Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oooo dzieki Marcin juz na pw bede cos tam tworzyl ok poszło PW rozumiem, że chodzi o ten łącznik: - Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN (ciekawe po ile teraz chodzi ta plastikowa pierdółka ale już wkrótce bedzie u mnie z góryy Wielkie dzieki Marcin
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w next weekend montaż kiery z B7 z multi tylko kurna f*ck nie mam łącznika i do ASO nie mam dostępu, może ktoś ma blisko i mi ogarnie to małe groszowe cholerstwo? Ktoś tu chwalił się , że pracuje obok ASO hm... moduł, taśmę kierę i poduchę z B7 mam ale potrzebny mi jakiś głupi 4 pinowy łącznik taa?
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam przedszkole 4 pierścieni
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rośnie rośnie a najwazniejsze, że chocby płaczacego wsadzic do Audi to juz lapie chillouta i w spanie uderza
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o Tomaszuu pojawił sie a gdzie Ty był jak Cie nie bylo? Jak mala? Moj po miesiacu z 3,5 na 5,2kg wskoczyl chlopisko
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nooooo...jak dobrze widziec tyle starych dobrych person w wątku a juz była chwilowa rozsterka czy hurtem b6 ida na sell. Józek a Ty nie szykujesz sie na cos nowego? Bo gratow kilka ciekawych puszczasz chłopaki ktoś z Was zakupił takie karty SD (nie HC) 4GB do RNS-E bezledowca i chodzą bez problemów? http://allegro.pl/karta-pamieci-pretec-do-nawigacji-sd-4gb-nie-sdhc-i4612624162.html
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z allegro chocby...i czasem z dzialu sprzedam
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie widzialem go na oczy albo gdzies wyjechal albo zapadl sie pod ziemie. Jutro mam nocke jak napatoczy mi sie to bede odpowiednio z nim rozmawial
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto ma gdzies srubki sztuk 2 co skreca sie nimi oslone kolumny kierowniczej? Po zmianie manrtki na pelny fis poszly mi gwinty i jezdze juz tak od roku wyglada jakby byl włam do auta stacyjki
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju albo mod na przetwornice Koito z Toyoty Avensis (nieDoZajechania) albo chińskie przetwornice z HiDów, też mega trwałe, u mnie jeżdżą już 3 rok i wszystko piknie nic nie buczy nima zakłóceń żadnych więc po co przepłacać? przeciez wiadomym jest że ori przetwornice Valeo to wielka smeldząca kuuuupaaaa
  11. Sluchaj jak juz chcesz dawac madre rady to rozwin swoja wypowiedz rzeczowo, jak jestes kumaty w te klocki to podaj 2-3 zrodla w PL ktore robia te pompy naprawde full profi, ja nie znam sie auto kupila siostra. Chcesz pomoc to czekam na dobre rady i namiary pzdr
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yeeep to info było mi potrzebne dla siostry rnsa. Z innej Beczki za komplet foteli i kanape z B7 kombi materiałowe ala Sline, podgrzewane i w pełni sterowane elektrycznie za niecałe 800zł to dobra cena?
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Andrzeju za info odezwe sie do Ciebie wkrotce po olej i filtry do a4 2.0tdi b7 brd dla siostry
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chlopaki zwykly RNS obsluguje karty pamieci max o jakiej pojemnosci? 8 czy 16GB? I gdzie kupic mozna karty SD nie HC? Bo jak wiadomo tych obecnie dostepnych w sklepach nie obsluguja stare rnsy
  15. Jaka zebatka? Nikt nic nie mowil o jakiejs zebatce? Tylko o imbusie gniezdzie do niego i wałkach... Jak to wyglada ile kosztuje?
  16. No tez tak mysle, kwestia wymiany wałkow wyrównujacych gniazda i imbusa na bardziej wzmocniony, i pytanie ktora metoda regeneracji lepsza, gdzie gniazdo pod imbus jest wieksze i czesc imbusa jest wieksza? Czy gdzie gniazdo jest dluzsze i wiecej imbusa siedzi w tym gniezdzie. Oczywiscie wzmocniona wersja. Ponoc ostatnia wersja jest lepsza bo z jakas tam laserowa ustawiana geometria czy jakos tak? Jakich polecacie producentow z allegro?
  17. Jezeli pompy na lancuchu byly montowane w starszych rocznikach przed 2007r to czemu mechanik mowil mi ze sa lepsze bardziej wytrzymale, wrecz bezawaryjne, a te na kolach zebatych i imbusem tj nowsze sa wadliwe? I skad ta pewnosc ze w silniku BRD z listopada 2006r jest pompa na kolach zebatych z imbusem a nie starszego typu tj na lancuchu? Jezeli po VIN w ASO w Bialym nie potrafili tego stwierdzic? I mowili, ze dopiero zdjecie misy olejowej powie co tam tak naprawde siedzi?
  18. Radek a jaka masz pompe? Na lancuchu czy na imbusie? Bo mam identyczny model brd i ten sam rok prod i modelowy
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj ciekawe jak to Tobie bedzie zbierało sie z miejsca ale może być ociężale..chyba że Twoj kolejny mod to np takie 2.7 biturbo
  20. A kiera z B7 3 ramienna w B6 juz przetestowana ? i w razie kolizji dziala w 100% prawidlowo? Bo z tym modem wstrzymywalem sue kiedyscze wzgledu na wielka niewiadoma :/
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo ja tu codziennie 4litery sadzam pffff. [emoji13]
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki to jak taki wpadnie juz w Twoje hands to trzymaj go dla mnie i dawaj na pw info od razu to ogarniesz mi wszystko co niezbedne aby to wstawic do furacza Oki odmeldowuje sie, czas dać w kimę adios Co to sie stalo, wszyscy pospali?
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cwiara jak dorwiesz mi kolor do benzy z koncowka 930H, 930HX lub 932QX tj do rocznika 2001r to dla mnie ma być Kaju eee tam przynajmniej jak pojde kiedys przed oblicze Pana i pokaże łapska to nie bede wstydził sie
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aaaa tak wogóle to jesteśmy Miszczeeee świata w siatkówce.... Aaa i goooodnight za 6 godzin pobudka do roboty :/ typowy Kowalski idzie splacac 30letni dlug pańszczyźniany...
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś tu ćpie? Gdzie taki towar dają? Kolo pytal czy zwykly licznik z automatu do manuala wsadzi bez problemu to odpowiedz byla że tak tylko kodowanie Vcdsem zrobic wystarczy, potem na koniec rypnął nowy wątek o kolorowym liczniku, takze zachowujac chronologie postow, to wladi jestes jakis nie swój dzisiaj lepiej odstaw coś brał i wypij jednego albo dwa głębsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.