Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Oooo dzieki Marcin juz na pw bede cos tam tworzyl ok poszło PW rozumiem, że chodzi o ten łącznik: - Łącznik 4 Pin - 4E0-972-133 - ASO - około 15PLN (ciekawe po ile teraz chodzi ta plastikowa pierdółka ale już wkrótce bedzie u mnie z góryy Wielkie dzieki Marcin
-
B6 DIVISION
w next weekend montaż kiery z B7 z multi tylko kurna f*ck nie mam łącznika i do ASO nie mam dostępu, może ktoś ma blisko i mi ogarnie to małe groszowe cholerstwo? Ktoś tu chwalił się , że pracuje obok ASO hm... moduł, taśmę kierę i poduchę z B7 mam ale potrzebny mi jakiś głupi 4 pinowy łącznik taa?
-
B6 DIVISION
witam przedszkole 4 pierścieni
-
B6 DIVISION
Rośnie rośnie a najwazniejsze, że chocby płaczacego wsadzic do Audi to juz lapie chillouta i w spanie uderza
-
B6 DIVISION
o Tomaszuu pojawił sie a gdzie Ty był jak Cie nie bylo? Jak mala? Moj po miesiacu z 3,5 na 5,2kg wskoczyl chlopisko
-
B6 DIVISION
Nooooo...jak dobrze widziec tyle starych dobrych person w wątku a juz była chwilowa rozsterka czy hurtem b6 ida na sell. Józek a Ty nie szykujesz sie na cos nowego? Bo gratow kilka ciekawych puszczasz chłopaki ktoś z Was zakupił takie karty SD (nie HC) 4GB do RNS-E bezledowca i chodzą bez problemów? http://allegro.pl/karta-pamieci-pretec-do-nawigacji-sd-4gb-nie-sdhc-i4612624162.html
-
B6 DIVISION
Z allegro chocby...i czasem z dzialu sprzedam
-
B6 DIVISION
Nie widzialem go na oczy albo gdzies wyjechal albo zapadl sie pod ziemie. Jutro mam nocke jak napatoczy mi sie to bede odpowiednio z nim rozmawial
-
B6 DIVISION
Kto ma gdzies srubki sztuk 2 co skreca sie nimi oslone kolumny kierowniczej? Po zmianie manrtki na pelny fis poszly mi gwinty i jezdze juz tak od roku wyglada jakby byl włam do auta stacyjki
-
B6 DIVISION
Andrzeju albo mod na przetwornice Koito z Toyoty Avensis (nieDoZajechania) albo chińskie przetwornice z HiDów, też mega trwałe, u mnie jeżdżą już 3 rok i wszystko piknie nic nie buczy nima zakłóceń żadnych więc po co przepłacać? przeciez wiadomym jest że ori przetwornice Valeo to wielka smeldząca kuuuupaaaa
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Sluchaj jak juz chcesz dawac madre rady to rozwin swoja wypowiedz rzeczowo, jak jestes kumaty w te klocki to podaj 2-3 zrodla w PL ktore robia te pompy naprawde full profi, ja nie znam sie auto kupila siostra. Chcesz pomoc to czekam na dobre rady i namiary pzdr
-
B6 DIVISION
yeeep to info było mi potrzebne dla siostry rnsa. Z innej Beczki za komplet foteli i kanape z B7 kombi materiałowe ala Sline, podgrzewane i w pełni sterowane elektrycznie za niecałe 800zł to dobra cena?
-
B6 DIVISION
Dzieki Andrzeju za info odezwe sie do Ciebie wkrotce po olej i filtry do a4 2.0tdi b7 brd dla siostry
-
B6 DIVISION
Chlopaki zwykly RNS obsluguje karty pamieci max o jakiej pojemnosci? 8 czy 16GB? I gdzie kupic mozna karty SD nie HC? Bo jak wiadomo tych obecnie dostepnych w sklepach nie obsluguja stare rnsy
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Jaka zebatka? Nikt nic nie mowil o jakiejs zebatce? Tylko o imbusie gniezdzie do niego i wałkach... Jak to wyglada ile kosztuje?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
No tez tak mysle, kwestia wymiany wałkow wyrównujacych gniazda i imbusa na bardziej wzmocniony, i pytanie ktora metoda regeneracji lepsza, gdzie gniazdo pod imbus jest wieksze i czesc imbusa jest wieksza? Czy gdzie gniazdo jest dluzsze i wiecej imbusa siedzi w tym gniezdzie. Oczywiscie wzmocniona wersja. Ponoc ostatnia wersja jest lepsza bo z jakas tam laserowa ustawiana geometria czy jakos tak? Jakich polecacie producentow z allegro?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Jezeli pompy na lancuchu byly montowane w starszych rocznikach przed 2007r to czemu mechanik mowil mi ze sa lepsze bardziej wytrzymale, wrecz bezawaryjne, a te na kolach zebatych i imbusem tj nowsze sa wadliwe? I skad ta pewnosc ze w silniku BRD z listopada 2006r jest pompa na kolach zebatych z imbusem a nie starszego typu tj na lancuchu? Jezeli po VIN w ASO w Bialym nie potrafili tego stwierdzic? I mowili, ze dopiero zdjecie misy olejowej powie co tam tak naprawde siedzi?
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Radek a jaka masz pompe? Na lancuchu czy na imbusie? Bo mam identyczny model brd i ten sam rok prod i modelowy
-
B6 DIVISION
Oj ciekawe jak to Tobie bedzie zbierało sie z miejsca ale może być ociężale..chyba że Twoj kolejny mod to np takie 2.7 biturbo
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A kiera z B7 3 ramienna w B6 juz przetestowana ? i w razie kolizji dziala w 100% prawidlowo? Bo z tym modem wstrzymywalem sue kiedyscze wzgledu na wielka niewiadoma :/
-
B6 DIVISION
Bo ja tu codziennie 4litery sadzam pffff. [emoji13]
-
B6 DIVISION
Oki to jak taki wpadnie juz w Twoje hands to trzymaj go dla mnie i dawaj na pw info od razu to ogarniesz mi wszystko co niezbedne aby to wstawic do furacza Oki odmeldowuje sie, czas dać w kimę adios Co to sie stalo, wszyscy pospali?
-
B6 DIVISION
Cwiara jak dorwiesz mi kolor do benzy z koncowka 930H, 930HX lub 932QX tj do rocznika 2001r to dla mnie ma być Kaju eee tam przynajmniej jak pojde kiedys przed oblicze Pana i pokaże łapska to nie bede wstydził sie
-
B6 DIVISION
Aaaa tak wogóle to jesteśmy Miszczeeee świata w siatkówce.... Aaa i goooodnight za 6 godzin pobudka do roboty :/ typowy Kowalski idzie splacac 30letni dlug pańszczyźniany...
-
B6 DIVISION
Ktoś tu ćpie? Gdzie taki towar dają? Kolo pytal czy zwykly licznik z automatu do manuala wsadzi bez problemu to odpowiedz byla że tak tylko kodowanie Vcdsem zrobic wystarczy, potem na koniec rypnął nowy wątek o kolorowym liczniku, takze zachowujac chronologie postow, to wladi jestes jakis nie swój dzisiaj lepiej odstaw coś brał i wypij jednego albo dwa głębsze