Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzegorz fajną macie akcję z ASO w Katowicach (skorzystałbym jednakże jestem z Mazur wiec daleko i jest to nie opłacalne dla mnie pozostaje mi albo serwis ASO Skody albo jakis dobry warsztat. Andrzej cyzli jak mi wyskoczy warsztat z kwotą za robociznę 500zł to mam targować się conajmniej o 100zł tak? robocizne cenic ok 350zł max 400zł? dzidzia w sierpniu bedzie rozgladac sie za chatą(w kredycie) wiec kase trzeba co do złotówy wyliczać
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to zobaczy sie czy nie beda chcieli zedrzec 500 albo i wiecej. Dzieki za info. Czesci chyba biore od Hammera. ciekawe czy nie podmienia mi nic grrr nie mam swojego zaprzyjaznionego mechaniora niestety shiit. Aha przy tym silniku 1.8T chyba nie trzeba zdejmowac przedniego zderzaka/ pasa?
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki jaki jest koszt min/max (warsztat/ jezeli aso mam tylko Skode) za samą robocizne wymiany rozrządu silnika 1.8T w B6? nie chciałbym przepłacić a nie orientuje sie w realnych kosztach.
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nice felunek Marcin to są 19" czy 18"? otwór pod B6 czy B8?
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to musze miec ten ori za 1400zl ze strony producenta VCDS by to ruszyc? niesadze ;P mysle ze wystarczy kabel do 100zl istotne jaki modul siedzi we wtyczce
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dominik to moglbys podeslac mi jakis progs VCDS w miare swiezy? Mam lapka juz na windows7 64bit wiec program VAG juz u mnie nie zadziala :/
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale co tu kombinowac? czy ja pytam jak zmienic? Ja pytam jak odczytac z silnika przebieg bo na liczniku kazdy zmienic moze sobie wyswietlane km i odczytujac stan z silnika moge miec szanse na uzyskanie informacji czy moja fura byla krecona i jezeli tak to o ile a wowczas bede wiedzial na jakie podzespoly powinienem zwrocic uwage przy zakupie nowych czesci do auta
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to musze jeszcze wypytac jakie rzeczy z Tomkiem przy pomocy tego cuda wyrabialiscie ale jezeli miales na mysli o to cudo Magic Dash CAN, VAG dash can, XCAN, immobiliser, od SMOKa. Opole to mi nie usmiecha sie wydawac takiej kasy aby sprawdzic ile mam przebiegu na silniku
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam kabelek z interfejsem USB - vagkklcd, zły jest? spróbować nie zaszkodzi tylko brakuje mi normalnej dobrej wersji VCDS'a natomiast znalazłem taką aukcję ponoć ciekawe mozliwosc ma ten kabel z softem VAG K+CAN Licznik Kluczyki PIN IMMO Diagnoza 88-08 (3974950378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dobry ?
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a miałby kto wysłać mi na email jakąś ładną - w pełni funkcjonalną i w miarę świeżą wersje VCDS? mój email: [email protected] :hi:z góry
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no właśnie Dominik mam 2001r wczesniej mialem 2002r i pamietam, że koles biegał co chwila po inny program na pendrive i przy ktorejs probie zrobil mi IMMO tj dodal nowy kluczyk i wyciagnal PIN do tego. I tak zastanawiam sie czego potrzebowalbym aby sprawdzic przebieg wyciagnac ze sterownika silnika
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzieki Tomek za info, wiedzialem ze przez zakladke "engine" trzeba wbijać nie wiedzialem jedynie co dalej robic. W oparciu o prawdziwe info bede wiedzial co jeszcze nalezaloby wymienic przy silniku, napinacz i łańcuszek, itp
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ooo już ruszyła mądra głowa wątek zrobie to lapkiem z kabelkiem do VAG? + jakis specjalny programik?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek moge dać Tobie link do swietnego antywira i firewalla w jednym Symantec Endpoint Protection używam od wielu lat cala rodzina wielu znajomym to dalem i kazdy zadowolony, jest to wersja korporacyjna wiec bez koniecznosci wproadzania kluczy, nie trzeba odnawiac licencji ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- mam wyciąg z ASO faktur i napraw i pokrywaja sie z tym co bylo w ksiażce ale potem zmienil sie w Niemczech wlasciciel i jezdzil autkiem 3 lata i odtąd koniec wpisow w ASO i nie wiem ile najezdzil, a pytalem sie o sprawdzenie przebiegu bo jeden koles ktory mi IMMO pod nowy kluczyk robil cos kombinowal i wyciagnal mi w poprzedniej B6 2.5Tdi przebieg 355tys a na liczniku bylo 212tys, wiec chyba cos mozna zrobic by to sprobowac sprawdzic
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ponawiam pytanie, chcialbym poznac autentyczny przebieg mojej Adi, wiem, że mozna przez kabel lapka przez silnik sprawdzic "autentyczny przebieg" Do tej operacji zczytania przebiegu z silnika przez kabel wystarczy program Vcds lub Vag311? I jaka jest kolejnosc krokow by dojsc do tej informacji? Zakladka "engine"? I co dalej? :eusathink:
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tej operacji zczytania przebiegu z silnika przez kabel to wystarczy program Vcds lub Vag311? I jaka jest kolejnosc krokow by dojsc do tej informacji? Zakladka "engine"? I co dalej?
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przy pomocy ogolniedostepnego kabla do Vag i odpowiedniego programu moge sprawdzic przez silnik ile auto ma autentycznego przebiegu?
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj posucha na forum hehe, dzieki Andrzeju za info co do oslon silnika odpuszcze sobie w takim razie polowanie na uzywki na alledrogo bo pewnie bez tych dodatkow sprzedaja. Chlopaki maja znizki w ASO to moze nie wyjdzie az tak drogo za obie?
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi poszukam dzis fotek na kompie bo zrobilem od spodu zdjecie tej listewki z numerami jak wstawialem listwy progowe. To wysle na pw numery
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale do podkrecania mocy przez chiptuning w AVJ 1.8T 150KM , do powiedzmy 180-190KM nie potrzeba wiekszych wtryskow, lepszego sprzegla? Bo chyba AVJ 150KM ma inne slabsze sprzeglo niz wersja fabryczna 163KM i ta ostat ia mozna spokojnie chipowac na wieksza moc
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin ty masz pod wzgledem hardware'u podstawe AVJ? i zawirusowana na 180km? To da sie wyciagnac 30km na podstawowych podzespolach?
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ojej a masz podstawe 150km czy zawirusowana? Mi pali 11-12L ale to mowie mam krotkie odcinki do pokonania. Jakie realne jest spalanie po miescie tego silnika w B6 bez Q i programu podstawa fabryczna.
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja B6 w sedanie 1,8t fwd pali po miescie ok. 11L wg wskazan komputera to norma chyba czy za duzo? Auto jezdzi tylko po miescie krotkie odcinki po 3-4km w jedna strone, Miasto 60tys ulice uklad pruski czyli nie ma gdzie rozpedzic sie i co chwila jakies skrzyzowanie i piesi na drodze. To mysle ile by mi w Q palila
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem B6 w 2,5tdi ale to glosne grrr wygluszenie troche pomagalo, przy 1,8t jest dosc cicho wiec i oslony sa zbedne wszystko jasne. A co do posiadaczy 2.0 ALT byl zarcik
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oprocz wygladu nie ma wiecej pozytywow? Moze auto pracuje ciszej? Silnik utrzymuje lepiej temperature zima?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.