Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Wszystko to wina panstw srodka azji najwiecej kopcą :/ wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Dzisiaj jadac do domu wyłaczylem ESP i dalem mojej niuni w piz*eczke że opony paliły sie na asfalcie podczas zmiany biegow nie moge doczekac sie juz wiosny wysłane z Galaktycznej S5 Coz u mnie w miescie sniegu jako tako znikoma ilosc z dzieckiem na sanki nie wybierze sie czlowiek, ale ponoc na weekend zapowiadaja opady sniegu na Mazurach wiec na jakis kulik moze zalapiesz sie wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Ełk czyli nie aż tak daleko od Mikołajek wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Oj Wladi chyba nie zapoznal sie z tutorialem modu lusterek hyhy wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
jeszcze 10godzin w robo i weekend od dzis wpadam w ciąg alko. Jutro urodziny i o tako. Szkoda, ze do kazdego mam w uuj drogi :/ wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
to sobie pospal po nocce 4.5h i go go wykończać chatkę. wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Pewnie ramiona ma do wymiany bo maja za slaby nacisk? Jezeli odeslane zostaly Tobie piora. Ja poki co nie narzekam i od 6 miesiecy jezdze na tych piorach bezproblemowo wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
No to masz popiolke po jakims McGyverze co zmajstrowal z 2 jedna wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Ja, jak zabieram sie za wymiane oleju to podnosze auto na podnosniku od strony kierowcy klade pojemnik pod miske olejowa i odkrecam kurek autko jest pod katem i pieknie splywa z misy praktycznie wszystko. Oczywiscie u gory przy silniku odkrecam korek od wlewu oleju aby szybciej zlecial ( ale to chyba nie jest obowiazkowy zabieg?). Auto zostawiam na caly dzien aby splynelo "wszystko", a potem wracam skrecam opuszczam autko zalewam i jezdze. wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
jak dobrze zaizoluje sie przetwornice od HIDów to nie bedzie nic trzeszczeć co najwyzej snieg na mrozie pod kołami auta
-
B6 DIVISION
ojoj może tobie wzmacniacz nie halo działać czesta usterka wzmaka przy tylnej szybie...... Kto wie i powie jaką ma długość zderzak przedni? chciałbym wysłać górną czesc ale nie zmierzyłem a do garazu nie chce mi sie pedałować :/
-
B6 DIVISION
Cos krzywo te ledy wsadzone sa w tej lampie hyhy wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Nic nie regeneruj kup przelaczniki new albo z B7 ale bedzie rzezba z kablekami i wtyczkami albo zamienniki z alledrogo dla B6 ale nie znam drugiej opcji organoleptycznie ja wybralem pod gorke ale ori tj przyciski z B8 wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Te koncowki to seria z fabryki. Faktycznie porazka fele jako takie listwy w drzwi tez a koncowki beee. Nie znam tego auta ale wyglada mi to na tanie efekciarskie aluski i listwy ala S4 z laminatu z allegro za psi pieniadz wysłane z Galaktycznej S5 Chyba ze to aluski z A5 pomalowane na czarno ale nie widze za dobrze wzoru na fonie wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Dokladnie tak, nowe auta tj Citroeny maja lampy z xenonem nie wymagajace spryskiwaczy bo sa to nowe konstrukcje i maja zarniki ze slabsza sila swiatla. I wszystko zalezy od wiedzy kontrolujacego i jego znajomosci w konstrukcji europejskich lamp tj A4 B6 zobaczy obrysowki zrobi Halt bo pomysli ze moze sa to lampy USA. Pooglada zobaczy na lampie homologacje ze jest EU i pomysli no ok ale takic lamp w wersji EU nie bylo a jak zauwazy jeszcze klejenie lamp to bedzie juz w 100% pewien ze lampy byly przerabiane i moze zabrac dowod rejestracyjny bo homologacja lamp z A4 B6 na EU tynek nie przewidywala tych obrysowek. Takze wszystko zalezy na kogo napotkasz i jak bardzo bedzie wnikliwy wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
No w koncu jakies smaczki w watku wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Najwidoczniej masz jeszcze słabe znajomości i "chody" ps. To nie ja zgarnął ta listewke tunelu sam mam 2 i jedna mi nie potrzebna [emoji14]wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Secio a do tej osłony dają komplet śrub itp aby to zamocować? wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Noooo podwórkowa gwara i gitara jeszcze aby te ładne panie z fotkami wróciły...dobrze było zacząć dzień od kawy i ładnych widoków [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Cisza bo co po nie którzy zapierd. .. po 12 godzin po robocie do drugiej robo a dzieciaka witają gdy temu już czas spać :/ ooo ja mam tak w ten tydzień i żooopa :/ pozdro i alleluja wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
zapałki w oczy i jedziemy z robotą wysłane z Galaktycznej S5
-
B6 DIVISION
Gadziny wysłane z Galaktycznej S5