Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie fajne błyszczące pedałki
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wykonalem dzis wlasnie 4 telefony do dzialu czesci pod rozne numery kazdy przelaczal pod jeden numer, gdy nikt nie odbieral rozmowa wracala i proszono mnie abym zostawil im numer i oddzwonia do mnie po 2godzinach wkurzylem sie zadzwonilem ponownie znow przelaczanie znow prosba o zostawienie numeru kontaktowego powiedzialem, ze dzwonie raz pod ten ich magiczny numer i jak nie odbierze nikt dzwonie do kierownika ze skarga. 15min pozniej dzwoni kolo z prywatnej komorki chyba przeprasza ze to z jego winy i dzis wysyla kurierem jutro bede mial. Powiedzial ze w przyszlosci powolac sie to bede mial rabat lub darmowego kuriera do wysylki. Fujara jedna miesiac bujania sie z nimi jebance
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U Gajosa wyslali mi fakture proforme i kazali wplacic na wskazany w niej nr rachunku kase i dopiero powiedzieli ze wysla wiec tak zrobilem 28 czerwca.
  4. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja nie zdarzylem wstawic przedniego zderzaka sline bo pieprzony Gajos przycina w uja i mi ramki do spryskow wysyla juz chyba z miesiac.
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na pograniczu Warminsko-Mazurskiego i Podlaskiego, ale juz na terenie Podlasia. Raczki taka miejscowosc docelowa bedzie, niedaleko stad do Augustowa Suwalk czy mojego miasta Ełku, nie ma to jak jeziorka a pogoda dzis plazowa
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wassss up!
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czeeee ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:16 ---------- Daj znac dzis lub jutro jak tam z organizacja kolumny audic do wesela
  8. kredytu gotówkowego nie chcieli mi dać i d*pa blada... nie no żartowałem. nie mam czasu póki co na to :/ kasy też ;P trzeba wakacje jakos dobrze spedzic
  9. Kto moze ten moze ja schleje sie najwczesniej w sobote
  10. Ja bede korzystal z niej kazdego dnia bo mam mase ori audio cd i dzwiek z nich jest o niebo lepszy niz mp3
  11. Mysle,że ze 2 browarczyki 0,33l w buteleczkach wlazlyby ale moge mylic sie ;D
  12. Dzis zamontowalem nowy schowek z lodoweczka i pod zmieniarke CD no i samego CD Changer'a, wkoncu skonczy sie tasowanie plytkami
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamontowalem dzis nowy schowek pod zmieniarke z lodoweczka no i wrzucilem zmieniareczke z literka D tak na wszelki...bo moze kiedys zdecyduje sie na rnse...a moze i nie
  14. A widziales od q5 ta tube w kolo ale wersje BOSE? ty masz zwykls wersje tak?
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miki cos o tym wiem, mam obecnie 235/45/17 i faktycznie ciezko im rozpedzic sie :/ przy 15" wystrzeliwuje jak rakieta ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Czyli rozumiem ze zarowno do 17" 45 jak i 18" 40 najlepiej brac oponki 225 czy 215 tez wchodza w gre?
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hammer bo dystanse to dodatkowe koszty i wchodza w gre dopiero wowczas kiedy bedzie juz tragicznie ze znalezieniem aluskow z dobrym ET. A 18" z 8J i ET35-43 beda rowniez ok? Mam obecnie 17" 8J z ET35 i jest cool bez dystansow. Aha i jakie oponki do 18"? 225, 235? Bo 245 to chyba juz za szerokie kapcie na standardowe 1.8T? a profil 50 przy 235/18 to dobrze bedzie wygladac na B6? Czy te balony beda obcierac?
  17. Hm... zarowno Bart-s jak i ja mamy przod pod radio i tyl pod Bose i zgodnie twierdzimy ze gra to nalrawde porzadnie. Moze juz wkrotce w sobote bede mial okazje posluchac pelnego Bose u kogos z forum bo kilku z nas ma przyjechac w kolumne weselna do Kolegi z forum w ta sobote
  18. Przemek a ta osłona 288mm tył, ktorej fote zapodales jest pod ośkę do b6/b7 tak?
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chłopaki zamierzam przejsc z 17" na 18" obecnie mam zawieche fabryczną sportową 1BE (czerwone amorki) aluski ori audi 17' 8j et35 i oponki 235/45/17 i ladnie to zgrywa sie z nadwoziem. Jakich mam szukac alufelg w 18" tzn jakie parametry ? 8j 8.8j czy 9j? i jakie ET wchodzi w gre tak by ladnie to pokrywalo sie z nadwoziem, nie chce stosowac dystansow zabardzo? czy takie parametry 8 X18 ET 31 sa ok? czy otwor centrujacy jest bardzo istotny? bo w nowszych aluskach tj w b8 i w a5 ten otwor jest wiekszy niz w a4 b6/b7 i czy moge bez problemu aluski z tych nowszych modeli wstawic u siebie czy bede czegos potrzebował?
  20. Taa tylko ze dla mnie przod gra bardzo dobrze bas jest zajebiaszczy i z tylem dobrze sie to zlewa. Jest tu kolega ktory tak zostawil i rowniez zachwala takie rozwiazanie przod radio tyl Bose
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To samo chcialem napisac
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie dlugo juz kazesz czekac nam na sesje twoje old/new furki
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba tylko poziome twardosci, bo na wysokosc 1BE i 1BV sa takie same
  24. Czyli oslony tylne pod tarcze 288mm z quattro b7 3.0tdi podejda bez zgrzytu do b6 z ośką?
  25. gratulacje w wytrwałości z tym ciągnięciem kabelków nawet z gotowej wiazki, bo troche gimnastyki z tym jest miłego odsłuchu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.