Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
A ja chlopaki te wyjmowanie pinow ogarnalem w MIG przy pomocy 2 igieł, robota prosta jak cep, ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Wogole ta elektronika wydaje sie o wiele prostsza w ogarnieciu, jak wszystko rozlozylo sie i porownalo ;D
-
B6 DIVISION
Takze odezwe sie po 26lipca, jak juz zjedzie mi sister i da lub nie hajs do reki [emoji13]
-
B6 DIVISION
To jest full zestaw przod tyl jo? Koncowki drazkow tyz są?
-
B6 DIVISION
Ja pitole jak wyjac piny z wtyczki w tylnych drzwiach? Ta ktora wpina sie w slupek B. Te fioletowe blokady wyjalem ale nie widze gdzie cos wciskac aby je wyjac. Potrzebuje przepiac 4 piny, bo mam wiazki tylnych drzwi z B7, a instalacja w aucie to B6 of course
-
B6 DIVISION
Condons? [emoji12] ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Andrzeju jaki bylby koszt kompletnej zawiechy do avanta B5 tdi tych sportow? Dla siostry potrzebuje wymienic
-
B6 DIVISION
Czyli sama kiera jest taka sama zarowno w B7 jak i B8, jedynie jest roznica w kablach i poduszcze? czyli smialo mozna kupic kiere z B8 i do tego skompletowac kabel i poduche z B7 i wszystko powinno grac w B6? Pomijam, ze trzeba miec modul kiery i tasme dodatkowo z B7 ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ---------- Skrzynka PWoprozniona Marcin
-
B6 DIVISION
Kolegi kierownica 3ram multi z B8 i B7 to to samo? Tj, tasmy kabelki pod airbag jak i sam airbag sa zamienne?
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Wandej Twoje tarcze toczą sie już w koncu w mojej Adi, tylko ktos mi wypiździł z garazu tylne oslony pod 288mm i poki co musze bujac sie na starych oslonach 244mm, ktore przycialem flexem, tylko teraz nowe 288 tarcze 1cm wystaja ponad "oslone", wogole to drogie takie oslony w ASO? A no i masz jeszcze Andrzeju piora, zapomnialo mi sie, że mialem zglosic sie po takowe- B6 DIVISION
Marcin moje PW odczytales? Sugerowane odpowiedzi: Tak, nie, niewiem, wal sie Napisz cos w tym stylu i bedzie wsio kpw- B6 DIVISION
W zeszlym roku kupilem na alledrogo fotka zestawu w moim watku w takim razie moge czuć sie wielkim farciarzem zreszta tylne zderzaki sline do B6 na 2rury kupilem juz 2 sztuki za 450-500zl kazdy jestem niczym Mr. TON z Łowcy Okazji hehe- B6 DIVISION
O to nie dzial sprzedam wiec mozna wyrazic swoja opinie co do ceny ;P 4 setki za 4 glosniki? Kurde ta są BOSE typu A, i tylko 4glosniki troche przydrogo, za 640zl mozna chwycic caly zestaw 10 glosnikow Bose w tym sub i centralny, ze wzmakiem czarnym BOSE of course- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Kurna to jak ja jezdze 5 x w tygodniu do roboty w tym kazdego dnia jakies 2x 3km to co moj aku ma powiedziec? Lepiej nie jechac w las na dluzsza przygode bo sluchajac BOSE szybko aku moze pasc [emoji13]- B6 DIVISION
Ale dosrodkowanie i brama ladna byla gówniarza Goetzego- B6 DIVISION
Aleee brama ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- No i Deutche uber alles- B6 DIVISION
Czyzby mialy byc karne jak z Holandia?- B6 DIVISION
Warto szukac i kupic uzywki oslony pod tylne tarcze 288mm z B7 3.0TDI za 85zl czy w ASO nowki kosztuja niewiele wiecej? Ktos z familii wywalil moje z garazu zanim zdazylem zrobic moda z heblami :/ a i czy B7 3.0tdi wystepowaly zarowno w quattro i fwd czy tylko w Q? Bo jakies oslony nie podejda do oski w B6? ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- Pacze, że chyba wszyscy oglądają finał mumdialu bo cisza tu panuje grobowa [emoji12]- B6 DIVISION
miały. bodajże w s6 pchali z et30. Mialem na mysli, że nie w A4- B6 DIVISION
A co za male na przod te dysty 10tki?- B6 DIVISION
no to ładne te ET jak 30 ale ori aluski audi chyba nie miały takiego- B6 DIVISION
Jakie ET43 tył alusków pewnie?- B6 DIVISION
A cooo już ponudziły sie co po niektorym gadzety?- B6 DIVISION
Masz duzo racji w tym co mowisz Grzesiu, wytrzymalosc aut Audi skonczyla sie tak naprawde przy roku Y2K potem juz tylko oszczednosci na jakosci elementow. ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ---------- Pospali sie dzis wszyscy, czyzby ostre tanku tanku bylo wczoraj?- B6 DIVISION
Aaa no to sam tego nie zrobie tj. calej reszty najwyzej podjade teraz ja do Krzycha i poprawimy to co nie wyszlo za pierwszym razem - B6 DIVISION