Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czy ktos wie czy operatorzy w tym Play maja takie same warunki umow tj po zakonczeniu umowy terminowej to u kazdego operatora umowa z automatu przechodzi na umowe na czas nieokreslony i wowczas obowiazuje 30dniowy okres wypowiedzenia ? Czy sa nieuczciwi operatorzy, ktorzy z automatu przedluzaja umowe na kolejny okres- w moim przypadku 13 miesiecy- jezeli nie wypowiem im wczesniej umowy, oraz czy wszedzie jest okres wypowiedzenia 30dni czy ma ktos 3miesiace?
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i chyba tak zrobie jak mówisz Kaju. w sumie teraz płace w Play 40zł/msc za nielimitowane rozmowy komorkowe i sms/mmsy - umowa była bez telefonu, ale chce zmienic fon wlasnie na S5 z uwagi na dobry aparat (mialem S3 i byl to dla mnie swietny telefon) dzieciak mi rosnie chce pstrykac fotki i nagrywac dobrej jakosci filmy, poza tym nie stac mnie na zakup S5 na raty i pozostaje mi nabycie go poprzez operatora komorkowego. przy abonamencie do 90zł wlasnie Orange ma najtaniej ten fon bo za 560zl inni maja ponad 1000zł, czyli jezeli umowa konczy mi sie w PLAY na dniach w styczniu to juz do nich nie pukac nie zachodzic tylko robic zakup przez strone Orange i oni za mnie ogarną sprawę od A do Z? kurde nei pamietam nawet kiedy dokladnie konczy mi sie ta pieprzona umowa w PLAY :/
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aaa Grzegorzu właśnie takie błedy miałem również po zmianie radia z Concerta II na III. i zastanawiam się co było nie tak w tym podłączeniu. OK teraz pytanie z innej beczki, ktoś miał ma umowę w sieci PLAY? bo zastanawiam się, czy jezeli skonczy mi sie umowa, chyba na dniach i nie wypowiem umowy to czy oni mi z automatu przedłużą umowę na czas okreslony? np kolejny rok czy przejdę na czas nieokreślony? bo zamierzam zmienic operatora chyba wroce do Orange mają najtaniej Szajsunga S5 bo 560zł przy umowie 24m 90zl /msc.
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety blokada jest styrana i aż wstyd byłoby to montować. poza tym przyciski z B8 chodzą lepiej niz te z B7 - sprawdzone organoleptycznie
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakby potrzebny byłby panel szyb od strony kierowcy juz od 2004-2007 tj z b7 to mam taki 4xszyby tylko przyciski styrane są (wiec mozna podmienic?) ale sam panel sprawny (nabylem kiedys od bigmana i zapewniał, że ok jest) a że nie zrobiłem wogole z niego użytku to mógłbym wysłać listem poleconym. z B6 mam też sprawny przełącznik kierowcy ale pod szybyx2, ale mozna by cos przeszczepic jak ktos potrzebuje, lezy w kartonie i czeka na drugą szanse lub smietnik w niedalekiej przyszłości a tak poza tym to nie lepiej zrobic mod na takie z B8 (mikrostyki) kultura pracy o niebo wieksza, u mnie to tak wygląda: ">http://
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki, może ktoś ogarnie dokładnie o co biega z tymi błedami? dotyczy radia: 3 Faults Found: 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - - 00856 - Radio Antenna 011 - Open Circuit 00821 - Antenna 2 for Radio (R93) 011 - Open Circuit gdzie mam szukać źródła błędu? w przejściówkach anteny, które zakupiłem w celu możliwości podłączenia radyjka 2din na wtyczce Fakra, czy to raczej wzmacniacz antenowy pod tylną szybą (sedan) powiedział mi "bye bye" ?
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooo ubiegla mnie Bestia mialem juz zarekomenddowac Ciebie [emoji14] RicS3 a plytke juz wysuwa po wcisnieciu eject rnska?
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A i jak dlugo masz tego rnse podlaczonego w aucie? Chodzil kilka tygodni miechow bez problemow czy juz pierwszego dnia zaczęła Tobie ta RNSE eariowac?
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czyli nie miales przed rnsem innego radia 2dinowego? Bo np Concert III ma inaczej rozwiazany uklad zasilania we wtyczce Fakra tam pin 15 z 16 mostkuje sie bo radio nie pojdzie, ale potem pod rnse to trzeba usunac pin 16 bo moze cos sknocic ale chyha nie musi? Skad masz przejsciowke? Zobacz czy masz pin 16 czy puste gniazdo, ta przejsciowka to nowka z allegro brales pod Rnse z 2 malymi wtyczkami u dolu?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mozesz jej wysunac tak? Wciskasz Eject i nic tak? Skad masz nawi? Kupowales tu na forum? Od kogo? I wazne pytanie, jakie radio siedzialo wczesniej przed RNSE? A tak w ogóle to od 31 grudnia codziennie w robo na dyżurze w godz 9-17 siedze i tak do srody wyłacznie. Ani sylwka ani dlugiego weekendu ani wolnego wtorku ni ma :/ niesmak, że uuuj.
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Melduję się posłusznie już leci pw
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzis za chwile znow do robo i tak przez kolejne 5 dni pod rząd :/
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to do roboty siuuuup a Wy tam trzeźwiejta [emoji14] Spełnienia Marzeń w Nowym Roku
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sacze drina skromnie bo na 9:00 do roboty :/
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki mam pytanie how much kosztuje zmiana softu w komputerze auta tj ktos cos przekombinowal wczesniej w aucie i wyskoczyla po jakimsczasie na fisie zolte info że filtr dpf nie domaga, wiec udalem sie do magika od aut, ktory powoedzial, ze musial sciagnac ori soft pod ten sterownik modelu auta i silnika i dopiero na czystym sofcie wylaczyc sprawdzanie obecnosci filtra dpf. Ile za taka zabawe zycza sobie czarodzieje od tych rzeczy?
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pije sie i jutro zgon bydzie a co 3 dni urlopu zostaly
  17. dłuuugo nie zaglądałem do swojego wątku jest troche zaległości trzeba na nowo dodać zdjęcia bo przeniesienie forum na inny server nie posłużyło linkom :/ ponad to trzeba wykonać nowe zdjęcia i pokazać kolejne mody z ostatnich jakie wykonałem to: - wstawiona kiera z B7 3 ramienna, - zakupiony w grudniu '14r RNSE -płytka z najnowszymi mapkami pod RNSe - moduł Bluetooth "H", - licznik z kolorowym FISem ( jak uda mi się odłożyć jakiś żeton to wyśle go do Ćwiary celem zaadaptowania. Obecnie zmagam się z problemem skąd wziąć grosz na terakotę do kuchni i przedpokoju jak również wewnętrzne drzwi....
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki mamy dzis dzien? Zgoooon ide dalej spac Zzzzzzzzzz
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez jaj to tekst babci z reklamy o jajach Kaju [emoji14] Whiskacz leci w kolejce Gin i Finlandia ksiądz pogoni przy chrzcinach małego [emoji14]
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze tak mówi sie a potem... I jeszcze jeden i jeszcze raz.... Ktos mial wczoraj imieniny Dzis lekkie poprawiny a jutro chrzest mojego pierworodnego wiec kontynuacja ciągu alko... Oby wątrąba podołała.
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i po sniadaniu, noc była długa i upojna
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I po pastorałce, teraz jeden głębszy i do spania
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja od ponad miesiaca mam siostre w NL i dostep na goraco do hitow zarzucilem na dzisiejszy wieczor kawalek bo dobrze masuje uszy
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Yellow Claw - Till It Hurts ft. Ayden (OUT NOW!): to jest nutka ciekawe kiedy u nas zaczna puszczac Aaa i siema ludziska i dzieki za klubowe zaproszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.