Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Whaaaat!!! ale news a pw puste. Od tygodnia napierdzielam przy swojej chacie i zaniedbalem forum :/ ale lazienka juz prawie gotowa
-
B6 DIVISION
No oooo wlaśnie i do leda trzeba "specjalne mapki" dzieki
-
B6 DIVISION
Aha dzieki Hammer za info, gdzies kiedys czytalem, że uzywajac nowszej plytki z mapami utraci sie cos chyba chodzilo o PL menu
-
B6 DIVISION
Hmm potrzebuje tylko info odnosnie wprowadzanych zmian przez plytki z nowszymi mapami, czy cos kasuja blokuja? Czy doryczy to tylko wersji LEDowych, plytkę z najnowszymi mapami mam na miejscu za "free" oczywiscie nagrana w specjalnej nagrywarce
-
B6 DIVISION
Dzieki panowie za cenne info to zamowi sie dobry kolega ogarnie mi jeszcze plytke z najnowszymi mapami i gotowe. Czy do zwyklych rnse tj 2006r po wlozeniu plytki cos mi zresetuje? Jedna ma ori menu po Eng a druga ma juz z PL. Cos taka plytka z mapkami moze nabroic?
-
B6 DIVISION
Chlopaki jaka antenke gps brac do RNSE w sedanie? Wiadomo pojdzie pod deske rozdzielcza nad schowek pasazera. Bo nie wiem czy mam szykac ori uzywki czy brac jakis sprawdzony zamiennik z alledrogo?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
No ja tez od 2 tygodni jezdze siostry autem BRD 170KM na zregenerowanej pompie od TMA serwis i 3 latka gwary sa.
-
B6 DIVISION
chłopaki jak chce nabyc moduł Bluetooth to w jakie celować? musi być tylko najwyższa tj Q czy może też być H? czymś różnią się w swojej funkcjonalności? któraś jest uboższa od drugiej? obie są wersją High tylko tyle wiem. co do przesyłek kurierskich to maja teraz promocje. DHL mozna wyslac np takie 2 lampy juz za 19,70zł pakiet Lekki, DPD i UPS też ma podobne ceny 20-23zł. wiem bo wyslalem ostatnio troche smiecia laptopik xboxa kolumny kasa na mody potrzebna
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Futurum i TMA serwis wspolpracuja ze soba i maja to samo, jak dobrze wyczytalem w necie
-
B6 DIVISION
Kaju mam z allegeo przejsciowke z wtyczek ISO na ta jedna kwadratowa quadro czy jak ja tam zwie sie. Aa i te niebieskie gniazdo u gory ppjedyncze to zapewne do anteny gps? Tak jakos sensownie to wyglada
-
B6 DIVISION
zapomniałem o tym zupełnie więc dzięki za dużo mam na głowie teraz ruszam z wykończeniem M4 z developerki.
-
B6 DIVISION
Yyyyy tytuly piosenek i stacji radiowych wyswietlalo mi na fisie z z concertow, tak samo dzials iluminacja swiatla, cos wiecej trzeba? To oprocz wtyczki z mniejszymi wtyczkami i anten nie musze nic wiecej podlaczac? Tj mam olac to puste gniazdo ? Do czego ono sluzy?
-
B6 DIVISION
Łomżing in progressss.... Andrzeju za uuuuujaaa nie wiedziałem skad od wczoraj mam pewien przelew na koncie. Ale wszystko już jasne powiedzcie mi teraz miałem w aucie Concert II 1din przerobiłem to wszystko pod 2din i mialem Concerta III, dzisiaj przyszedł do mnie.....RNSe (a zapierałem się, że to fuuu) i mam zapytanie czy coś muszę przerobić w instalacji dodatkowo? co podłącza się do tego prostokątnego z duża ilością małych pinów gniazda powyżej na tylnej sciance RNSa?
-
B6 DIVISION
zalajkowałem Twoją niebieską niunię Jozek. życzę melona odsłon a tak w ogóle to Hi ludziska...dzieciak ukołysany, czas na zimny łomżing (w końcu na urlopie
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
ja kupiłem słuchawki Denon Music Maniac AH-D340 i są kozackie do urządzen Apple jest przydatny pilot wbudowany w przewod. do słuchania muzy słuchawki kosmos, maja mikrofon wbudowany ale tak jak mowilem tylko Apple, pod androida juz i PC nie zdziala sie tym nic. Ja kupilem je tylko i wylacznie do słuchania muzyki i do gier tez sie swietnie nadaja
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
kuba i na tej 650W zasilaczu (jakiej marki model?) spokojnie działal komp na podkreconym procku i grafice ATI R9 280X Asusa w gierkach?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Grzegorz odpisałbyś mi na PW, które masz u siebie w skrzynce już od parunastu minut? z góry dzięki
-
B6 DIVISION
ale jaki problem masz? na allegro weź zakup tą zaślepkę do kiery 3 ramiennej z tego samego źródła była... a no i HI chłopaki, zaczął mi się urlop to w końcu może troche pospamuję tutaj ;P kiera z B7 na pokładzie od ponad miesiąca, wczoraj zakupiłem RNS-e, także jest goood. Jak wujek Bill Gates przypomni sobie o mnie i da kieszonkowe to bym wymienił jeszcze siedziska i to by było na tyle w furce do zrobienia
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Eeee aby sprawdzic stan imbusa a tym bardziej wałka z gniazdem na ten imbus i przy koniecznosci wymiany tych elementow, to juz nie obedzie sie bez podnoszenia silnika aby zdemontowac pompe oleju. Moja wyslali do Gdanska a ma wrocic ponoc z wiekszym imbusem juz. Jaki jest realny koszt calkowity regeneracji takiej pompy sama pompa + koszta robocizny? Bo 800zl za pompe to troche nie duzo?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Dzis mechanior zadzwonil i powiedzial, ze u mnie tj a4B7 rok prod 12.2006 silnik BRD 2.0TDI 170KM jest pompa olejowa juz na walkach z kolamo zebatymi czyli bez lancucha
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
a jak sie z ta pompa oleju ma to do A4b7 z grudnia 2006r 2.0tdi silnik BRD 170KM jest tam juz na 99.99% na kolach zebatych?
-
B6 DIVISION
Hammer a Ty zrobiles u siebie moda na pompe oleju z 1.9? Jakies nie mile odczucia w zwiazku z tym?
-
B6 DIVISION
Panowie ile kosztuje nowy i oryginalny czujnik poziomu oleju ten pod misa olejowa? Musze zmienic u siostry w a4 b7 2.0tdi 170km bo na fisie falszywie swiruje niby niski poziom oleju co nieckest prawda
-
B6 DIVISION
Czego srednica? Tarca 313, felga 7 felgi stalowe 16 cali oczywiscie felgi kupione wlasnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dzieki Dev za info własnie kupione yeeep mowa o 16 calach of course