Treść opublikowana przez serfin
-
Wymiana panela Concert II
ojej ja bez fotostory ogarnąłem temat wymiany panela przedniego w concert II. chwytaki zrobilem z karty bankomatowej, a torx jak to torx masz ich duzo w zestawie w tym te najmniejsze to wykrecisz praca szybka bezbolesna, nie wymagająca zdolności zegarmistrzowskich Michał to nie do Ciebie tutorial prosty klarowny jasny, kto zastanawiał sie jak wyjac radyjko teraz nie bedzie juz musiał
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
dzieki wielkie za fotkę. Czy przy standardowych glosnikach w B6, których jest łącznie 10 z subem tak? wystarczy podmienić dolne głosniki w drzwiach + centralny na desce rozdzielczej i sub w bagażniku? czy soprany również trzeba wymieniać? i czy jest sens bawić się w BOSE przy Concert II ? bo RNSe chyba nie bede wstawiał w 12 letnim aucie
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ooo właśnie dzięki za info, czyli jednak dobrze gdzieś obiło mi się o uszy jak dobrze pamiętam do budy w sedanie potrzebny do bagażnika jest tylko sam sub bose i wzmacniacz bose z wtyczką? bo na alledrogo nie widzialem aby sprzedawano to tak jak wersje do kombi, gdzie jest tuba. W sedanie to chyba nie występuje? i śmiało szukać samego glosnika/suba i wzmaka?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no włąsnie widziałem czarny model wygladajacy skromniej mniej agresywnie i srebrny masywny z wielkimi żebrami raidatorami, czy któryś z nich nie był awaryjny? który najlepiej wziąć czarny czy srebrny?
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
mam lampy VALEO produkcja z 2008r pod H7 i postojówki W5W oczywiscie do A4 B6, siedzą jakies teraz ledziki, a jak zrobi sie cieplej wyrezam od spodu miejsce na przetwornice japonskie z Toyoty Avensis i zadne zarniki nie beda mi straszne
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przeczytałem pobieżnie ten wątek i doczytałem, że lepiej zacząć od wymiany wzmaka BOSE i już będzie wyraźna różnica w graniu nawet na standardowych głośnikach czy tak? Jednak mam inne zapytanie ile jest już wersji wzmacniacza do A4 B6/B7 i czy one zamiennie pasują, różnią się czymś znacząco? czy tylko samą obudową zewnętrzną?
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
spoko furacz i mody, mam pytanie jak sprawują się Tobie te przetwornice canbus? Jaki masz moduł low czy high z kontrolą żarówek? przy włączaniu świateł nie wyskakuje Tobie raz na jakis czas błąd ABS/ESP ? mam takie same przetwornice i w poprzedniej budzie B6 z modulem HIGH wszystko było ok teraz mam inna zupełnie B6 z mofułem LOW i te same przetwornie przełożyłem i raz na jakis czas mi przy włączaniu świateł wyskakiwał ten błąd i dopiero wyłączenie silnika i ponowne włączenie auta sprawiało, że błąd na z FIS'a znikał
-
Polecane opony letnie
Szkoda tylko ze 225/45/17 nie wygladaja tak dobrze na budzie w B6 jak 235/45/17. 225 sprawiaja ze jest duzy przeswit miedzy kolem a nadkolem a 235 juz naprawde ladnie ta przestrzen wypelnia. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVJ] Huczenie w okolicach filtra paliwa
No i super, 100zl to nie 1200 i nie 2200 to teraz mozna spac spokojnie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Zajeżdżanie podczas podczas wyprzedzania
Najlepiej to miec cierpliwosc jechac za delikwentem jak sie ma czas i jest po drodze a potem na postoju dac w plomby takiemu cfaniaczkowi ewentualnie wykrecic wentyle hihi Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Zajeżdżanie podczas podczas wyprzedzania
Niestety na burakow na drogach najlepsza bedzie kamerka i nagranie, tak to jest na drogach u naszych wschodnich sasiadow bo tam buractwo jest do potegi :mad: Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!
Fajna masz bryczke, zazdroszcze foteli w full electric wersji Tez kupilem swoja w wersji basic ale z tym ze ja wielbie sedaniki i benzyniaki, juz pakiet zewnetrzny Sline tj. zderzaki, listwy drzwiowe kratki xenony i listwy progowe i spojlerek leza w garazu i czekaja na cieple suche dni aby ogarnac. Koszt nie maly ale jak planujesz fura pojezdzic kilka lat to warto zainwestowac jak swoja poskladam to wrzuce i swoj watek. Powodzenia ze swoja Adi oby sprawowala sie wzorowo Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Polecane opony letnie
Nom faktycznie potwierdzam ze Barumy Bravuris czy to 1 czy 2 i jedne i drugie niestety glosne :/ Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Fotele od A3 do A4
Tzn slupki az do podsufitki tez masz czarne? Jedynie sama podsufitka jasna? Jak tak to ciekawe to jedt bo nie spotkalem sie z takim wyposazeniem Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Przerwany kabel od radia - drzwi kierowcy
Dokladnie tez zastosowalem termokurczliwe koszulki Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
ja mam juz od jesieni zderzak pod spryski, pompke przewody modul obslugi spryskow, dojda jeszcz zupelnie nowe spryski, o dokladka dol sline ktora lezy i czeka na cieplejsze dni by ja dorezać. w lampach beda Hidy, regulowac bede sam poziom z kabiny, a dyskretnym miejscu bedzie zabaweczka, ktora przy odpalaniu i gaszeniu autka bedzie imitowac samopoziom i lampy beda robic ruch gora dol, i z glowy konrtole masz z lamp zrywasz naklejki z oznaczeniami H7 i jak cos pokazujesz na tylnej obudowie fabryczn wytloczenie z napisem XENON i styknie, oczywisce przetwornice ukryte pod lampami w miejsce oryginalnych, nikt na ulicy nie przybiegnie z kluczami wykrecac Tobie lamp aby sprawdzic co masz za soczewką panent juz obadalem i przejdzie w 102%, niestety zaopatrzenie bryki w ori system spryskow kosztuje troche :/
-
Gdzie kupię same końcówki tłumika w Audi A4 B6 1.8T?
Na forum w dziale sprzedam kolega sprzedaje koncowki 90tki zakladasz na ori koncowke skrecasz i gotowe, koszt jednej to 60zl a wyglada nie gorzej niz drozsze ultery, sam nabylem i jak zrobi sie cieplej to zamontuje do swojej 1.8T Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Rowniez mam obecnie inna A4 z wersja modulu Low i bardzo sie z tego powodu ciesze Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Fotele od A3 do A4
Taaa ja mam obecnie 17stki Avusy 3 ale chorowalem na sline'owe 18, i z tym juz nie wyrobie sie w tym roku. Najgorsze ze na zime mam alusy 15 i kupione nowki opony i teraz zgryz bo nie wloze przy tych kolach wiekssych tarcz i zaciskow hamulcowych. Co do wewnetrznego pakietu black, to akurat rozbieranie wewnatrz kabiny calej tapicery to juz nie dla mnie zabawa Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVJ] Huczenie w okolicach filtra paliwa
Ok dzieki za info jest juz jakis punkt zaczepienia to poszuka sie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Co to za część?:)
W sklepie internetowym u Gajosa 90zl kosztuje ta czesc ale chwilowo brak chyba tego towaru przy zamowieniu Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Wymiana oświetlenia zewnetrznego wewnetrznego na LED
Jak mialem A4 z wersja modulu high wykrywajaca przepalone zarowki to jedynie w tablicy rej i postojowkach wywalalo bledy. We wnetrzu autka nie mialo to znaczenia bez zarowki czy se spalona zarowka czy jakims tanim syfem co zaczal mrygac i tanie diodki padaly jedna po drugiej w jednej zarowce to na fisie nie bylo zadnych bledow. Takze do srodka mozna brac bez canbusa, nie wiem jak to jest juz rozwiazane w B7 Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVJ] Huczenie w okolicach filtra paliwa
Jak masz namiar na forumowicza lub tytul watku to podaj bo przy uzyciu wyszukiwarki to szybciej mozna osiwiec niz znalezc to czego szuka sie. Mysle ze i mnie czeka juz w niedalekiej przyszlosci wymiana bo raz na jakis czas uslysze wycie z tylu zanim odpale silnik. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Fotele od A3 do A4
No ja jeszcze watku ze swoja Adi tez nie zalozylem ale juz wkrotce, niech tylko wiosna przyjdzie abym mogl pogrzebac sie w garazu, czesci zewnetrznego Sline czekaja do malowania i zalozenia. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVJ] Huczenie w okolicach filtra paliwa
W kazdej B6 musial znalezc sie element ktorego nie da sie zakupic w pewnej czesci i pozostaje zakup calego elementu ktory kosztuje jsk kosztuje. No chociaz sa drozszd pompy np wtryskowe do 2.5Tdi Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2