Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A czy ktos wie czy operatorzy w tym Play maja takie same warunki umow tj po zakonczeniu umowy terminowej to u kazdego operatora umowa z automatu przechodzi na umowe na czas nieokreslony i wowczas obowiazuje 30dniowy okres wypowiedzenia ? Czy sa nieuczciwi operatorzy, ktorzy z automatu przedluzaja umowe na kolejny okres- w moim przypadku 13 miesiecy- jezeli nie wypowiem im wczesniej umowy, oraz czy wszedzie jest okres wypowiedzenia 30dni czy ma ktos 3miesiace?
-
B6 DIVISION
i chyba tak zrobie jak mówisz Kaju. w sumie teraz płace w Play 40zł/msc za nielimitowane rozmowy komorkowe i sms/mmsy - umowa była bez telefonu, ale chce zmienic fon wlasnie na S5 z uwagi na dobry aparat (mialem S3 i byl to dla mnie swietny telefon) dzieciak mi rosnie chce pstrykac fotki i nagrywac dobrej jakosci filmy, poza tym nie stac mnie na zakup S5 na raty i pozostaje mi nabycie go poprzez operatora komorkowego. przy abonamencie do 90zł wlasnie Orange ma najtaniej ten fon bo za 560zl inni maja ponad 1000zł, czyli jezeli umowa konczy mi sie w PLAY na dniach w styczniu to juz do nich nie pukac nie zachodzic tylko robic zakup przez strone Orange i oni za mnie ogarną sprawę od A do Z? kurde nei pamietam nawet kiedy dokladnie konczy mi sie ta pieprzona umowa w PLAY :/
-
B6 DIVISION
aaa Grzegorzu właśnie takie błedy miałem również po zmianie radia z Concerta II na III. i zastanawiam się co było nie tak w tym podłączeniu. OK teraz pytanie z innej beczki, ktoś miał ma umowę w sieci PLAY? bo zastanawiam się, czy jezeli skonczy mi sie umowa, chyba na dniach i nie wypowiem umowy to czy oni mi z automatu przedłużą umowę na czas okreslony? np kolejny rok czy przejdę na czas nieokreślony? bo zamierzam zmienic operatora chyba wroce do Orange mają najtaniej Szajsunga S5 bo 560zł przy umowie 24m 90zl /msc.
-
B6 DIVISION
niestety blokada jest styrana i aż wstyd byłoby to montować. poza tym przyciski z B8 chodzą lepiej niz te z B7 - sprawdzone organoleptycznie
-
B6 DIVISION
jakby potrzebny byłby panel szyb od strony kierowcy juz od 2004-2007 tj z b7 to mam taki 4xszyby tylko przyciski styrane są (wiec mozna podmienic?) ale sam panel sprawny (nabylem kiedys od bigmana i zapewniał, że ok jest) a że nie zrobiłem wogole z niego użytku to mógłbym wysłać listem poleconym. z B6 mam też sprawny przełącznik kierowcy ale pod szybyx2, ale mozna by cos przeszczepic jak ktos potrzebuje, lezy w kartonie i czeka na drugą szanse lub smietnik w niedalekiej przyszłości a tak poza tym to nie lepiej zrobic mod na takie z B8 (mikrostyki) kultura pracy o niebo wieksza, u mnie to tak wygląda: ">http://
-
B6 DIVISION
chłopaki, może ktoś ogarnie dokładnie o co biega z tymi błedami? dotyczy radia: 3 Faults Found: 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - - 00856 - Radio Antenna 011 - Open Circuit 00821 - Antenna 2 for Radio (R93) 011 - Open Circuit gdzie mam szukać źródła błędu? w przejściówkach anteny, które zakupiłem w celu możliwości podłączenia radyjka 2din na wtyczce Fakra, czy to raczej wzmacniacz antenowy pod tylną szybą (sedan) powiedział mi "bye bye" ?
-
B6 DIVISION
Ooo ubiegla mnie Bestia mialem juz zarekomenddowac Ciebie [emoji14] RicS3 a plytke juz wysuwa po wcisnieciu eject rnska?
-
B6 DIVISION
A i jak dlugo masz tego rnse podlaczonego w aucie? Chodzil kilka tygodni miechow bez problemow czy juz pierwszego dnia zaczęła Tobie ta RNSE eariowac?
-
B6 DIVISION
A czyli nie miales przed rnsem innego radia 2dinowego? Bo np Concert III ma inaczej rozwiazany uklad zasilania we wtyczce Fakra tam pin 15 z 16 mostkuje sie bo radio nie pojdzie, ale potem pod rnse to trzeba usunac pin 16 bo moze cos sknocic ale chyha nie musi? Skad masz przejsciowke? Zobacz czy masz pin 16 czy puste gniazdo, ta przejsciowka to nowka z allegro brales pod Rnse z 2 malymi wtyczkami u dolu?
-
B6 DIVISION
Nie mozesz jej wysunac tak? Wciskasz Eject i nic tak? Skad masz nawi? Kupowales tu na forum? Od kogo? I wazne pytanie, jakie radio siedzialo wczesniej przed RNSE? A tak w ogóle to od 31 grudnia codziennie w robo na dyżurze w godz 9-17 siedze i tak do srody wyłacznie. Ani sylwka ani dlugiego weekendu ani wolnego wtorku ni ma :/ niesmak, że uuuj.
-
B6 DIVISION
Melduję się posłusznie już leci pw
-
B6 DIVISION
dzis za chwile znow do robo i tak przez kolejne 5 dni pod rząd :/
-
B6 DIVISION
no to do roboty siuuuup a Wy tam trzeźwiejta [emoji14] Spełnienia Marzeń w Nowym Roku
-
B6 DIVISION
Sacze drina skromnie bo na 9:00 do roboty :/
-
B6 DIVISION
chłopaki mam pytanie how much kosztuje zmiana softu w komputerze auta tj ktos cos przekombinowal wczesniej w aucie i wyskoczyla po jakimsczasie na fisie zolte info że filtr dpf nie domaga, wiec udalem sie do magika od aut, ktory powoedzial, ze musial sciagnac ori soft pod ten sterownik modelu auta i silnika i dopiero na czystym sofcie wylaczyc sprawdzanie obecnosci filtra dpf. Ile za taka zabawe zycza sobie czarodzieje od tych rzeczy?
-
B6 DIVISION
Pije sie i jutro zgon bydzie a co 3 dni urlopu zostaly
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
dłuuugo nie zaglądałem do swojego wątku jest troche zaległości trzeba na nowo dodać zdjęcia bo przeniesienie forum na inny server nie posłużyło linkom :/ ponad to trzeba wykonać nowe zdjęcia i pokazać kolejne mody z ostatnich jakie wykonałem to: - wstawiona kiera z B7 3 ramienna, - zakupiony w grudniu '14r RNSE -płytka z najnowszymi mapkami pod RNSe - moduł Bluetooth "H", - licznik z kolorowym FISem ( jak uda mi się odłożyć jakiś żeton to wyśle go do Ćwiary celem zaadaptowania. Obecnie zmagam się z problemem skąd wziąć grosz na terakotę do kuchni i przedpokoju jak również wewnętrzne drzwi....
-
B6 DIVISION
jaki mamy dzis dzien? Zgoooon ide dalej spac Zzzzzzzzzz
-
B6 DIVISION
Bez jaj to tekst babci z reklamy o jajach Kaju [emoji14] Whiskacz leci w kolejce Gin i Finlandia ksiądz pogoni przy chrzcinach małego [emoji14]
-
B6 DIVISION
Zawsze tak mówi sie a potem... I jeszcze jeden i jeszcze raz.... Ktos mial wczoraj imieniny Dzis lekkie poprawiny a jutro chrzest mojego pierworodnego wiec kontynuacja ciągu alko... Oby wątrąba podołała.
-
B6 DIVISION
No i po sniadaniu, noc była długa i upojna
-
B6 DIVISION
I po pastorałce, teraz jeden głębszy i do spania
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja od ponad miesiaca mam siostre w NL i dostep na goraco do hitow zarzucilem na dzisiejszy wieczor kawalek bo dobrze masuje uszy- B6 DIVISION
Yellow Claw - Till It Hurts ft. Ayden (OUT NOW!): to jest nutka ciekawe kiedy u nas zaczna puszczac Aaa i siema ludziska i dzieki za klubowe zaproszenie - B6 DIVISION