Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. Bartek a czy zmieniales kabel z suba do wzmaka na grubszy? Czy zostawiles ori ze starej wiazki? Bo roznica w grubosci kabla od wzmaka do suba jest znaczna miedzy tym z audi audi system a tym z Bose system oraz zasilajace zmienies na grubsze? Czy wpelni zostala stara wiazka i wszystko u Ciebie gra bez "zgrzyty" Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  2. Bartek z tego co odczytalem wczesniejsze posty, nie ma pelnego Bose system tylko tył ma podlaczony pod wzmak Bose, natomiast przednie glosniki Bose napedza mu radio, wiec ciezko jest odpowiedziec jak nie ma sie ori full systemu Bose audio tj. glosnikow i calej wiazki Bose pod ten system audio. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  3. Ja bede mial Concert III. mozliwe ze rozne radia maja rozna tolerancje na impedancje glosnikow i jedne pracuja ok przy 4ohm inne bez problemu obsluza tez 2ohm Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  4. Zarobiony jestem Lukas..zapierdzielam sobote i niedziele wiec bez wolnego weekendu. Nawet mod z wstawieniem systemu Bose w aucie rozbilem na 2-3dni bo msm zapierdziel z robota i do tego ten upal f*ck. Ewentualnie jutro po 16:00 mam czas co Ty na to? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol na allegro ko wystawil 3 sztuki stan idealny Concerta III 330zl za pobraniem kod w zestawie w poniedzialek bede mial swoja sztuke to moge zdac relacje.
  6. Kurcze Bart-S dzieki za info bo ja dokladnie ide w tym samym kierunku. wrzucam jedynie podzespoly Bose a wiazka zostaje stara z audi audio system. Mialem wstawiac juz stacje mutli Pionnera ale po 3 dniach zwrocilem bez podlaczania nawet i wstawiam ori Concert III 2DIN. Pytanie jednak czy glosnik Bose w przednich drzwiach podlaczone do radia, nie wplywaja negatywnie na koncowke mocy radia? Bo zwykle glosniki maja 4ohm natomiast Bose maja chyba 2ohm? Aha i jakie ori zmieniarki z jakimi kodami bede mogl podlaczyc pod to radio? Takie czytajace plyty audio jak tez takie ktore czytaja tez i plyty z mp3? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej zmieniajac radio w B6 z 1din concert II na 2din concert III trzeba nabyc przejsciowke by to podlaczyc? Obecnie po concercie II sa 3 wtyczki + antena Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. serfin odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Dokladnie tego samego zdania jestem, ze hid w soczewce jest OK pod warunkiem, ze lampa jest dobrze ustawiona. Bo system samopoziomowania to lipa i mozna to zastapic reszna regulacja. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. Hm..ta opcja byla intuicyjna juz od dawna tak obsluguje ipko bo w wersji mobilnej nie moglem zrobic przelewu a w wersji PC moge wszystko. Tylko niech ktos napisze czy jest mozliwosc aby chrome wylaczac z przycisku jakiegos tak aby nie zostawala w tle menedzera zadan? Np Opera ma taka funkcje tj. "Zakończ" Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  10. serfin odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Np ja dlatego zainwestowalem w zderzak pod spryski i zakupilem niezbedne elementy by to zamontowac, w ori lampy soczewki w B6 wkladam hidy ustawiam je prawidlowo przy pozycji 0 i jezdzac niczym nie bede wyroznial sie od ori zestawu xenon bo na dziurawej drodze jadac z predkoscia 100km/h ten ori samopoziom nic nie da, a do starocia nie bede juz stosowal tego moda bo szkoda kasy i czasu na pierdzielenie sie z tym
  11. serfin odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Zalezy jak lezy w srebrnej audi np. LY7W srebrne lampy tez wygladaja niczego sobie
  12. serfin odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Innymi slowy majac soczewke jak wsadzisz hidy o barwie 4300 max 5000 to mozesz wozic sie bez zmartwien, jednakze jak chcesz 6000 i w gore to spryski byc musza
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena za te concerty III bardzo dobra przyznaje sam polowalem na takie radyjko to cenili je na 400-500zl na alledrogo. Nie upolowalem jednak i wybralem nie ori rozwiazanie tj. 2din Pioneera.
  14. serfin odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Frostyy nie idz w ork przetwornice bo mozesz potem zowac jezeli naprzemiennie zaczna Tobie zdychac, i przy ori przetwornicach Valeo obowiazkowo ori palniki bo zamienniki spowoduja, ze przetwornice padna. Ja mam japonskie Koito i palniki hidy zapewne i o przetwornice nie musze martwic sie. Przetwornice Koito sa japonskie z Toyoty avensis,
  15. Sciagnij z marketu play najnowsza wersje i zainstaluj powinno pojsc mi dziala Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  16. Ta 4 to wersja Trial? Mam wgrana pelna wersje 2, jak ja odinstaluje i zostane przy 4 to czy cos za np. miesiac nie wyskoczy ze czas trwania bety itp minal prosze zakupic licencje w celu dalszego korzystania z aplikacji? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  17. N W celu polaczenia wzmaka z radiem tak 4.5 metra powinno styknac, tak ktos pisal w watku tym ale niech wypowie sie ktks kto juz kable polozyl. Ja poki co pozostaje jedynie na podlaczeniu tylu pod wzmak. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  18. Ja wczoraj na poprzedniej wersji Tapatalk 2 piszac wrzucilem 3fotki w swoim poscie i poszly ladnie przez tapatalk. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. U mnie tez juz poszlo logowanie na server. Nowy interfejs zmiana na plus. Ciekawe czy bedzie łapał zawiechy przy przełączaniu sie miedzy wątkami jak stara wersja. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Mam to samo z 15min bawilem sie z tym i nic tylko kom. Laczy sie z serverem. Wiec poki co odpuscilem sobie
  21. A czy bedzie jakas roznica jezeli sub bose podlacze na ori wiazce z poprzedniego suba z audi system? Roznica w grubosci kabla jest wyraznie widoczna.
  22. Jak juz znajdziesz wolna chwile w Ełku to napisz na pw do zgadamy sie na piwo, a ja wracam do rezania listw sline i moze tunel 2din dzis wyrzezbie.
  23. Na lepszych zdjeciach ktore mam w telefonie widzialem,ze sa tam blaszki w zaciskach, a co tam specjalistyczne oko wypatrzylo cos nie teges?
  24. Zestaw jest z A6 C5 3.0 benzynka a nie tdi tarcze podpisane, że igły, nie widac aby miały wyjechany rant, wiec mam cicha nadzieje, że bedzie z nimi all ok. Ciesze sie, że to plug & play przy okazji wymienie plyn hamulcowy na nowy, jaki polecacie w rozsadnej cenie? Nie da sie podmienic zaciskow samemu?
  25. Obadalem z wygladu, gdzies obilo mi sie o uszy ze zaciski z A6 C5 3.0tdi pasuja plug & play do a4 b6 wiec pomyslalem ze z 3.0 benzy tez bedzie pasowac. Kompletne zaciski Ate z ori klockami w bdb stanie + ori tarcze stan jak nowe wynioslo mnie 180zl + 140zl= 320zl. To chyba dobra cena?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.