Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie trzeba już opchnalem je, te 2 kości tez są z innych zestawów nie z tego samego kompletu dual co widać po oznaczenia było, ale nie wnikam juz bo kupiłem 2x4 wysłane z Galaktycznej S5
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to mi takie coś zbędne wystarczy network z kablem i nieśmiertelny vagcom311 wysłane z Galaktycznej S5 A wiesz Przemek, że zakręciles się i zamiast dać mi 1 kość ramu 4gb dales2x2gb i ta karta gwarancyjna faktura zakupu na ram co tez dales mi to na papier toaletowy nadaje sie jedynie wysłane z Galaktycznej S5
  3. Nie ma problemu nie spieszy mi się i tak mam w UJ roboty z mieszkaniem wysłane z Galaktycznej S5
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hm ile ten interfejs wtyczka kosztuje? Na tablecie można by już pobawić się tym czyms wysłane z Galaktycznej S5
  5. Najpierw była tradycyjna instalacja audio system potem zmiana samych głośników i wzmacniacza, a na końcu położyłem oryginalną wiązkę Bose. Tomek a no coraz mniej do ogarnięcia jak dojdzie mikrofon to może ogarnę ten lezacy w szafie bluetooth
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hm... z tego co orientuje się to chyba z modelu 1610 nie ma tego problemu? na allegro są chipy "no limit" ale nie widziałem aby byly do modelu 1610 wiec chyba tam jest to zbędne? ja nie musialem w kazdym badz razie kupowac chipa a mam drukarke ML-2010PR kupilem w 2008r. Tonery z 1610 wchodza zamiennie bo taki teraz mam. i nie mialem problemow w zwiazku z dosypywaniem proszku Wladi taka jedna buteleczka tj 100mg spokojnie wejdzie cała do pustego czy tam konającego już tonera. wezmiesz 2 buteleczki bedziesz miał na zaś
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a chocby z tej aukcji: butla ma 100gram czyli jakies 3000str/ przy zapełnieniu 5 % http://allegro.pl/toner-samsung-ml-1610-2010-2010p-2010pr-instr-i4919760888.html
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w przypadku mojego tonera z prawej strony patrząc od strony tej rączki uchwytu , odkrecam 2 śrubki i zdejmuję tą boczną prawą ściankę tonera ">http:// a następnie mam taki widok ">http:// zaznaczyłem na czerwono korek ktory trzeba zdjąć i tam wsypać proszek, potem skladamy w odwrotnej kolejnosci kołyszemy tonerem lewo prawo aby proszek rownomiernie rozszedl się na całej długości tonera i w miare rownomiernie eksploatował.
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozebrałem stary toner i zrobiłem fotostory zaraz wrzuce tu to bedziesz juz kumał co i jak
  10. a prącie bardzo ">http://
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jaką masz dokładnie model? to zaraz coś ogarnę w necie, żeby nie było, największa maruda odnośnie RNSe, ma na pokładzie to "dziadostwo" taka fota poglądowa ">http:// licznik kolor leży w garażu i czeka na wysyłkę co ćwiary, ale najpierw musze ogarnąć finanse z wykonczeniem chaty, 2 akty notarialne też dadzą po kieszeni :/
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No może masz rację ale ja mam laserówkę więc nie wiem czy to to samo Wladi cały czas mówie o laserówce tam sypie się proszek tj jak w xero znam kody tych drukarek więc wiedziałem o co kaman. nie zastanawiaj się kup polecany proszek u sprawdzonego sprzedawcy i działaj ja raz wziąłem jeszcze sam oczywiściłem ten wałek w tonerze (zielony/niebieski) i drukarka drukuje czcionką tak ostrą jak przy zakupie
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byczki co do tonerów nie kupuj bo faktycznie lipa z tym zapelnieniem. kup sam proszek i zasyp na maxa i bedziesz zadowolony. od 2008r mam drukareczke mono samsunga ML-2010 i po kilku zakupach tonerów sam napełniam, najlepsze rozwiazanie
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E tam po co ci lodzik tzn ledzik zwykły rnse styknie ja stawiałem na dźwięk a nie wyższa rozdzielczość ekranu na który i tak nie patrzę podczas jazdy a za oszczędzony Hajs kup sobie jakiś dodatek do tego rnse np kolorowy licznik jak nie masz jeszcze
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co do ceny podsufitki zwłaszcza do Avanta to za tą cene d*py nie urywa, mozna spokojnie taniej dorwac kompletną w cenie szejjjset. ale jak masz tą podsufitkę pod nosem i odpada transport i kw to mozna pomyslec, bo wysylka podsufitki to moze byc ryzykowna operacja :/
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tzn wycenili telefon powyzej 420zl? I poszlo na przestepstwo? Bo jak ponizej to wykroczenie jest tj niska szkodliwosc czynu. A i dokladniectak jak pisal kolega wyzej, bron boze robic takie numery z telefonem, ze niby skradziony bo rejestruje sie je po nr Imei i potem w systemach widnieje jako utracony, i bieda jak ktos kto go kupi zostanie z nim sprawdzony, on ma zarzuty i sprzedajacy Paser rowniez, chyba ze dojda, ze kombinowales poswiadczajac nieprawde w celu wyludzenia pieniedzy z ubezpieczenia to jeszcze gorzej dla takiego cfaniaka. I tak poderwalem sie po calonocnej balandze, wypilem sloik z sokiem po ogorkach kiszonych i jest Goood stan
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlaśnie dopełzłem do domu, teraz wyro kima i łagodzenie kaca gdzies po południu jak już wstane...
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie taka historyja...po 8 dniach dyżuru należy sie mini relax
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A na wycieraczkach/ dywanikach nie miales sniegu wody? Wilgoc w aucie i poszlo na szyby, ja stosuje te woreczki z kuleczkami oraz przed kazdym zaparmowaniem puszczam klime na full i wylaczam ogrzewanie.
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i mialo byc na pw a poszli w post, wqurwia mnie piekielnie ten nowy tapatalk, Za ile wystawic sensownie mozna kompletny przedni zderzak b6? Z kratkami i halogenami, wersja niexenon.
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty a myślisz że ktoś mu to kupi Ty:decayed:Tapnięte z SGS5 Andrzeju co do telefonu Alpha to jego minusy: tylko 32gb wbudowane na stale i brak slotu na dodatkowe karty pamieci, nie jest wodoodporny, wyswietlacz jest HD bez FullHD, rozmiar 4,7" i rozdzialka 720p, S5 ma slot kart pamieci i mozna wlozyc 128gb karte nawet, jest wodoodporny, matryca FullHD, wyswietlacz ciut wiekszy 5.1". A czy cos jest plastikowe czy ma aluminowa ramke to mi wisi i tak leci w dobry pokrowiec fon
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kolejny dzień w robocie na dyżurze :/ a wracajac do baterii w S5 to ktory smartfon z obecnych topowych wytrzymuje 3 i wiecej dni bez ladowania? Aa i proponuje na noc przelaczac go w tryb max oszczedzania baterii i czarnobialy ekran bateria pozyje dluzej
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szukałem dziś Marcin i chyba tego już nie ma na alledrogo albo ja źle szukałem? :/ Andrzeju to odkupie taki od Ciebie za 5zł i bede happy like a hipo nie bierz tego modelu, ludzie piszą nie pochlebne opinie o tej Alphie, oczywiscie wykonczenie ładniejsze niz w S5, bo juz nie takie plastikowe i troche aluminium jest obecne w tej Alphie..... jednak Alpha m.in. posiada rzekomo słabą baterię i cos tam jeszcze ogolnie bylem nią zainteresowany początkowo ale odpuściłem sobie po wpisach w necie
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No tak ale w play to maja chyba tylko dobre oferty abonamemtu bez telefonow bo mi zalezyna Samsungu S5 i w play przy abonam 90zl jest on po 1000zl a w Orange przy tym samym abon 90zl juz tel kosztuje "tylko" 560zl, wiec mi raczej tego nie przebija :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.