Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Tyż polecam tego "Hamulca" szpeca od oryginalnych rozrzadow [emoji13] tzn. Pana Hammerka [emoji12]
-
B6 DIVISION
Yeeep... Nic jeszcze nie wyklulo sie. Terminy byly w przedziale 22sierpien-5wrzesnia, jak nie nastapi ro kojca tygodnia to 8ego ma byc polozona do szpitala
-
B6 DIVISION
Sieeeemaaa[emoji41]
-
B6 DIVISION
Bede mial w tym miesiacu 2 nocki na miescie z RD ( a miasto 70tys mieszkancow wiec nie duze) jak znow mi napatoczy sie Twoja byla niunia i ta gadzina to zrobie mu "kontrole" ale powiem Tobie szczerze, że cos ostatnio jej nie widze na ulicach mego miasta :/
-
B6 DIVISION
Ja bede wrzucal 2 -raz Rns-a , i wiem ze ta kasa jest słusznie wydana kazdny kto zmieni to to powie :) Wiesz gdzie mozesz znaleść fajnego RNS-a .. :) sam go tam montowałem hahaha Aaa u Tomka czy Krzycha? Tomek zmienil na Leda to wiem ale jak byl ostatnio u mnie to nie bylo zq bardzo czasu aby pobawic sie tym RNSem.
-
B6 DIVISION
Kaju, zawsze można sobie wkleic w gorne pole fis naklejke "włącz światła" i po kłopocie a tak prawde mowiąc to wiem, że najlepiej pasuje tam ori sprzet. tylko cena miażdżąca za RNSa, musze nabyć dar znajdowania okazji jak Bielun22 haha
-
B6 DIVISION
Hyhy wiem, ze to troche szpetne ale mozna poszukac o takim designu, ze az tak mocno by nie draznilo ale w sumie pomyslalem sobie faktycznie potrzebuje aby w aucie gralo radio i odtwarzalo muze w tym mp3, wiec moze byc i ubogie w funkcje jak na te czasy RNSE, musze tylko pobawic sie jeszcze Ledem aby miec porownanie czy jest sens pakowac sie w wieksze koszty
-
B6 DIVISION
Jeeep...stacje multimedialne za 2 tysie tj. Pioneer JVC są o niebo lepsze poki co bawilem sie zwyklym RNSem w siostry B7 i taki to odtwarzacz muzy i do tego nadaje sie Moze i kupie kieeedys RNSe jak stosunek ceny do mozliwosci bedzie proporcjonalny [emoji12] najpierw garaz
-
B6 DIVISION
Jozek a to nie Ty na alledrogo probujesz opchnac Leda za ponad 2 kafle? Jezeli bedzie dobrze szukac to mozna znalezc sprzet w mega dobrej cenie i nie kradziony ja cierpliwie poczekam na swoja " okazje" poki co zbieram na garaz dla swojej Adi a potem jak cos RNSa
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Ooo widzisz moze faktycznie zmiana oleju zmieni stan rzeczy, obecnie jezdzi na Castrol Edge 5W40 oczywiscie diesel. Motul to wiem, ze GIT jest sam sobie w swojej B6 w benzie leje i chwale aha czyli ten wyskakujacy komunikat z niskim poziomem oleju to moze byc wina wlasnie oleju? Czy za to odpowiadac moze cos innego?
-
B6 DIVISION
Bielun to gdzie sa te normalne ceny za te graty, bo ja wszedzie widze zawyżone hyhy, chociaz Rns Leda juz chodza po 1500zl wiec robi sie przelom w tej materii
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Ale ruuuch dzis w koncu elitejszon powrocila, i dobrze bo nie bylo z kim zapodawac "spamu" a za monolog by tu skarcili zaraz moderatorzy Edytko 1termin byl na 22 sierpien a ostatni na 5 wrzesnia jak nie to 8 do szpitala na wywolanie
-
B6 DIVISION
Czeee Edytko a ja nadal wypatruje potomka. 5wrzesnia to ostatni termin jaki byl podany
-
B7 Crew
chlopaki mam pytanie zostalo nabyte B7 avant 2.0tdi BRD 170km i mialem zonka jak pierwszy raz pojechalem w trase. Po 60km na fisie wyskoczyl mi zolty komunikat o niskim poziomie levelu, zjechalem na stacje i dolalem z 200ml i pojechalem dalej. Pozniej robiac znow 100km trase powrotna znow mi zaswiecilo sie. Ustalilem przy pomocy bagnetu, ze olej mi nie schodzi i jest zachowany poziom pod max. Info na fisie znika tylko po zgaszeniu auta i otworciu maski i jej zamknieciu, wychodzi na to ze cos mi elektronika swiruje? Czujnik pod miska olejowa? Auto bez filtra czastek, i po swiezej akcji serwisowej w ASO tj. wymianie pompowtryskow
-
B6 DIVISION
Gorzej jak Niemiec wczesniej na swoj koszt wymienil cewki to moze okazac sie że nic Tobie nie wymienia
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
No to nie bedzie tego concerta mial nawet na jutro, nie mowiac, ze potrzebuje go na wczoraj- B6 DIVISION
jestem na etapie odkrecenia sruby z misy olejowej aby spuscic i zmienic olej........ Wandej dopiero co filtry i olej od Ciebie pomontowałem- B6 DIVISION
No ciekawe co moj powie jako pierwsze slowo, moze bedzie to "Adi" [emoji12]- B6 DIVISION
u mnie potomek jeszcze nie wykluł sie, cos mu za wygodnie- [BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Ru masz wielka niewiadoma, siostra ma BRD z 11.2006 prod a 2007 modelowo. I w ASO sprawdzili po numerze misy olejowej jaki mechanizm siedzi, bo jak to powiedzieli w tym Aso, tylko tak bez rozbierania pompy da sie sprawdzic ten mechanizm, sa dwie rozne misy olejowe pod dwa rozne mechanizmy pompy olejowej tj lancuchowa i zebatkowa- B6 DIVISION
Porazka jeszcze wczoraj przez tel zapewniali mnie z salonu Audi w Bialym, ze maja wszystkie niezbedne elementy do przeprowadzenia akcji serwisowej zmiany pompowtryskow, dzis wyszedlem z salonu i po godzinie juz dzwonia, ze uszczelka jest w zlej kondycji i trzeba ja zmienic ale jej nie maja i dopiero na jutro...whaaa da fuuuck? Wzialem wolny dzien i 100km w jedna strone a tu takie coos, beda szukac zamiennika po hurtowniach w miscie, zalamka co za profesjonalizm - B6 DIVISION