Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Siemeeema ja np majac kratke z s4 wlozylem w ramke sline przykrecilem na mini srubki od srodka a nastepnie sciagnalem wszystko to do srodka auta na trytytki robiac odpowiednie otwory kratce i w tych 3 slupkach co ida od gornego zderzaka. Jak znajde fotki to pokaze mialem w swoim watku ale nie wiem czy nadal tam sa zawieszone po zmianie servera forum
-
B6 DIVISION
Akurat z tego linku poradnik jest za***isty sam zrobilem i piknie trzyma jak w ori a trytytki potrzebowalem 3 do ogarniecia srodkowej kratki aby trzymala sie na 3 ramionach wychodzacych z gornej czesci zderzaka w dol do dokladki
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Totalna załameczka podać wszystko na tacy i najlepiej kilka razy to samo tak dla pewności Andrzeju dzieki poraz kolejny za good zestaw oilfiltr do adi, doszlo dzis wszystko- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Andrzeju wyslales mi juz zestaw oilfiltr do BRD? No i wszytkim- B6 DIVISION
Kaju pała na fisie stoi ups strzałka i od razu auto dostało orgazmu..wylewne masz to to auto haha- B6 DIVISION
Andrzeju kiedy wysylka zestawu do BRD? Bo chce auto oddac do warsztatu na regeneracje pompy oleju i zblokowany jestem :/- B6 DIVISION
ufff pierwsza godzina w robocie strzeliła :/- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
mialem identycznie tylko ja mialem sprawcę. Sent from my Iphone 6 Sieeema, ja jakos rowno rok temu tez mialem taka akcje tylni prawy blotnik i na rancie byla wgniota, oczywiscie na parkingu, sprawcy szukalem okolo tydzien ale dorwalem, od razu mowie bedzie szpachelka i malowanko niestety, u mnie warsztat wystawil fakture 2700zl za robote dla ubezpieczyciela sprawcy, a sprawca regresem wystapil o zwrot kosztow do swojego klienta, bo udowodnilem, ze ten wiedzial, ze walnął w moje auto a pomimo tego zwial z tego miejsca myslac, że upiecze sie jemu mialem malutka satysfacje, nie powiem hyhy- B6 DIVISION
A co tu taka martwica? Wszyscy zalewają robaka?- B6 DIVISION
No to 3mamy kciuki powodzenia Wladi...trzeba naginać do robo na dyżur- B6 DIVISION
masz na mysli przelacznik auto?C jest bez auto, i interesi mnie wlasnie taki bez auto- B6 DIVISION
chłopaki rozkrętaki, kurde nie przypominajcie mi, że zaczął się weekend, bo nie... którzy spędzą go w sob i nd do 20:00 w robocie grrr :/ z innej beczki czy ori pokrętło świateł o nr 8E0941531C będzie wymagało ode mnie przestawiania jakiś pinów w gnieździe za włacznikem ?- B6 DIVISION
taki stuff to chyba tylko dla takich co będą pchali swoje niunie do "żyda"- B6 DIVISION
a drugi to nie jest związany może ze słabym aku? raczej stary już jest i za długo na nim nie posłucham muzy na BOSE na postoju.- B6 DIVISION
o to coś takiego mi chodzi przy engine bo sprawe błędów po wymiane modułu i kiery ogarnąłem w 10 min i tam jest GiTT- B6 DIVISION
Tomek ogarniasz troche tematyke bledow z vag? Mam 2 w engine i nie kumam o co chodzi z tym, jeden cos z low voltage ma a drugi termostatem, musialbym wkleic z pliku txt- B6 DIVISION
Ok wyprobuje sie, pierwsza lepsza czy są jakieś odmiany?- B6 DIVISION
Chłopy czym dobrym pielegnujecie skórę na kierownicy? Bo po modzie na kiere z B7 mam wrazenie, ze ta ma jakby mniejsza srednicę na kole i dziwnie to rękoma trzyma sie, moze jak czymsc odżywię ta skórę to bedzie lepiej pewniej trzymac sie w dloniach?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A sama pokrywke idzie normalnie kupic w aso? I how much jesli tak- B6 DIVISION
ja natomiast jak brałem autko od niemca to miałem prawe asferyczne lewe niet, a jak mialem okazje zmienic lustra na elektr skladane to zrobilem sobie oba wkłady asferyczne tj z linią pionową i gra gitara- B6 DIVISION
chłopaki co to za błędy są? ten z napięciem to aku do wymiany czy jak? Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 906 018 B Component: 1.8L R4/5VT 0004 Coding: 11501 Shop #: WSC 63351 WAUZZZ8E12A036274 AUZ6Z0A0155349 2 Faults Found: 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 35-10 - - - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0000 0000 - B6 DIVISION