Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Tomek to Ty jezdziles do tej pory bez BOSE? O_o a ja myslalem, ze juz to masz na pokladzie ;P
-
B6 DIVISION
od razy siusiaki weźcie sobie 2 butelki i każdy niech wali z gwinta i będziecie hardcory
-
B6 DIVISION
Yyy bo ten obrus z lat 80 talerze z wczesnych 90tych, impra u matuli pod golymi niebiosami, zastawa zarezerwowana na chlejusow co by szkod nie narobili
-
B6 DIVISION
Troche dzis buja tą łajbą z rana czas jeszcze zdrzymnąć sie troszku Gratulacje moda feniks...bez odbioru
-
B6 DIVISION
Jooo 2 dni w zamrazarce dojrzewala, komu kaszanaeczka? [emoji12]
-
B6 DIVISION
3cdni wolnego od dzis takze ten tego wszystkim smacznego i na zdrowije
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Przykro nam to "slyszec" :/ ja jak docinalem pod tylne boczki w elektryce otwory pod lampki to od srodka byly slady gdzie powinien byc wyciety otwor pod lampke, wiec i tu byc powinno takie oznaczenie, a tak juz wszystko jasne w Twoim przypadku- B6 DIVISION
Eee tam moze sprobowac skleic na SuperGlue, patexa lub ośmiorniczke ;D- B6 DIVISION
Dokladnie trzyma jakby bylo przyspawane- B6 DIVISION
Jeeeep tez tak mam, spojler na klape przyklejony klejem do szyb- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Nie becz i tak masz z górki hyhyhy [emoji12]- B6 DIVISION
W duupe z takim wypasionym audiolem, tam nie ma co rezac wszystko na full ma praktycznie tylko kosmetyke jebnie chlopak tj elektryke na tyl [emoji13]- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
O ten to poszedl na latwizne kupil mega wypasiona wersje i nie wiele ma do wyrezania tyl w elektryke zrob bo obciach a tak to wypas- B6 DIVISION
Hi [emoji41] Bielun a zobacz po zdjeciu tej oslony czy od strony wewnetrznej nie bedziesz mial fabrycznie oznaczonego cienka linia miejsca gdzie mialby znajdowac sie otwor na lampke- B6 DIVISION
Ma ktos sprawny uchwyt na kubek bo mi padl mechanizm tj nie blokuje sie i caly czas wysuwa sie, czy idzie to naprawic?- B6 DIVISION
IronX spróbuj tym no albo glinką Dzieki chlopaki za porady wyprobuje, nie wiem jak u innych ale u mnie ten glosniczek pdc ostro napierdziela, nawet pomimo tego że polke wypelnilem welna aby przy duzym basie mi nie wpadala w wibracje , w koncu u mnie napierd dwa suby bose i Bang& Olufsen- B6 DIVISION
Chlopaki czym najlepiej bez szkody dla lakieru usune z niego zywice z drzewa, troche juz na nim przyschla od slonca :/- B6 DIVISION
Wstawi niech Tobie to mechanik a potem na zbieznosc i wszystko, chyba że chcesz miec opony krzywo zjechane na bieznikach, przy okazaji obadaj czy amorki wachacze lub koncowki nie nadaja sie do wymiany to zaoszczedzic na tej operacji tj zbieznosci kol- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jak inne banki to dobe jak te same banki to minuta- B6 DIVISION
Komu dobrze a ja dzis dyzur a wolalbym nad jezioro wypad zrobic ;/- B6 DIVISION
Hej ja jak montowalem schowki pod fotele w zeszlym tygodniu to tez o tym myslalem jak to ogarnac i poprostu czesc blaszek wlozylem odwrotnie i tez jest git [emoji41]- B6 DIVISION
460zl za 1 sztuke tej blaszki? Tj na 1 hebelek?- B6 DIVISION
Nie lubie miejskich duzych plaz jak I tych juz przeludnionych za miastem. Wole jezdzic na male gdzie jest czysto I sa wyludnione miejscowki. Ktos wie jaki numer maja te pokretla z boku siedzenia w nalesnikowym fotelu I czy sa takie same w fotelach z B6 I B7 w nalesnikach I sportach? Bo mi ulamaly sie zaczepy I nie ma jak teraz regulowac oparcia :/ - B6 DIVISION