Treść opublikowana przez serfin
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
bez tarcz i klocków, posiadajace kompetne heble zaciski blaszki druciki i stan bdb tzn nie malowane nie piaskowane takie jak z auta zdemontowane ale nie takie dobite tylko wygladające jako tako
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka jest rozsadna cena za kompletne jazma zaciski przod 320 z b7 3.0Tdi ?
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Robie przeszczep wg. watku BOSE Stage I. W drzwiach zmieniam tylko glosniki kostki i kable w drzwiach zostaja ori.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Nie nie, ja mialem aktywny system audio 10glosnikow i zwykly wzmak audio harmana. Kupilem kompletny zestaw BOSE 9 glosnikow + sub + wzmak Bose. I bede zmienial kable takie jak byly w ori wiazce Bose i mysle, ze razem z pioneerem lub kenwoodem zagra ladnie
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Yyyy mozesz jasniej z tymi kablami? Dokladnie jakie masz na mysli? Sygnalowe czy glosnikowe? Ja tylne glosniki podepne pod stara wiazke natomiast do przednich glosnikow nowe kable + kabel zasilajacy wzmak i masa. Nie mam ori wiazki Bose i bede kladl nowa wiazke. Jezeli wiesz jakie kable dac bo przekroj kabli z ori wiazki BOSE jest slaby i ich jakosc cienka to napisz tu co proponujesz na sygnalowe a co na glosnikowe i jaki na zasilanie mase.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Ale po co Tobie na moc mosfety? Jezeli wstawisz wzacniacz/e to one beda napedzac glosniki. Ja wstawiam audio BOSE i glosniki beda napedzane przez wzmacniacz wiec mosfety itp z radia nie sa mi tu potrzebne
-
skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
Dokladnie moja12 letnia a4 b6 od roku tez juz jest ubezpieczona w PZU ma OC + mini Casco - sama tylko kradziez, zniesiony udzial wlasny takze oddaja tyle na ile wycenione bylo przy zawarciu umowy. Ale fakt faktem za dodatkowe mody nikt nie zwroci
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Ja na szczescie mam 1 zbiornik bez dokladki i tam nic c nie musze kombinowac z dodatkowymi rurkami i odpowietrzaniem
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
seria DNX nawet z przed 2-3 lat trzyma cene na rynku wtornym. Co do kamerki mozna zawsze podlaczyc kamerke innego producenta i lepsza
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Ponoc stacje multimedialne Kenwood'a a przynajmniej te najnowsze maja najlepsza jakosc obrazu, podkreslane to jest bynajmniej w opisach m.in. na aukcjach allegro. Ja zastanawiam sie czy wziac nowke bez navi czy starszy uzywany model juz z navi, bo nowka z navi to koszt 3000-4000zl uff
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Looknij na alledrogo jest seria avh i avic, przy czym lepsza jest avic bo jest na systemie windows CE 6.0 odblokowujesz i wrzucasz automape do tego kodeki playerek robisz co chcesz ze stacja multimedialna ok to watek o RNS wiec juz nie bede dalej zasmiecal bo wlasciele Rns'ów poobrażają sie albo ktos rozmysli sie z zakupem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Taa sa dedykowane z obsluga fis'a chyba m.in. firma gms czy jakos tak. Cena urzadzenia dosc duza ok 2000-2500zl ale to juz duzo potrafi. ja mimo wszystko sklaniam sie ku Pioneer ze zdejmowalnym panelem aby kogos nie kusilo zwinac w nocy z auta
-
Bi-xenon ----->zwykłe lamy
Ludziska nie trzymajcie sie tak kurczowo tego ze wszystko w naszych audi musi byc ori, bo na przykladzie przetwornic Valeo smialo mozna powiedziec ze dali d*py. Ja mam zwykle poki co h7 narazie soczewki nie zmieniam bo lampy mam praktycznie nowe i odblysniki sa w super stanie = swieca najsss
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A czlowiek ma tylko ogladac to auto czy powinno ono miec takze jak najwieksza funkcjonalnosc? Jak wlaczy sie rozsadek to zrozumie sie, ze nie wszystko musi byc ori w naszych a4
-
Bi-xenon ----->zwykłe lamy
Niech wstawi sobie uzywki japonskie przetwornice KOITO z Toyoty avensis i wtedy bedzie mogl kupywac najtansze zarniki po kilkanascie zlotych sztuka i zapomni o problemach. Fakt trzeba delikatnie wyrezac ale satysfakcja gwarantowana. Ori przetwornice VALEO to kupa i kazdy powinien to wiedziec
-
Bi-xenon ----->zwykłe lamy
Gdy prawie kazdy chcialby z h7 przejsc na xenon ale koszta pelnych modyfikacji czasami niektorych zniechecaja lub wybiera sie posrednie rozwiazanie, to jest taki ktory chce przejsc na zarowke...podaj powod takich zamiarow, bo jak lampy slabo Tobie swieca to wal do Gwerty'ego a zrobi Tobie te lampy tak ze beda swiecic lepiej niz w oryginale ja np mam fabrycznie lampy h7, swego czasu kupilem bixy ale zrezygnowalem z ich montazu gdyz odechcialo mi sie kupywac i rezac system samopoziomowania. Ale system spryskow wstawilem sobie, mam lampy H7 zarniki d2s i ori przetwornice z Toyoty Koito + imitacja samopozikmu od Gwerty'ego i kontrole mi nie beda straszne
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Widzisz rotces i ja jestem dlatego od pewnego czasu w rozterce mam graty do 2din i pozostalo mi jedynie zmienic jednostke - mialem concerta II. Slucham ori plyt i plikow flac/wav. chcialoby sie tez obejzec jakis filmik w avi, coraz bardziej sklaniam sie ku japonskim jednostkom multimedialnym Kenwood i Pioneer ktore maja navi, bogaty w funkcje BT, i sporo plikow multimedialnych, do tego jak odblokuje sie system takiej jednostki to mozna duuzo np wgrac automape ;p na plus RNSe przemawia ze pieknie jest spasowany z konsola auta no i jest z tego uzytek jak ma sie kiere multifunkcyjna z B7. Mysle rotces ze gdybys wybral Kenwood'a i do tego kompletny system audio BOSE bylbys za***iście zadowolony z jakosci audio w aucie. Ja kupilem w pieknym stanie kompletny system bose 9 glosnikow + sub + wzmak za 600zl na alledrogo
-
[B][/B]Radio czy warto i czy sub zagra?
A ja zastanawiam sie czy jak ma sie zamontowane rasio Concert III lub Symphony III ktore czytaja plyty z mp3 i wyswietlaja na wyswietlaczu radia i Fis tagi piosenek to czy podlaczajac zamiast zmieniarki taki czytnik kart i usb czy wowczas nadal beda tylko Tracki czy jest jakis czytnik ktory bedzie prawidlowo wyswietlal nazwy piosenek z tagow?
-
System operacyjny Android
Aaaaaa ok dzieki za info a juz myslalem ze to u mnie Tapatalk jest winowajca
-
System operacyjny Android
A ja nie mam pojecia dlaczego podczas przegladania za pomoca Tapatalk tform czesc zdjec otwiera sie w dobrej jakosci a czesc to pikseloza. Wkurza to mnie przeokropnie i odpada czasami sledzenie watku przy pomocy smartfona bo musze to na PC looknac. Mam samsunga S3
-
Obnizenie a4 b6
To ja nie wiem mam sedana 1.8t avj ori alusy audi 17stki + oponki conti 235/45/17 i ori zawiecha na czerwonych amorach i sprezynach w kodzie 1BE i wyglada o wiele lepiej
-
Obnizenie a4 b6
Nie wyglada to najlepiej :/ wizualnie, moze inny profil opon pomoglby. A moze zle sprezynki dobrane w stosunku do silnika?
-
System operacyjny Android
Ok nie bawie sie tak telefonem, nie siedze godzinami wpatrzony w ekran moze dlatego. Owszem jak odpale w tym fonie transmisje danych i ekran na auto to wytrzyma mi na necie non stop przegladajac strony ok 8godzin? Nie pamietam juz i moge mylic z poprzednim samsungiem.
-
System operacyjny Android
Ok Pablo niech bedzie ze max 2 doby jak czesciej pisze smsy emaile i dluzej siedze na necie. Na telefonie nie gram wiec nie obciazam baterii.
-
System operacyjny Android
Mam sgs3 i polecam bateria trzyma baardzo dobrze i wytrzymuje srednio okolo 3 doby i trzeba podladowac. Siedze troche na necie transmisje wylaczam jedynie na noc. Oczywiscie tel za dnia gdy jest wygaszony ekran to jak kolega wspomnial transmisja wylacza sie by oszczedzac baterie. Bardzo sprytny smartfon, pozostaje czekac na aktualizacje andka gdzie Samsung dorzuci do sgs3 kilka ciekawych funkcji sgs4.