Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
na OLX to ja też nic nie kupuję, ale żona czasami coś upatrzy, warunek był jeden kupowanie z ogłoszeń z tego samego miasta i odbiór osobisty, najpierw sprawdzam rzecz potem wyciągam i wręczam kasę natomiast przedmioty gdzie ceny sięgają rzędu tysiaka i więcej to przez allegro z ochroną dla kupującego poprzez płatność przez zarejestrowane konto PayU
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
A no to dzieki za ta informacje. Nie wiem czy dobrze ogarniam to ale jezeli malo jezdze to lepiej miec aku o mniejszym Ah przez co jest wieksza szansa, ze nie padnie mi w wyniku wiecznego niedoladowania? Z drugiej strony im wiekszy Ah tym akumulator dluzej pozyje np podczas sluchania muzy na postoju w nocy i wieksza szansa z3 autko odpali? wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Zacznijmy od tego ze audiofil stawia na prawdziwe jebitne sTeReO a nie 5.1, 7.1 ja od siebie powiem, że mam od 5 lat ampli Pioneer'a i fronty Magnat z serii najwyższej Quantum 605 plus tyly Quantum 603 i same te glosniki miazdża niskim glebokim basem, że nawet nie zastanawiam sie nad kupnem suba Quantum wartego 1400zl bo sasiedzi i tak nie pozwoliliby mi uzywac go wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ok ale czy 63Ah przy tym alternatorze 120A moze ulec uszkodzeniu? To jest zasadnicze pytanie, malo jezdze wiec nie chce miec mocno niedoladowanego aku z drugiej strony nie chce aby ulegl uszkoczeniu poprzez przeladowanie. Czekam na merytoryczna odpowiedz z gory dzieki. wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Niemiec wogole wstawil tam wczesniej aku 60Ah 540A wiec czy ja wiem 63Ah 600A chyba nie bedzie taki zly? Ten altek nie zaszkodzi dla Aku? Jezdze bardzo malo i glownie do pracy rano robie 3-4km i tyle samo po robo. A odpalam RNSe Bose elektrycznie skladane lusterka czasami podgrzeje siedzenia wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Chłopaki czy u mnie to taki alternator dobry jest do tego Bannera 63Ah 600A?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
http://www.dobreakumulatory.com.pl/akumulatory-samochodowe/510-akumulator-banner-12v-63ah.html wysłane z Galaktycznej S5 A no to miło to slyszec. Wyrwalem w cenie 280zł jako detalista takze chyba tez niezle wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Dokladnie to model Banner Power Bull Professional PRO P6340 o parametrach 63Ah i 600A. Niby calkiem niezle akumulatory idace na pierwszy montaz w BMW VW czy Skodzie wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Wzialem Banner Professional 63Ah 600A na wapiennych plytkach za 280zl tzn zamowilem, mysle ze nie glupi wybor? Fiaam nie posiadal koles. Ciekawe ile wytrzyma taki nowy aku jakby na postoju sluchac RNSE z BOSE caly czas ile godzin? Tak aby autko potem odpalilo? wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Chlopaki moj stary wieloletni aku padl. Jezdze bardzo krotkie odcinki po gora 6-8km dziennie. A4 b6 1.8T benza. Nie bede wzorowal sie na wlepce w aucie bo troche do niego dolozylem elektroniki tj. Xenony ze spryskami, System naglosnienia Bose, oraz Rnse, autko mialo fabrycznie podgrzewane fotele i spryskiwacze szyb. Jaki aku o jakich parametrach bedzie odpowiedni do tak zmodyfikowanego wyposazenia w aucie? Z gory dziekuje za rzeczowe odpowiedzi. Mysle o markach Centra, Fiaam wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Wandej ja nawet nie kupilbym Aku wysyłkowo tylko odbior w sklepie i oddaje starego rupiecia ale uwziąłem się na Centre Future i Basta żadne inne mnie nie przekonują, poki co jeżdże starą B5 1.9tdi i o zgrozo na nowo muszę uczyć się hamować haha takie marne tam hamulce chociaz wszystkie tarcze i klocki nowe
-
B6 DIVISION
a ja nie moge upolować w swoim mieście Centra Futura 60A do swojej 1.8T żenua wciskają tylko Bosha i jakies no name :/ (dzisiaj rano wchodze do garazu temp 0.0 gdzie na zewnatrz lekki mroz probuje odpalic furke a tu d*pa aku znow kaput musialbym doladowywac srednio raz na tydzien by autkiem jezdzic spokojnie pffff
-
B6 DIVISION
Z tego co gdzies ktos kiedys napisal to kierownice z nowych rocznikos u nas nie beda chodzic? Tj obslugiwac multifunkcji? Czy tylko to ma odniesienie do A4B8 po lifcie? Tu z linku od A3 kiera ma sporo wiecej przyciskow do obslugi multi i nie wiem czy to zagra w naszych b6 wysłane z Galaktycznej S5
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ja mam 2 XP z laptopow HP NC8000 jakby co naklejki z licencja i kluczem na spodzie obudowy wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
no to lecimy ze schizą polsko-holenderską: https://www.youtube.com/watch?v=nQjKT31fI4Q
-
B6 DIVISION
skończyła się Łomża miodowa....psssst i ruszył Porterek
-
B6 DIVISION
w co wy tam dacie to już Wasza sprawa
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Od 2 miesiecy czeka kolorowy licznik w szafie bedzie kasa to wysle do cwiary na obrobke wysłane z Galaktycznej S5 kolejne zakupy: - nabyty tempomat i osłona kolumny kierownicy pod to ustrojstwo, - jak rownież zakupiony Bluetooth High H żeby nie było smutno dla samiutkiego póki co Rnse
-
B6 DIVISION
ostatnio zaprawiony bo i do 6 rano sączył się % to jeszcze umie klikać
-
B6 DIVISION
Dzieki za życzenia ludziska wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Grzesiek mnie tam nie będzie
-
B6 DIVISION
dzisiaj skończyłem robić łazienkę na nowym mieszkaniu, także mały bonus urodzinowy żałuję, że na Bukowinę nie mogę jechać :/ kurde bele nie będę zaglądał na B6D przez tydzień by nie wiedzieć co tam się wyprawiało wiem jedno będzie OGIEŃ bo bydzie woda ognista i... ( z tego co już zauważyłem wyczytując tu i tam) dużo środka nawilżającego haha
-
B6 DIVISION
no i czas pożegnać 34 letnią przeszłość...zaczął się godzinę temu 35 roczek. zalewam się Porterami, później przyjdzie czas na mocniejsze