Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
jak tu wesoło od rana.... 2.5TeDeI....VS.... 2.0eFeSI może ten dzień nie będzie taki ujowy w robo [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Kaju sam tego napewno nie ogarniesz w 1 dzień już przy zakładaniu samopoziomu bedzie pieprzenia sie. A wkładanie mat w siedzenia no też ujowe robota. Dlatego u mnie podstawa w aucie miały być grzane d*py i basta. Co do samopoziomu to ja darowałem sobie tą pierdołę i regulacje xenonu mam z kabiny a co kto mi zabroni? [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5 Mikrofon z Norwegii doleciał od Tomcrack także mogę BT do rnse podłączać, ale to jak już znajdzie się czas i chęci na to. wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
I po weekendzie. A w tym tygodniu montaż tempomatu i osłony pod to ustrojstwo. wysłane z Galaktycznej S5
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A nie lepiej dogadać się z kimś i dostać oryginalny sticker Windowsa XP? wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
No i trzeba dodać, że niektóre Ledy nie obsługują kamery cofania ale to takie z A3 chyba tylko? Bo mają do tego oddzielny moduł czy jakoś tak? Więc brać pewnik z A4 b7 lub Seata exeo. Jak coś pomieszało to proszę poprawić ; ) wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
A po ile są te orygi wyjmaki? wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
ludziska wysłane z Galaktycznej S5
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Żeby nie było za nudno to wpadnie nowa osłona kolumny kierowniczej i tempomat od Siemian, oraz lecą do mnie spryski mgielkowe grzane
-
B6 DIVISION
Zamula totalna może ciśnienie ujowe za oknem, siekne kolejnego drina pier....lne basem i do lulania wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Hahaha faktycznie to cale stare rns-D to d*pa kupa kiła itp z wyglądu chociażby. Rnse za 1100zl sprzedaje kolega z forum Tom ze Słupska juz puścił ze 2-3 sztuki, i daje na nie gwar rozruchowa. Ja używam od 2 tygodni i narazić wszystko działa. wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Jak chcesz coś do siebie to bierz rnse zwykłego chociażby koszt to 1000-1100zl i będziesz zadowolony. Bns 5.0 to taki concert 3 z możliwością navi ale już bez aktualnych map wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
A co tu taki mały ruch? Kolby jeta? Smacznego [emoji14] a tymczasem po cichaczu w piewni wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
jarko sprzedaje Ja juz mam Sent from my Iphone 6 Jak wezmę w lutym to rabacik 1/12 wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Chłopaki skąd klubowy kalendarz zajumać bardzo przydałby mi się wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
A ja na początku pomyślałem, Fanta , że Ty furę zmieniasz, na Rs6 wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Bo najlepiej jest nagrywać na płytkach Verbatim wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
Kaju fochasz się? To masz rozweselacz ..."końcówkę konewki zajeb. Uje mi.... wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
Władimir zapraszam do mnie [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
Ja po robocie siadam do zupy zaglądam na forum do B6D a tu jakieś śmieci są [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5 Skąd Kaju żeś je wynalazł ze "śmieciowni" wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
Wzmak jest po prawej stronie patrząc na bagażnik. , na nadkolu musisz odkręcić oslone. A i nie każdy sedan był wyposażony w system 10 głośników tj Wzmak i subwoofer w półce wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
jak dobrze być w domu po robo no i jest internet - moja "kokaina" wysłane z Galaktycznej S5- B6 DIVISION
to w jakich wersjach B6 nie prowadzone były fabrycznie cany? Ja mam wersję z 2001 fakt, że była z concertem fabrycznie wiec pewnie temu zawdzięczam obecność canów w mojej furce wysłane z Galaktycznej S5- [B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Powiem tak jest Moc głośniki z przodu juz nie charczą tj Oznak nie domagania wzmacniacza w radiu wysłane z Galaktycznej S5 - B6 DIVISION