Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Wystarczy zwykly kabel KKL i np. VCDS lite? Rozumiem, ze pompe w test zapodac na wlaczonym zaplonie czy jak?
-
B6 DIVISION
Whaaat?... ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Ciekaw jestem jak dlugo Krzychu w tej It zabawi, bo czeba poprawic odpowietrzenie w mojej adi, mozliwe, że wystarczy Vagiem pompe potraktowac tylko ale ja ni pani maju tego
-
B6 DIVISION
Yesss wiek Chrystusowy i czas zacząć żywot biblijny hahaha
-
B6 DIVISION
Jutro to bedzie miaaaazga Niemcy rozjebia system tj. ten mundialu ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Vodka i panienki to mi przez 8 lat starczylo tego, teraz czas zapuscic korzenie rodzinka, a okres figo fago odeslac do lamusa
-
B6 DIVISION
Akurat w swojej branzy mam doswiadczenie w przyswajaniu promili, a wiedziec, wiem czasami az za duzo niz pozostali takze ten tego panowie, ogladam mecz siuuup ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Aaaa zapomnialem wy nie ogladacie footballu ;D
-
B6 DIVISION
Juz tak nie przechwalajcie sie kto wiecej wypije ;P
-
B6 DIVISION
Kaju to jak dobrze rozumieć masz obecnie dwie b6tki? Czy jak? Jaja sobie robil, że od Marcina kupił [emoji13]
-
B6 DIVISION
Pany ja dopiero co wzialem kredyt na 30lat, żona w 8 miesiacu i bez pracy, wiec moja audi pojeździ ze mna naprawde dlugo, chocbym slinil sie na B8 to i tak bedzie nieosiagalna 4me. Gdyby nie dzidzia to moze skusilbym sie po cichu na gwint i stacje multimedialna jvc i to byloby na tyle
-
B6 DIVISION
Powiadam Wam, że bede jednym z tych co najdłużej beda tłuc sie w swojej B6
-
B6 DIVISION
Wykrusza sie ekipa z B6stkami [emoji34]
-
B6 DIVISION
deszczyk pada szarówa za oknem, dobrze, że nie mam urlopu teraz in work...
-
B6 DIVISION
Z debowego toc za drogie drzewo, z plyty pilsniowej wytnij mu te wachacze ;P
-
B6 DIVISION
Bieniek special 4 U robie edit posta, choc uwazam, że nie ma w nim nic obrazliwego a moze wrecz motywujacego na przyszlosc. ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- Ameno ziomki ide otworze zimnego broowarka a jutro rezam dalej autko ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Poprostu kazdy ma prawo pomylic sie tj. Czaki, a ja nowicjusz nie jestem i od razu po wypakowaniu skumałem, żecto nie halo, aha i to jest ten sam tunel co ze zdjec tylko tam byly slabej jakosci i nie bylo widac rysek, ale byla charakterystyczna plamka na oslonce pod recznym, takze nie ma mowy o pomylce jezeli chodzi o sztuke a bledzie co do podania rocznika z jakiego tunel pochodzi. Eot, reszta bedzie na pw z Czaki22
-
B6 DIVISION
No ja wiem, że czaki to taki forumowy ala allegrowy Super Sprzedawca dlatego jakie bylo moje zaskoczenie
-
B6 DIVISION
Help help heeeelp... ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- Nie spowiadam sie w kosciele wiec swoje czesiowe gorzkie żale wylałem tutaj bo wylewny jestem... ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- [emoji13]
-
B6 DIVISION
Czy uzylem w wiekszosci wypowiedzi duzych liter chlopaku? Nie dre japy, wiec luzuj wodze ok? Nikogo nie pietnuje od razu ani nie oskarzam za umyslnie dzialanie, jestem tylko troche zawiedziony tym faktem.
-
B6 DIVISION
Moze bedzie teraz lepiej, kurna Czaki chyba sie zajeb.. bo dostalem dzis od niego tunel z 2004 a nie z 2007 i z B6 chyba a nie z B7 [emoji12]
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Dokladnie, rok temu zrobilem czysCzenie i painka wylatywala kratkami po kilku dniach radio przestalo mi dzialac splynelo z kratki po tyknej sciance radia i zamilko na amen, choc miesc przypalenua nigdzie nie bylo
-
B6 DIVISION
No ale jak z trwaloscia tych pedalow z rski? Te gumy nie wycieraja sie za szybko? ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- Jeszcze nie wkrecilem fotela czasu wczoraj nie bylo [emoji34]
-
B6 DIVISION
Jak dobrze, ze mundial konczy sie bo ciezko rano isc do roboty...ludziska rzucily sie na zestawy z rs4 podstopnice i nakladki takze przestanie to byc rarytasem, zwykle fabryczne beda wow
-
B6 DIVISION
Karniaki beda lecialy, a co tu jakies wieswagenowe watki?
-
B6 DIVISION
Dogryweczka panowie, i kolejny zimny browarek ruszony ;D
-
B6 DIVISION
Panowie zaraz meczyk
-
B6 DIVISION
a wiesz ile wart jest taki komplet ale 1NK? Bo jak tak to troche taniej musialbys zaoferowac te 7N6
-
B6 DIVISION
Zgrzewke piwa [emoji12]