Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Whaaaat!!! ale news a pw puste. Od tygodnia napierdzielam przy swojej chacie i zaniedbalem forum :/ ale lazienka juz prawie gotowa
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No oooo wlaśnie i do leda trzeba "specjalne mapki" dzieki
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aha dzieki Hammer za info, gdzies kiedys czytalem, że uzywajac nowszej plytki z mapami utraci sie cos chyba chodzilo o PL menu
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm potrzebuje tylko info odnosnie wprowadzanych zmian przez plytki z nowszymi mapami, czy cos kasuja blokuja? Czy doryczy to tylko wersji LEDowych, plytkę z najnowszymi mapami mam na miejscu za "free" oczywiscie nagrana w specjalnej nagrywarce
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki panowie za cenne info to zamowi sie dobry kolega ogarnie mi jeszcze plytke z najnowszymi mapami i gotowe. Czy do zwyklych rnse tj 2006r po wlozeniu plytki cos mi zresetuje? Jedna ma ori menu po Eng a druga ma juz z PL. Cos taka plytka z mapkami moze nabroic?
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki jaka antenke gps brac do RNSE w sedanie? Wiadomo pojdzie pod deske rozdzielcza nad schowek pasazera. Bo nie wiem czy mam szykac ori uzywki czy brac jakis sprawdzony zamiennik z alledrogo?
  7. No ja tez od 2 tygodni jezdze siostry autem BRD 170KM na zregenerowanej pompie od TMA serwis i 3 latka gwary sa.
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki jak chce nabyc moduł Bluetooth to w jakie celować? musi być tylko najwyższa tj Q czy może też być H? czymś różnią się w swojej funkcjonalności? któraś jest uboższa od drugiej? obie są wersją High tylko tyle wiem. co do przesyłek kurierskich to maja teraz promocje. DHL mozna wyslac np takie 2 lampy juz za 19,70zł pakiet Lekki, DPD i UPS też ma podobne ceny 20-23zł. wiem bo wyslalem ostatnio troche smiecia laptopik xboxa kolumny kasa na mody potrzebna
  9. Futurum i TMA serwis wspolpracuja ze soba i maja to samo, jak dobrze wyczytalem w necie
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju mam z allegeo przejsciowke z wtyczek ISO na ta jedna kwadratowa quadro czy jak ja tam zwie sie. Aa i te niebieskie gniazdo u gory ppjedyncze to zapewne do anteny gps? Tak jakos sensownie to wyglada
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapomniałem o tym zupełnie więc dzięki za dużo mam na głowie teraz ruszam z wykończeniem M4 z developerki.
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yyyyy tytuly piosenek i stacji radiowych wyswietlalo mi na fisie z z concertow, tak samo dzials iluminacja swiatla, cos wiecej trzeba? To oprocz wtyczki z mniejszymi wtyczkami i anten nie musze nic wiecej podlaczac? Tj mam olac to puste gniazdo ? Do czego ono sluzy?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łomżing in progressss.... Andrzeju za uuuuujaaa nie wiedziałem skad od wczoraj mam pewien przelew na koncie. Ale wszystko już jasne powiedzcie mi teraz miałem w aucie Concert II 1din przerobiłem to wszystko pod 2din i mialem Concerta III, dzisiaj przyszedł do mnie.....RNSe (a zapierałem się, że to fuuu) i mam zapytanie czy coś muszę przerobić w instalacji dodatkowo? co podłącza się do tego prostokątnego z duża ilością małych pinów gniazda powyżej na tylnej sciance RNSa?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zalajkowałem Twoją niebieską niunię Jozek. życzę melona odsłon a tak w ogóle to Hi ludziska...dzieciak ukołysany, czas na zimny łomżing (w końcu na urlopie
  15. ja kupiłem słuchawki Denon Music Maniac AH-D340 i są kozackie do urządzen Apple jest przydatny pilot wbudowany w przewod. do słuchania muzy słuchawki kosmos, maja mikrofon wbudowany ale tak jak mowilem tylko Apple, pod androida juz i PC nie zdziala sie tym nic. Ja kupilem je tylko i wylacznie do słuchania muzyki i do gier tez sie swietnie nadaja
  16. kuba i na tej 650W zasilaczu (jakiej marki model?) spokojnie działal komp na podkreconym procku i grafice ATI R9 280X Asusa w gierkach?
  17. Grzegorz odpisałbyś mi na PW, które masz u siebie w skrzynce już od parunastu minut? z góry dzięki
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej z tego samego źródła była... a no i HI chłopaki, zaczął mi się urlop to w końcu może troche pospamuję tutaj ;P kiera z B7 na pokładzie od ponad miesiąca, wczoraj zakupiłem RNS-e, także jest goood. Jak wujek Bill Gates przypomni sobie o mnie i da kieszonkowe to bym wymienił jeszcze siedziska i to by było na tyle w furce do zrobienia
  19. Eeee aby sprawdzic stan imbusa a tym bardziej wałka z gniazdem na ten imbus i przy koniecznosci wymiany tych elementow, to juz nie obedzie sie bez podnoszenia silnika aby zdemontowac pompe oleju. Moja wyslali do Gdanska a ma wrocic ponoc z wiekszym imbusem juz. Jaki jest realny koszt calkowity regeneracji takiej pompy sama pompa + koszta robocizny? Bo 800zl za pompe to troche nie duzo?
  20. Dzis mechanior zadzwonil i powiedzial, ze u mnie tj a4B7 rok prod 12.2006 silnik BRD 2.0TDI 170KM jest pompa olejowa juz na walkach z kolamo zebatymi czyli bez lancucha
  21. a jak sie z ta pompa oleju ma to do A4b7 z grudnia 2006r 2.0tdi silnik BRD 170KM jest tam juz na 99.99% na kolach zebatych?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hammer a Ty zrobiles u siebie moda na pompe oleju z 1.9? Jakies nie mile odczucia w zwiazku z tym?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile kosztuje nowy i oryginalny czujnik poziomu oleju ten pod misa olejowa? Musze zmienic u siostry w a4 b7 2.0tdi 170km bo na fisie falszywie swiruje niby niski poziom oleju co nieckest prawda
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czego srednica? Tarca 313, felga 7 felgi stalowe 16 cali oczywiscie felgi kupione wlasnie
  25. dzieki Dev za info własnie kupione yeeep mowa o 16 calach of course

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.