVISION
Oj sa maniaki ograniczen narzucanych przez producenta i sa tacy co chca miec wszystko w swoim fonie pod kontrola tj sami decydowac co chca w nim robic
-
B6 DIVISION
mialem sgs3 i sprzedalem rok temu i mysle co by wziac by byc zadowolonym, mysle o wyborze pomiedzy sgs5 i LG G3 oraz sony Z3 hm...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Yyyy siostra to dopiero ma problem bo ma nowki roczne zimowki na aludkach 15 po starym audi zostalo no i ma problem bo w zime bedzie chciala zabrac furke i nie ma opon 16" :/ alusy na upartego moze wykorzystac letnie...eeehhhhh
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czee mam pytanie do guru hamulcow, siostra ma A4 B7 BRD 170KM Avant domniemam ze sa tam tarcze 312mm na przodzie przy takiej fabrycznej mocy? Czy podejda na to ori audi 15" jak z tej aukcji? http://www.allegro.pl/5x112-alufelgi-zima-15-audi-a4-b5-a3-a6-vw-passat-i4742141725.html z gory dzieki za infopomoc
- B7 Crew
- B7 Crew