Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja do tego przytulilbym jeszcze portfel wujka szejka..ale takiego nie mam wiec i bez S4 musze obejsc sie [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka rezacze...nikt nie spamuje? Wszyscy ostro zapierd... na gigantyczne emerki? - Nie uwzgledniam tych na emigracji [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fiu fiu fiuutowo tu dzisiaj, że ho ho... wysłane z Galaktycznej S5
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to za lakiernik jakis dupowaty... ja oddalem do sprawdzonego zakladu dwupokoleniowego juz, widzial, ze autko zadbane i zrobil nie tyle po samym kodzie co sprawdzajac odcien na karoserii w juz 14 letnim aucie. wysłane z Galaktycznej S5 Miszka bo robote opija sie po a nie przed [emoji14] bo potem najczesciej wychodzi "druciarstwo prowizora" itp wysłane z Galaktycznej S5
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odpukac jak ja dokladalem sline zderzaki i listwy to do mojego sreberka dobral naprawde niezle tj LY7W. Jeszcze 7h w robocie i do kolejnej. Jak zombie... wysłane z Galaktycznej S5
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sluchaj z tymi ramionami to mozna sie gimnastykowac. Mialem raz sciagacz to byl za krotki i nie ogarnial mi tej sprawy. Juz z trzech b6 zdejmowalem ramiona by na aero zmienic i ja robie tak rekawiczki warsztatowe materialowe wkladam dlon palcami tak jak chwytak, napieram reka do gory i w tym czasie mlotkiem w srube uderzam z wyczuciem. 2-3 pukniecia i masz wyjete stare ramie. Sprawdzone dziala i szkody nie wyrzadza wysłane z Galaktycznej S5
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wysłane z Galaktycznej S5
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brawejszon Wandej modzisz modzisz wysłane z Galaktycznej S5
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Matibati2 wziales zapewne fotele od siemiana gdzie jedynie fotel kierowcy jest full elektric. Jest gdzies watek o zmianie zwyklych na elektryczne opisane kostki piny kable bezpieczniki. Jednym slowem wszystko podane jak na talerzu powodzenia z modem wysłane z Galaktycznej S5
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sobie wypraszam, dostałeś dokładnie taką osłone jak na zdjęciach, nawet piankę wymienilem Ci na nową nieśmiganą, która kosztowała nie mniej niż zapłaciłeś za całość. Chyba zdążyłeś to zauważyć. Przy ślizgach często mogą pojawiać się lekkie pęknięcia bo w tych miejscach są zaokrąglenia a dodatkowo idą tam ślizgi, które napinają całość spinkami i tworzywo nie wytrzymuje naprężenia. Mam teraz w rękach nową osłonę z ASO mogę Ci zapodać fotki tego miejsca i też mam podobne zaczątki pęknięć. To kompletnie na nic wpływa gdy całość masz na aucie przypiętą jak należy. Chciałem dobrze, zrobiłem Ci fajny zestaw a Ty wyjeżdżasz od razu z lamentami na forum i dowiaduje sie o tym nie na PW/tel , tylko przeglądając przy porannej kawie B6 Div Jak Tobie stan nie odpowiada to odeślij, a ja zwracam kase. Nie widzę absolutnie żadnego problemu. Przy okazji zapewniam Cię ze możesz szukać nadal, ale zawsze przy tych osłonach będzie jakieś "ale", w końcu to element podwozia , często wielokrotnie ściągany albo ciorany i deptany po warsztatach. Twój wybór. Wiesz co Artur...nie pograzaj sie prosze. oslone tj gabke mi zmieniles tak jak to napisales heh. A jak wytlumaczysz, że na tej pieknej oslonie z oferty nie bylo dwoch naklejek a na tej co dostalem sa? Do tego golym okiem widac, że w miejscu chocby laczenia z oslona od skrzyni biegow mocowanie jest gladziutkie w tej ze zdjecia oferowanej przez ciebie idealnej a na tej co dostalem sa takie przetarcia ze hej. Prosze nie pisz nic wiecej. Wyslales mi zupelnie inna oslone.
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez mam dzialeczke u siebie za miastem na Mazurach ok 8km od mojego miasta ale przy obecnej sytuacji finansowej i zonie z synkiemna moim utrzymaniu musialem odpuscic budowe domu wysłane z Galaktycznej S5
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakladajac, że ma sie dzialke... ile przeznaczysz na wybudowanie i wykonczenie domu? Ile m2 chatka? Mi 2/3 pensji wpierd..la kredyt mieszkaniowy na ok 30 latek wysłane z Galaktycznej S5 O dalszym rezaniu furacza to juz moge zapomniec. A chcialo sie siedzenia na te z B7 i podsufitke czarna sline zmienic bo reszta to juz ogarnieta. A tak zostana tylko niespelnione marzenia. Moj maly skonczyl wlasnie wczoraj 5ego 6miesiecy to jest najwiekszy Skarb wysłane z Galaktycznej S5
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju oby tak bylo. bo w watku sprzedazy oslony zamiescilem foty oslony jaka dostalem i to "slepiec zauwazylby przynajmniej 3 szczegoly odrozniajace obie oslony wysłane z Galaktycznej S5 No i siusiaki zazdroszcze Wam tej Bukowiny bo ja musialem pozyczyc kolejne 2 tysie do wykonczenia mieszkania, i ta wtopa z oslona pod silnik mnie rozdraznila :/ a Twoje blaszki jak juz obiecalem, ze wezme to wzialem chociaz kilka razy robilem podsumowania i glos mi mowil "masz powazniejsze wydatki...odpusc sobie" [emoji14] wysłane z Galaktycznej S5
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moje Andrzeju wyladuja dopiero w drugiej polowie kwietnia jak zniknie sol z drogi i wskocza letnie 18".... ale wkurw mnie wzial zakupilem u forumowego kolegi Turzol oslone pod silnik miala byc idealna fotka byla w ogloszeniu od tej oslony. A dostalem po tygodniowej obsuwie z wysylka, zupelnie inna oslone z peknieciami przy slizgach itp normalnie zaczynam watpic w uczciwosc co po niektorych forumowiczow. Albo honorow przyzna sie chlop do "pomylki" i zabierze produkt niezgodny z opisem na swoj koszt albo jest na to jedno okreslenie. Jestem zniesmaczony ta sytuacja bo to juz nie pierwsza taka i kilka osob jest u mnie na czarnej liscie ze sprzedanymi "idealnymi" przedmiotami wysłane z Galaktycznej S5
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Forum techniczne -》 uklad elektryczny -》 Audi a4 B6/B7 podwieszone liczniki mono kolor ...czas wyszukiwania manualnego organoleptycznie ponizej 30 sek wysłane z Galaktycznej S5
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj czy przypadkiem nie jest tak, że uzytkownicy B6 z modelowego rocznika 2001/2002 moga zapomniec o zastosowaniu kluczykow z B7? Bo rzekomo immo jest inne tj starsze?Jeszcze 3h45min i koniec roboty...wypilby teraz zimnego browca :/ wysłane z Galaktycznej S5
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czy czasem nie mozna bylo zajrzec do warsztatu i tam masz podwieszony dosc popularny temat o zmianie licznika? Jest tabelka i kilka slow-odpowiedzi na twoje pytania :# ewent jak nie ogarniesz jak odczytac po nr vin to wowczas meldujesz sie do cwiary by dla zupelnej pewnosci nabyc odpowiedni licznik. Moj dojrzewa w szafie i moze przed wakacjami do Cwiary poszybuje.. wysłane z Galaktycznej S5
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak dokładnie Daniel dosyć dobre i tanie Ja mam Vikingi od roku i przejezdzilem poprzedni sezon i zlego slowa na nie nie powiem a ceny sa przystepne jak na 18"
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z oponek to chyba jeszcze Vikingi sa nie najgorsze? wysłane z Galaktycznej S5
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może chciał być jak policeman i teraz nadrabia barwą blue
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Andrzeju za blaszki... ">http:// ciekawe jak te napisy znosić będą myjkę ciśnieniowa na myjni jak zechce człek popieścić felunek...
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wysłane z Galaktycznej S5
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wysłane z Galaktycznej S5
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fele cacy ale 19" ale jakies malutkie tarcze tam widac i troche slabo calosciowo Andrzeju, niezastanawiales sie nad zestawem 345/300? Goldeny za blaszki polecialy juz dzisiaj. wysłane z Galaktycznej S5 A no...i..... bo chyba nie przywitalem sie :/ wysłane z Galaktycznej S5
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ide układać klocki lego tj. panele, jeszcze 2-3 tygodnie i bede mogl wprowadzic sie wysłane z Galaktycznej S5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.