Treść opublikowana przez serfin
-
B6 DIVISION
Dobry dobry, wczoraj przyszly new zimowki, trza byc gotowym na najgorsza pore roku :/
-
B6 DIVISION
Dzieki za kulkę A nie ma za co Andrzeju ;p oby ta lepiej trzymala sie od poprzedniej
-
B6 DIVISION
Ja zainwestowalem w ramki klubowe i ori ledowe podswietlanie tablicy + spoiler i niekalkulowalo mi sie juz zmieniac i dokladac
-
B6 DIVISION
Posrało z ceną. Raz za 300 z lotką i kwadratową tablicą widziałem w L7YW.. Chyba widzielismy ta sama klape mam ten kod lakieru sreberko i zastanawialem sie czy brac ale odpuscilem
-
B6 DIVISION
Obstawiam na 90% ze to koncowki drazka kiery. U mnie puka jak wjezdzam z ulicy pod katem na parking na delikstnie wystajacy kraweznik to wowczas puknie. U mnie akurat mial jak wlozyc rece diagnosta i orzekl ten feler, takze mysle ze i u Ciebie tak jest. Ja wzialem koncowki febiego od kolegi z forum.
-
B6 DIVISION
Patrze ze limit punktow konczy sie 2 ponad 50km i jeden z fotoradaru? Bo wykrecil sie od kolejnych punkcikow. Czas przystopowac Marcinie hehe bo prawko jszcze poleci
-
NJU Mobile vs. Play
Coz kupilem starter play online wsadzilem do SIII i u siebie mam zasieg na full lepiej niz w Orange, takze dla mnie styka a po kraju nie jezdze aby mi mialo mocno zalezec na ogolnokrajowym zasiegu
-
NJU Mobile vs. Play
Za 60zl to co oferuje PLAY to chyba nikt inny tego nie ma w swojej ofercie na ten czas. Stoje przed wyborem operatora bo Orange odpuszcze sobie, i chyba padnie na Play
-
B6 DIVISION
Hi everybody juz dzis weekend beda browce lały sie
-
B6 DIVISION
Jedni lubia deski inni kawal cyca w dloni a na starosc kazdemu bedzie cos zwisac wiec... ps. już po 4ej może ktoś już nie śpi?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Aj tam w aucie ma mi za***iście grac muza to najwazniejsze z pośród calej reszty
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dlatego dalem sobie na luz z kolorem do mojej 1.8t B6 z 2001r. bo ciezko znalezc to raz a dwa i tak nie zamierzam wstawiac malej navi wiec i kolor mi zbedny
-
B6 DIVISION
Andrzej Ty to zawsze jakies cukierasy zapodasz
-
B6 DIVISION
Poszlo chlopaki na pw w sprawie kulek, 3 beda do zbycia a 1 zostawie sobie chyba na wszelki wypadek
-
B6 DIVISION
A ja mam 4 sztuki tych kulek z dwoch dysz do rozbiorki
-
B6 DIVISION
Witka dla tych co juz nie spia
-
B6 DIVISION
Szybciej wyjedziesz na zachod na te lepsze drogi niz doczekasz sie tego standardu w PL
-
B6 DIVISION
Jednak nie pojechalem 350km po fotele sline skora alcantra i boczki bose. Troche daleko i jednak żonka zrobila afere i wycofalem sie. Sprzedawca pewniak wiarygodny, ktos dzwonil do niego w sprawie tego zestawu czy dostepny ale ja zrobilem kup teraz. Takze jezeli to ktos z forum dzwonil po te siedziska to sa dostepne a to byla ta aukcja: http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-s-line-fotele-kanapa-wnetrze-bose-i3540326637.html
-
B6 DIVISION
Okey smerfy skopiowane, mozesz siwy delejtnąć ten image
-
B6 DIVISION
Takie "motocykle" wbrew pozorom sa najlepsze
-
B6 DIVISION
Smaczna ta brzoskwinka akurat wsuwam jedna w pracy...dwuznacznosc wypowiedzi zamierzona ;P
-
B6 DIVISION
Ja jutro z rana bede pedzil 350km w jedna strone po siedziska, ale sprzedawca to pewniak oceny ma na max pozytywne. Jak juz zwioze i zamontuje to pochwale sie dorzuce ten zderzak i jak nie dostane naklejki B6D za poswiecenia sie dla autka to zamkne je w garazu i nikomu nie bede pokazywal a jezdzic bede stara limuzyna nissanem maxima w full wypasie Ooo! ;P haha
-
B6 DIVISION
Fantowski gdzie jechales ogladac siedzenia? Bo mnie czeka w piatek wycieczka do 3 miasta 350km po odbior dzis zakupionych siedzisk na allegro. Kolo sugerowal aby przyjechsc po nie osobiscie bo sa w super stanie i nie chcialby ich wysylac bo skora odksztalcilaby sie.
-
B6 DIVISION
Szczerze to zostanie mi tylko zmienic podsufitke na czarna, kierownicy nie bede ruszal, chce zachowac full kompatybilnosc systemu airbag. Rnse nie bede wstawiam od ogladania tv i navi mam smartfona z zewnatrz nie ma co juz robic, mocy zwiekszac nie bede, ewentualnie przyciemnie tylne szyby by slonce nie nagrzewalo tak wnetrza auta
-
B6 DIVISION
Przynajmniej zdecydowalem sie ze bede jezdzil swoja adi az osiagnie wiek pelnoletni ewentualnie wtedy zmienie na cos nowszego, teraz trzeba zbierac na chate hajsiwo