Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
siwy poszly linki na pw wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Rozdupczyłeś system tym postem bo... nastała tu dead silence :/ wysłane z Galaktycznej S5 No offense wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
od kolesia z gola d*pa ktory dostal od pani z pensjonatu w ktorym narobilismy troche burdelu [emoji14]olew: [emoji14]olew: Nie bądź taki Only You następnym razem dostaniesz ni hu hu Wladi "dostal" od pani...ale od Pani co lub w co (twarz, wiązkę słowną) ? [emoji14] bo zaraz i poszło, że zrobił się "burdel" i wszystko nabiera dwuznacznego obrazu haha ziomki
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12]wysłane z Galaktycznej S5 Dojadę napewno Nawet mam jeszcze flachę od ciebie O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą wezme sliwowice ktora przywiazlem z Bukowiny to pozamiata Jak ta śliwica pobije podlaskie samoogony no to faktycznie rozjeb.... mi system hehe
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5 Dojadę napewno Nawet mam jeszcze flachę od ciebie O pacz! To dorzuce druga flaszencje, syna mego pierworodnego trzeba opić ;D Tomek też chyba zjezdzasz? To bedzie trzecia butelencja za córe Twą
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Batalion poszedł na emeryturkę
-
B6 DIVISION
Gdzie są to piekne widoki na dziendobry ? Pikne panie co poprawialy humor na kolejne godziny w robo? Toz tam nie bylo pornografii przynajmniej hardcorowej... a tak wogole to wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Jak tu żyć jak tu pić, jak brać zalewa sie w sztos daleko od szos :/ wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Ekipa jedzie tankowac...komu dobrze, a tu czlowiek napierd...musi niemilosiernie :/ ale jest maly pozytywny akcent, w next tygodniu wprowadzam sie do swojej chawiry tylko meble zostalo skrecic wysłane z Galaktycznej S5
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A niech beda w nim platnosci za kolejne "podzespoly systemu" byle nie bylo to poprostu w formie abonamentu wysłane z Galaktycznej S5 Trzeba bedzie wnikliwie przeczytac umowe licencyjna wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
To wstaw sobie Q i woź sie tą maszyna koszt to ok 2tysie i masz full kpl pod mod dokladki Q wysłane z Galaktycznej S5 A na sprzedazy 2.5tdi to traci sie w hoooj chyba, ze trafi sie jeleń co poleci na wyglad i wyposazenie a nie poczyta o silnikach btw jak masz kupcow z wioski to pusc ktoremuś, chyba że wszyscy mało chcą dać lub obawa jest, że miejscowy kupiec przyjdzie kiedys i z zemsty narobi biedy w podziece za fure wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
A nie bylo przypadkiem, że na mleko dla dzieci?... [emoji14] cena już teraz atrakcyjna. Ale tylko dla ludzi z wiazka high, u mnie jest low i wszystkie graty pogonilem bo nie chcialo mi sie dlubac w tej materii kabelkowej :/ wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Taaa i ciśniesz browara z rana? Komu dobrze [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
A mi te fele jakos tak srednio leżą (za nowoczesnie) choć pod sreberko lepiej by współgrały, to i tak wole 18" fele "klasyki" ori z rocznika 2001-2004 [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Strawberry... niby napisane jest Edyta ale ja i tak widze to pierwsze hyhy...siema...pieka palce ale terkota na podloze polozona jest good wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Siema Siusiaki [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Jak chcesz miec Hidy to kwestia gdzie zamontujesz przetwornice. Ja mam zamontowane w lampy tj pod spodem gdzie sa oryginalne miejsca na przetwornice Valeo wszystkie przewody sa tam schowane, i nic nie wystaje i bledow EspAbs brak wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Juz idzie druga, na zmiane zjadlem...moze do polnocy dociagne [emoji14] ale uj zjebany ledwo kontaktejszon jechalem obwodnica za miastem do domu a tu cos widze, że pod kola mi leci wiec ze 110 butuje hamulec i pompka przy gardle a to byly hujowe liscie w piz*u :/ prsy okazji 320/288 robia robote jakby co...w koncu przetestowane wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Jak kupowac cos OLX panowie to tylko jak ma sie sprzedajacego "pos sąsiedzku" odbior osobisty i nie mialem problemow ale na odleglosc nigdy w zyciu bym nie pokusil sie. Nie ma to jak wyjsc o 7:00 do roboty i z robo do robo i wlasnie wrocic do domu ledwo kontaktujac. Ale jest zimny łomżing...pssssst gul gul gul...aaaaaa wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
śpiochy wysłane z Galaktycznej S5
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Dlatego co do proca wolalem zainwestowac w starsza generacje ale o lepszym OC tj mam i5-2500K a co do zachowania grafiki to dzieki za trop , zmienie sterowniki i przetestuje sprawdzajac czy problem ustapi. wysłane z Galaktycznej S5 Akurat sprawdzilem i okazuje sie , ze mam wlasnie Omege 14.12 zainstalowana, ale wczesniej mialem chyba najnowsza wersje sterownikow i zmienilem je wlasnie na Omege. Takze nie wiem czy zostalo cos po poprzednich sterownikach czy jednak cos nie gra na poziomie hardware/bios/sterowniki :/ wysłane z Galaktycznej S5
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Yhym...u mnie taki sprzet moze 10 lat temu to i dostawalby ostro w piii ale obecnie to juz tylko marnowalby sie. Wystarczy , ze od 3 miesiecy siedzi u mnie radek X280 a tak komp obsluguje praktycznie jedynie Web i filmy no i raz do testow zalaczony byl Wolfenstein... chlopaki co moze byc przyczyna, ze jak ustawie sobie PC na noc na sciaganie i w opcjach zasilania mam ustawione aby po 1-20min wylaczyl sie ekran, to jak rano wstaje i chce wlaczyc monitor to grafa nie wybudza sie czyli z klawy i myszki niet. Dysk nie pracuje i jedynie hard reset z obudowy pomaga. I pozostaje jedynie wylaczyc ta opcje w zasilaniu w windowsie ale wolalbym aby grafa w nocy pracowala na low lub wogole jezeli to mozliwe wysłane z Galaktycznej S5