Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry dobry, wczoraj przyszly new zimowki, trza byc gotowym na najgorsza pore roku :/
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za kulkę A nie ma za co Andrzeju ;p oby ta lepiej trzymala sie od poprzedniej
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zainwestowalem w ramki klubowe i ori ledowe podswietlanie tablicy + spoiler i niekalkulowalo mi sie juz zmieniac i dokladac
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Posrało z ceną. Raz za 300 z lotką i kwadratową tablicą widziałem w L7YW.. Chyba widzielismy ta sama klape mam ten kod lakieru sreberko i zastanawialem sie czy brac ale odpuscilem
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obstawiam na 90% ze to koncowki drazka kiery. U mnie puka jak wjezdzam z ulicy pod katem na parking na delikstnie wystajacy kraweznik to wowczas puknie. U mnie akurat mial jak wlozyc rece diagnosta i orzekl ten feler, takze mysle ze i u Ciebie tak jest. Ja wzialem koncowki febiego od kolegi z forum.
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrze ze limit punktow konczy sie 2 ponad 50km i jeden z fotoradaru? Bo wykrecil sie od kolejnych punkcikow. Czas przystopowac Marcinie hehe bo prawko jszcze poleci
  7. Coz kupilem starter play online wsadzilem do SIII i u siebie mam zasieg na full lepiej niz w Orange, takze dla mnie styka a po kraju nie jezdze aby mi mialo mocno zalezec na ogolnokrajowym zasiegu
  8. Za 60zl to co oferuje PLAY to chyba nikt inny tego nie ma w swojej ofercie na ten czas. Stoje przed wyborem operatora bo Orange odpuszcze sobie, i chyba padnie na Play
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hi everybody juz dzis weekend beda browce lały sie
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedni lubia deski inni kawal cyca w dloni a na starosc kazdemu bedzie cos zwisac wiec... ps. już po 4ej może ktoś już nie śpi?
  11. Aj tam w aucie ma mi za***iście grac muza to najwazniejsze z pośród calej reszty
  12. Dlatego dalem sobie na luz z kolorem do mojej 1.8t B6 z 2001r. bo ciezko znalezc to raz a dwa i tak nie zamierzam wstawiac malej navi wiec i kolor mi zbedny
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzej Ty to zawsze jakies cukierasy zapodasz
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszlo chlopaki na pw w sprawie kulek, 3 beda do zbycia a 1 zostawie sobie chyba na wszelki wypadek
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja mam 4 sztuki tych kulek z dwoch dysz do rozbiorki
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka dla tych co juz nie spia
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybciej wyjedziesz na zachod na te lepsze drogi niz doczekasz sie tego standardu w PL
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jednak nie pojechalem 350km po fotele sline skora alcantra i boczki bose. Troche daleko i jednak żonka zrobila afere i wycofalem sie. Sprzedawca pewniak wiarygodny, ktos dzwonil do niego w sprawie tego zestawu czy dostepny ale ja zrobilem kup teraz. Takze jezeli to ktos z forum dzwonil po te siedziska to sa dostepne a to byla ta aukcja: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-fotele-kanapa-wnetrze-bose-i3540326637.html
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okey smerfy skopiowane, mozesz siwy delejtnąć ten image
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie "motocykle" wbrew pozorom sa najlepsze
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Smaczna ta brzoskwinka akurat wsuwam jedna w pracy...dwuznacznosc wypowiedzi zamierzona ;P
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jutro z rana bede pedzil 350km w jedna strone po siedziska, ale sprzedawca to pewniak oceny ma na max pozytywne. Jak juz zwioze i zamontuje to pochwale sie dorzuce ten zderzak i jak nie dostane naklejki B6D za poswiecenia sie dla autka to zamkne je w garazu i nikomu nie bede pokazywal a jezdzic bede stara limuzyna nissanem maxima w full wypasie Ooo! ;P haha
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fantowski gdzie jechales ogladac siedzenia? Bo mnie czeka w piatek wycieczka do 3 miasta 350km po odbior dzis zakupionych siedzisk na allegro. Kolo sugerowal aby przyjechsc po nie osobiscie bo sa w super stanie i nie chcialby ich wysylac bo skora odksztalcilaby sie.
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szczerze to zostanie mi tylko zmienic podsufitke na czarna, kierownicy nie bede ruszal, chce zachowac full kompatybilnosc systemu airbag. Rnse nie bede wstawiam od ogladania tv i navi mam smartfona z zewnatrz nie ma co juz robic, mocy zwiekszac nie bede, ewentualnie przyciemnie tylne szyby by slonce nie nagrzewalo tak wnetrza auta
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przynajmniej zdecydowalem sie ze bede jezdzil swoja adi az osiagnie wiek pelnoletni ewentualnie wtedy zmienie na cos nowszego, teraz trzeba zbierac na chate hajsiwo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.